Боротьба за гроші

Моє ім’я — боротьба, мій край — перемога.

Гарегін Нжде

Люди завжди вели один з одним боротьбу за ресурси, які дозволяли і дозволяють їм виживати і покращувати якість свого життя. Гроші – це дуже цінний для більшості сучасних людей ресурс, який має величезне значення для тих з них, хто перебуває нижче певного рівня соціальної ієрархії і може дозволити собі що-то лише завдяки грошам. А нижче цього рівня перебуває більшість людей планети Земля. Тому люди постійно ведуть один з одним боротьбу за гроші, як собаки за кинуту їм кістку, бо тільки з допомогою грошей вони можуть отримати те, чого потребують і чого хочуть. Однак боротися за гроші і не тільки за гроші, а взагалі за все, що нам потрібно в цьому житті, вчать не всіх. Мало того, багатьох з нас відучують взагалі хоч якось боротися, а замість цього вчать підкорятися – роблячи таким чином з нас видобуток, а не хижаків. Тому для того, щоб боротися за ресурси, за гроші і в цілому за місце під сонцем, заради, не тільки гідного життя, але і заради інтересу, потрібно вчитися цьому, що називається, з нуля. Давайте подивимося, як це можна зробити – як навчитися боротися за гроші.

Першим ділом – викиньте з своєї голови всі думки про те, що гроші між людьми розподіляються по справедливості, що є чесні гроші і нечесні, що одні люди гідні того, щоб мати багато грошей, а інші ні, і тому подібну маячню. Мій сайт вам в цьому допоможе. Запам’ятайте раз і назавжди, що ніякої справедливості не існує – більше всіх грошей отримують ті, хто хитрий, сильний, підступний, розумний, спритний і так далі. Тобто, справедливість є тільки одна – це природна справедливість, коли найсильніші і пристосовані виживають і перемагають, а інші програють і гинуть. А ось соціальної справедливості не існує, є тільки її ілюзія. Тому ви можете хоч цілими днями ішачити на важкій роботі – і все одно залишитеся убогим, тому що ви не боріться за гроші – ви за них продаєте. У наш час боротьба передбачає, насамперед, гру розуму, метою якої є підпорядкування собі людей, як джерела грошей, а вірніше, як джерела тих благ, які можна придбати за гроші, і як ресурс, який можна купити за гроші. Навчіться впливати на людей – навчитеся і гроші добувати в пристойних кількостях. Тому, наприклад, гуманітарна освіта – це основа успіху в цьому світі для тих, хто хоче керувати людьми, а не щось корисне для суспільства виробляти. Світом правили, правлять і будуть правити – гуманітарії! Запам’ятайте це. Хоча що тут запам’ятовувати – це і так видно. Не дарма ж існує така думка, що інженери, будівельники, селяни та інші трудяги – створюють блага, а юристи і економісти їх ділять, розподіляють між людьми, не забуваючи в першу чергу про себе. Це несправедливо? Поза всяких сумнівів. Але так влаштоване життя. А тих, хто з цим не згоден – не слухайте. Природно, гуманітарна освіта може чудово поєднуватися з технічною освітою, але при цьому воно повинно бути якісним! А з цим у нас в країні проблеми, які пов’язані з тим, що владі не потрібні критично мислячі люди, їй потрібні в кращому випадку ремісники. Технарі – це ремісники, які створюють блага, а хитрі гуманітарії – ці блага ділять. Технарі працюють з природними ресурсами, а гуманітарії з людськими. Різницю в тій і іншій роботі пояснювати треба? Впевнений, що ні. Технарі й гуманітарії – це все умовні визначення, бо говорячи про гуманітаріїв, я кажу про тих, хто розбирається в людях і вміє ними управляти, вміє впливати на них. А цьому вмінню може навчитися будь-яка людина з будь-якою освітою і навіть без нього. Загалом, суть мого послання зводиться до того, що той, хто вміє працювати з людським матеріалом, має набагато більше шансів стати багатим і успішним у багатьох справах, ніж той, хто цього робити не вміє. Адже навіть успішне управління грошима в значно більшій мірі залежить від вміння людини керувати з їх допомогою людьми, а не від його вміння працювати з цифрами.

Втім, за гроші борються всі люди, незалежно від наявних у них знань і складу розуму. І перемагають у цій боротьбі переважно ті, хто встановлює правила гри для інших і стежить за їх виконанням. Справжня боротьба – це не конкуренція, не гра за чужими правилами, як це роблять сьогодні в нашій країні рак плазують бізнесмени, вимушені грати за правилами влади, які постійно змінюються – це установка власних правил. Ви не заробите багато грошей, якщо будете намагатися це зробити в рамках тих можливостей, які вам надав роботодавець або держава, або ж який-небудь місцевий пахан, який встановлює правила гри на своїй галявині. Граючи за цими правилами, ви багато не виграєте. Ні, якісь гроші ви, звичайно, заробите, залежно від того, в яку саме гру будете грати і від того, наскільки успішно ви будете це робити. Можна створити умовно чесний бізнес і щось з нього мати, віддаючи йому все свій час. Але це не боротьба – ось вся ця конкуренція бізнесу між собою, конкуренція працівників якого-небудь підприємства один з одним, конкуренція якихось компаній між собою – це не боротьба. Це швидше за виживання. Боротьба – це те, що дозволяє вам зазирнути за межі тих можливостей, які вам визначили інші люди, інші такі ж двоногі істоти, з тієї ж плоті і крові, що і ви, але яких ви чомусь вважаєте вище себе, погоджуючись грати в їхню гру за їхніми правилами. Борець – це людина, що стоїть у своєму умі над системою, а не мисляча в її рамках. Ось чому деякі шахраї примудряються створювати фінансові піраміди і дурити мільйони людей, а інші скаржаться – що їх, бідних і нещасних бізнесменів гноблять, душать податками і взагалі працювати їм не дають. Я не про те, що потрібно бути нечесним і всіх обманювати, займаючись всяким шахрайством, я про те, що потрібно шукати можливість обійти будь-які правила, як наприклад, це роблять олігархи, а не грати з ним. Треба не чекати, коли тобі дадуть більше можливостей, потрібно їх створювати, за рахунок зближення з тими людьми, хто створює правила гри. Хлопців, запам’ятайте – в цьому житті крім люлей ніхто нічого нікому не дає, в ній тільки забирають все у тих, хто не може відстояти своє. Вчіться мислити ширше, вчіться долати ті межі, які для вас окреслили більш розумні люди, тільки тоді ви зможете чогось істотного добитися в житті. Тому розумні бізнесмени йдуть у політику або зближуються з владою, яка в нашій країні встановлює правила гри для всіх, а не думають про те, як з нею домовитися. Вівці з вовками не домовляються! Так що гроші і влада завжди тісно пов’язані один з одним, питання лише в тому, в якій країні гроші керують владою, а влада управляє грошима. У нашій саме влада управляє грошима.

Як стати тим, хто здатний боротися за гроші? Потрібно втратити до грошей всякий інтерес! Розумію, звучить дивно, чи не так, як про це пишуть в бізнес-бестселери, де закликають любити гроші і бути націленими на них. Ну так бестселери тому і стали бестселерами, що їх купують, тому вони і пишуться так, щоб їх купували, а купують їх ті – хто не може, не вміє і не хоче боротися взагалі ні за що, в тому числі і за гроші. Люди віддають перевагу читати книги про те, як стати багатим і успішним, а не діяти так, як діють багаті і успішні, вивчаючи не те, про що вони пишуть, а то, що вони роблять. Треба думати своєю головою, щоб чогось досягти, або освіта отримувати якісне, яке більшості нищебродов просто недоступно. Тому повторю – на гроші потрібно забити великий і товстий болт. Тому що любов до грошей часто робить людину – продажним. А продажні люди не можуть мислити стратегічно, їм хочеться отримати все й відразу, вони не можуть протистояти спокусам, не можуть і не хочуть відмовлятися від грошей заради більш вигідних позицій, на яких цих грошей насправді більше. Врешті-решт вони не хочуть жертвувати своїм благополуччям заради великих цілей, при досягненні яких гроші самі прийдуть в їх життя. Гроші взагалі створювалися для рабів – це інструмент управління ними. А коли ми говоримо про інструменті, ми не повинні бачити в ньому щось більше, ніж просто інструмент. Ви ж не мрієте про те, щоб мати гайковий ключ, щоб відкрутити гайку, бо ну його нафіг, мріяти про інструмент – це ж просто річ. Він вам може бути потрібен, але ви про нього не станете мріяти, якщо ви не ідіот. Вам потрібно досягти своєї мети – відкрутити гайку, а сам ключ вам на хрін не потрібен. Так от, гроші – це теж річ, це посередник між вами і тим, що вам дійсно потрібно. Щоб ним скористатися, вам необхідно навчитися тримати його в руках, а щоб їм обзавестися – необхідно вміти відібрати його у інших людей, або силою або хитрістю. Останнє, як показує життя, працює більш ефективно.

А як ви будете це робити – як будете відбирати, навіть не самі гроші, а ті можливості, з допомогою яких можна відбирати гроші у інших людей? Або, якщо хочете, вилучати їх не вдаючись до насильства? Не силою ж ви це будете робити. Сила – має обмежені можливості. До того ж, проти кого її застосовувати – проти простих людей, забираючи у них останні крихти, або проти тих, хто сьогодні цих простих людей оббирає? Якщо проти звичайних людей, то ви навряд чи чогось цим сьогодні досягнете. Люди не люблять, коли проти них застосовують силу, вони або чинять опір цій силі, або, якщо їх з її допомогою придушити і залякати – перетворюються в деградуючий, тупий худобу, у якого дуже низька продуктивність праці. Так було в СРСР, я маю на увазі низьку продуктивність праці, в якому з-за придушення особистості і нежиттєздатною економіки, заснованої на примусі, більшість людей втратили інтерес до праці і навіть життя, тому мужики і спивалися, так як не відчували себе мужиками. Сьогодні в Росії продуктивність праці, як відомо, теж низька, в чотири рази нижче, ніж в США. Я пам’ятаю, єдине, до чого стали прагнути люди, особливо в останні роки життя «великої» країни – це просто вижити. Насильство до хорошого не приводить, воно колись згубило совок, він же не дає розвиватися нашій країні і сьогодні.

І сьогодні таке відбувається. Адже якщо придивитися до життя більшості людей, то крім виснажливої роботи і тупих дешевих розваг, у ній нічого немає. Ви тільки подивіться, як люди роблять гроші в умовах широкомасштабних обмежень. Вони створюють щось нове? Вони повсюдно впроваджують інновації? Вони інвестують великі кошти у власний розвиток? Ні! Бо насильство, придушення, обмеження стримують всі ці можливості. Це не життя – це виживання. Підтримувати себе у життєздатному стані, щоб працювати, а працювати для того, щоб підтримувати себе у життєздатному стані – хіба для цього була створена людина? Я думаю, що для цього був створений осел, ішак, закономірний, але ні як не людина, з його-то сірим речовиною в голові. Так що оскотинившееся населення не може і не хоче, або навпаки, спочатку не хоче, а потім вже не може ефективно працювати, і головне, творити. А без цього життя стає неефективною, неякісною і не цікавою. Життя не життя, коли немає у людини можливості для самовираження, коли його тільки на систему змушують працювати, а не на себе. А орати на всіх цих довбаних заводах, де на тебе цілими днями кричать, де тебе принижують, пригнічують, чмирять, де тебе за людину не вважають, можна тільки вбивши свою Я. Це, панове і пані – моя особиста думка. Хто не згоден з ним, справа ваша, – критикуйте, сперечайтеся, ностальгируйте за якимось там кращих часів, я не проти, я ні на чому не наполягаю. Я чесний з вами і говорю те, що думаю. А Радянський Союз, друзі, на жаль чи на щастя, хто як вважає, перетворився в «совок», коли неправди в ньому стало так багато, а їжі так мало, що нікому він вже не був потрібен. Тому глобалісти вирішили його розкласти на кілька окремих полян, переконавшись, за час експерименту, що пряник все-таки є для людини-експлуатується більш кращим стимулом, ніж батіг. Ось чому сьогодні мотивують людей до праці кредитами, а не силою, погрозами, залякуванням, примусом. І люди прийняли ці нові правила, і як видно по їх поведінці, вони їм подобаються. Думаєте, чому люди беруть кредити, чому не живуть за коштами? А все дуже просто – вони голодні до всього, до всього цього мотлоху, якого раніше не бачили, до якого ще не звикли. Вони хочуть насититися, напонтиться, нажиратися від пуза. На Заході вже немає такої тяги до споживання, там люди знаходяться на новій стадії світосприйняття. А ми зовсім недавно стояли у величезних чергах за їжею, борючись не за гроші, а за їжу, за життя. А потім їжа закінчилася, і питання вже встав про боротьбу виключно за життя. Бо коли жратва закінчується, то людям, знаєте, не до патріотизму, не до великих ідей. Будь-яку армію можна розвалити до чортової матері, якщо її не погодувати, скажімо, місяць-другий, і це ще великий термін. Так що рабство в двадцять першому столітті не проканає, у примітивній формі, зрозуміло.

А якщо ви, бажаючи поборотися за гроші, будете застосовувати силу проти тих, хто експлуатує людей, хто їх ріже і стриже, тоді велика ймовірність, що вас самого приб’ють. Хто захоче віддавати вам свою галявину? Проти наглядачів за рабами силу застосовувати недоцільно – їх потрібно просто витісняти з насиджених місць, заручаючись для цього підтримкою рабів і тих, хто управляє системою. Це боротьба не за гроші – це боротьба за позиції. Але застосовуючи силу проти тих, хто в межах системи доглядає за рабами і експлуатує їх, ви тим самим робите цих наглядачів-експлуататорів більш згуртованими і тому більш сильними. Куди вигідніше нацьковувати їх один з одним, щоб вони за зайвий актив перебили один одного, і тоді господарям системи знадобляться інші менеджери. І одним з таких менеджерів можете стати ви, отримавши певну владу в свої руки, а значить і можливість заробляти хороші гроші. Це вже справжня боротьба, або краще сказати, гра.

Ну а якщо ви задумаєтеся про те, щоб застосувати силу проти системи, тоді ви тим більше зазнаєте невдачі, бо система нині є глобальною – практично вже завершеною, в якій все давно поділено і налаштовано, і кожний її елемент виконує саме ту роботу, яку повинен виконувати. Так що, де ви знайдете потрібну вам силу проти системи, на Марсі чи що? Раніше ще можна було залучити закордонні ресурси для боротьби проти тієї системи, частиною якої ти був, і яка тебе пригнічувала, експлуатувала, тероризувала, а сьогодні вже такої можливості немає. Вірніше, їй набагато складніше скористатися. Так що закордон вам швидше за все не допоможе, якщо та система, в якій ви живете влаштовує господарів світу. Але треба розуміти, що сьогодні людина і гроші – це такі ресурси, за які розгорнулася боротьба між окремими елементами системи, і ви можете скористатися цією ситуацією – зробивши з себе таку особистість, в якої будуть потребувати багато. Тоді ви знайдете в глобальній системі найбільш вигідну для вас місце. Так що ви можете не стравлювати дрібні системи один з одним, щоб боротися з ними їхніми власними руками, як це робили сьогодні намагаються роблять всякі там революціонери – ви можете змусити системи конкурувати за вас в рамках глобальної системи.

Система стала єдиною і цілісною, тому в ній треба вміти знаходити своє місце, щоб боротися за краще життя за найбільш вигідним для вас правилам. А якщо вийде, то і свої правила можна нав’язувати, щоб всі танцювали під якусь патріотичну дудку, роблячи те, що ви хочете. Не дарма ж люди займаються політикою, вони ж розуміють, до чого вона може призвести, що вона може їм дати. Так що я цілі глобалістів розумію. Ці цілі цілком розумні. Їм не так важливо, який царьок буде сидіти в тій чи іншій частині світу, керувати своїми мавпами, їм важливо підтримувати порядок і стабільність у всьому світі, у всій системі. Інакше система завалиться. А самі царі, природно, думають переважно про самозбереження, тому підбурюють своїх мавпах один з одним або з чужими мавпами, щоб таким чином направити їх агресію один на одного, відводячи її від себе. Вірити їм не можна ні в жодному разі, коли вони говорять про ворогів своєї системи, щоб згуртувати народ навколо нібито спільного ворога. Інакше ви будете боротися не за краще життя, а за невідомо що. Адже скільки дурнів гинуть на абсолютно безглуздих війнах, на яких особисто їм взагалі воювати не за що. Не можна вірити у всі ці казки – свої-чужі, не можна. По справах потрібно судити про людей за справами, а не за їх словами. А то ворогів нам з вами малюють на рівному місці, а самі у цих ворогів тримають всі свої активи. У них за лаштунками одні розмови, а нам вони говорять інше. В Євангелії від Матвія сказано: «Бо де скарб ваш, там буде і серце ваше» (Мф. 6:21). А де скарби вашої влади? Де зберігають гроші ваші (наші) лідери, де їхні діти навчаються і живуть? Ось там і серце їх. Так що свої інтереси з інтересами тих, кому до вас немає абсолютно ніякого діла, плутати не варто. А то нам з вами говорять – йдіть в армію служити, щоб захищати батьківщину. Від кого її захищати? Та неважливо від кого – ми знайдемо або придумаємо вам ворогів, делов-то. Тим більше, що ми любимо війни влаштовувати час від часу, щоб, по-перше, скоротити чисельність генетично-перспективних людських особин, по-друге, для бізнесу, треба ж зброю для чого робити, а по-третє, для потіхи. Ви на комп’ютері війни граєте, а менеджери системи в реальні війни грають – вашими тілами. І так з кожною країною, переважно третього світу справи, так би мовити, червоною зоною і частково жовтими зонами. Та й перший світ, зелена зона, теж почасти так живе.

Взагалі в розвинених країнах влада, як ви самі бачите, лише прикидається незалежної від глобальних управлінців, а на ділі, робить все те, що вони їм скажуть. Неважливо, хто там всім заправляє. Я вам не “Дух часу” переказую, я вас закликаю просто розкрити свої очі і подивитися, що реально в світі відбувається. Це допоможе вам зрозуміти, за якими правилами і в яку гру краще грати, щоб боротися за гроші самим найвигіднішим для вас чином. Немає сьогодні суверенних країн, які б вели свою власну політику, та ще і в інтересах власного народу, є території, системи, або навіть підсистеми, на яких ставленики світової еліти експлуатують підконтрольний їм людський матеріал. Десь люди експлуатується краще, десь гірше, прямо як худобу, в залежності від умов і необхідності, а також від корисності цього худоби. Не стане ж розумний, освічений чоловік ішачити на рабських умовах, а безграмотний дикун буде, йому діватися нікуди. А протистояння між всякими там америками, росіями, китаями полянами та іншими, в дійсності немає. Яка на хрін протистояння, коли з того ж Китаю до трильйона доларів щорічно виводиться на Захід, про що ви. Там же – на Заході, і діти навчаються, всіх цих китайських лідерів, точно так само, як і діти наших політиків та великих бізнесменів. Ми живемо в глобальному світі, в глобальній системі, яку можна зруйнувати, стравив окремі її частини один з одним. Не можна стравити Китай з тієї ж Америкою і щось з цього отримати, бо вони є єдиним цілим. І навіть економічна криза зачіпає завжди не стільки країни в цілому, скільки певні верстви населення у цих країнах. Ви ж бачите, як всі ці царі обкладають даниною власний народ, щоб підтримувати свій високий рівень життя, коли в економіці виникають проблеми з-за них. Так що єдине, що залишається нам з вами – эксплуатируемому людського матеріалу, навченому сраку вилизувати своєму панові – це грамотно впроваджуватися в цю систему, щоб стати її частиною. У цьому сьогодні і полягає зміст боротьби за гроші – це боротьба за владу, не над системою, а над, підконтрольними системі людськими ресурсами. Простіше кажучи – це боротьба за крісло менеджера, за крісло наглядача за рабами і контролює їх.

Самі владики світу для цієї мети використовують такий інструмент підпорядкування людей, як залучення, фактично, знаходячи таким чином, застосування талановитим керівникам, які не хочуть миритися з низькою якістю життя в ролі звичайних трудяг. А керувати, хоч навіть невеликим числом людей, а в деяких випадках стадом баранів, все краще, ніж намагатися організувати хрестовий похід проти тих, в чиїх руках сьогодні знаходяться всі ресурси планети Земля. Так що розумних бунтарів світова еліта залучає в свою гру, оскільки маніпуляція на них не діє, а дурних бунтарів винищує. Так що бажаючи поборотися за гроші, за реальні гроші, а не копійки які-небудь, а точніше навіть за те, що забезпечить вас грішми, тобто, за певну владу – подумайте, що ви можете запропонувати світовій еліті, щоб бути корисним їй, і чим ви можете зацікавити натовп, щоб вона захотіла зробити вас своїм вождем. Сила ваша, виражена в жорстокому поводженні з людьми, скажу відразу – особливо нікому не потрібна. Садам Хусейн застосовував силу – опинився на шибениці, так що враховуйте помилки інших менеджерів. А от якщо ви задіюєте силу авторитету, зацікавивши собою натовп, а не налякавши її, тоді у вас є шанс зацікавити собою і світову еліту. А що означає бути авторитетною особистістю? Це означає, що люди будуть хотіти віддати вам владу над собою, а разом з нею захочуть віддати вам свої гроші. Вони захочуть слухатися вас, тому що будуть поважати вас і вірити вам. Таким чином, коли люди борються за гроші – вони борються за владу, засновану на авторитет, а не на силі. Хоча, останнє, звичайно, теж затребуване в деяких місцях. Так що справжні лідери борються за те, що дозволить їм керувати грошима, керувати людьми з допомогою грошей, а не за самі гроші. А влада – це підпорядкування, яке, як ми вже з вами з’ясували, може бути побудована на силі або на авторитеті. А сам авторитет, що дозволяє здобути владу, повинен бути заснований на вмілій проекції майбутнього. Ви повинні запропонувати людям мрію, а натомість отримати їх покірність, підтримку і фанатичне служіння вам. Читаємо Макіавеллі і Гітлера – там все це є. Коли людина обіцяє людям щось дуже гарне, малюючи в їх уяві красиву картину, типу «Нью-Васюки», він намагається заволодіти умами цих людей і знайти над ними владу. Скажімо, я сказав вам, що робити, та ви це зробили, значить, я знайшов над вами владу, нехай на невеликий відрізок часу, але знайшов. Ви можете мені підкорятися із-за страху, якщо я вас запугаю, чи з поваги до мене і визнання мого авторитету, а також з-за тієї вигоди, яку ви отримаєте, якщо будете мені підкорятися. Якщо ж я підкорився вам, значить – це ви взяли владу наді мною. Все просто – є підпорядкування – є влада, ні підкорення, немає і влади. Поганого в цьому нічого немає – ми всі маємо певну владу один над одним, тому що підкоряємося один одному, в тих чи інших ситуаціях. Скажімо, я підкорюся фахівця, допомоги якого потребую і яким довіряю, щоб зробити собі краще, щоб не витрачати зайвий час і гроші на те, щоб самому в усьому розібратись. І навпаки, людина, підкоритися мені, як фахівцю, якщо він потребує моєї допомоги.

Однак, коли ми говоримо про гроші, то потрібно розуміти, що тут влада набуває особливі форми – вона використовує свій авторитет для використання легітимного насильства проти тих, ким вона управляє, з метою отримання вигоди. Так що зовсім без застосування сили вам все одно не обійтися, але вона повинна бути легітимною, тобто, народ має її підтримувати. Спочатку, придумайте образ ворога, а потім підводите під нього всіх, хто вам заважає і від кого ви хочете позбутися. Ось як сьогодні – весь світ бореться з тероризмом, і при цьому терористом може стати будь-хто, в тому числі і цілком добропорядний громадянин, який став комусь неугодний. Мало того, ніхто не говорить про те, що тероризм активно підтримується тими, хто проти нього бореться, а в окремих випадках є реакцією на терор з боку влади. Загалом, люди не просто так борються за владу, вони борються за неї для того, щоб потім мати можливість силою вирішувати будь-які питання у свою користь. Тому забудьте про справедливість, якщо ви все ще на неї сподіваєтеся – ніякої справедливості не існує, крім тієї, яку придумає для вас сильна людина. Влада тим і приваблює, що дозволяє людині встановлювати свої правила, свої закони, свою справедливість – для всіх інших. І вкладення грошей у неї, коли ви або подкупаете влада або купуєте її собі – одна з найкращих інвестицій. Влада – найсильніший наркотик. Вона робить нас дуже сильними в своїх власних очах. Схочу – зроблю вас поза законом і заберу у вас все – гроші, майно, усі. А захочу, посаджу на тепле місце, де ви будете мені корисні. Ось так ось. І головне, влада дозволяє підпорядкувати собі ресурси – людські, грошові, інформаційні та інші. Коли людина отримує владу, за рахунок сили й авторитету, він починає збільшувати свої ресурси, беручи їх під свій контроль, тим самим посилюючи свою владу. Тому все, що сприяє його влади – він розвиває, а все, що її послаблює і що становить для неї загрозу – пригнічує, знищує, змінює. Ось чому відбуваються захоплення, поглинання, злиття, анексії і тому подібні речі. Ось чому переписується історія, беруться під контроль засоби масової інформації, які ніколи не були незалежними і ніколи не будуть. Ось чому придумуються закони, які одним вирішують все, а іншим все забороняють, навіть дихати. З цієї ж причини створюються всілякі регалії влади, які надають їй вагу, значення, авторитет. Тільки майте на увазі, що ресурси сьогодні можна собі присвоювати тільки з дозволу світової еліти, ніякого свавілля, інакше покарають. Ми це з вами бачимо в тих ситуаціях, коли там всякі санкції вводяться або хто-то кого-то бомбить.

Ну а гроші, це вже нагорода для людини за ту владу, яку він отримав, це наслідок його можливостей, які він з допомогою влади розширив. Тому за гроші розумні люди насправді не борються, вони борються за становище в суспільстві, яке дозволяє мати гроші – багато грошей. Ми з вами знаємо історії, коли у людини було багато грошей, дуже багато, але він погано кінчив, оскільки, здобувши великі гроші, він не здобув того положення у суспільстві, яке дозволяє їх мати і захищати. Побудували ви фінансову піраміду, приміром, заманили в неї безліч лохів – обчистили їх, ось вам і гроші – багато грошей. А потім до вас навідалися братки, припустимо, братки від держави – і все забрали. Та ще й вас у тюрму посадили. І що – де ваші гроші, що вони вам дали? Так, можна спробувати на ці гроші когось купити – адвокатів, бандитів і ментів, представників влади, суддів і так далі. Але цієї можливості людини теж можна позбавити, за рахунок вже наявних у інших людей ресурсів. Що мені ваші адвокати – якщо я стою над законом. Новини читаєте? Бачите, що відбувається, бачите, що дозволяє собі втратила страх і не мала ніколи совісті каста недоторканих? Ну і про які тоді закони може йти мова, на фіга тоді потрібні адвокати? Сьогодні навіть гроші вирішують не все, не те що закон. Просто ніякі гроші владу людині не дадуть, бо для влади, як не крути, необхідний певний авторитет, необхідна злагоджена ієрархічна система, в якій гроші будуть поширюватися за певними законами, щоб люди виконували свої зобов’язання за гроші, а не просто привласнювали їх собі. Гроші можуть стати владою тільки в стабільної, розвиненої і розвивається системі, а не в суспільстві дикунів. Ви можете заплатити чиновнику – дати йому хабар, маючи багато грошей, але він обов’язково зробить те, що вам потрібно, а то і зовсім може відняти у вас всі ваші гроші, з допомогою адміністративних ресурсів. Точно так само, держава, приміром, може заборонити ходіння іноземної валюти на своїй території, видавши спеціальний закон. І всі, хто ще сьогодні був багатий, завдяки іноземній валюті, завтра можуть стати злочинцями. Так що гроші, не так вже й всесильні, як прийнято вважати, тому боротьбу розумні люди ведуть не стільки через гроші, скільки, повторю, за владу, що дозволяє ці гроші мати і розпоряджатися ними. Це тільки бідні люди думають про те, як позбавитися від безгрошів’я з допомогою грошей, а не з допомогою якихось своїх якостей, які їм потрібно в собі розвиватися, щоб мати більше можливостей. До того ж, що вважати грошима – світову валюту, якою керує світова еліта, або всі ці фантики, купівельна спроможність яких постійно знижується? Скажімо, зімбабвійський долар – це гроші? А російський рубль?

Влада – це люди, які вам підкоряються, оскільки без людей, будь ви хоч тричі король – ви влади мати не будете. Тому боротьба за гроші – це боротьба за владу, а боротьба за владу – це боротьба за розуми людей, з допомогою всіх доступних методів. Зрозуміло, що той, хто вже має владу – має більше доступів до розуму людей і можливостей на них впливати, але це зовсім не означає, що будучи внизу – біля параші, ви не маєте можливостей піднятися на кілька поверхів вище за соціальним ліфтом з допомогою законів природи. А за законами природи у кожної людини є сильні і слабкі сторони, використовуючи які, можна переграти інших людей і піднятися над ними. Можна і без ліфта вгору піднятися, з допомогою тих же революцією, але це вже буде більш ризикована гра, більш небезпечна гра. І виграти в неї можна тільки в тому випадку, якщо вас підтримає світова еліта, яка, за моїми спостереженнями, не особливо зацікавлена в подібних речах. І потім, як мені здається, куди простіше навчитися бізнесу, ніж вмінню скидати владу не демократичним шляхом. Так, революції відбуваються і локальні війни ведуться, але при цьому, вони контрольовані світовою елітою, бо в них задіяні підконтрольні їй ресурси. Невже ви думаєте, що, наприклад, якась там терористична організація на Близькому Сході зміг би проіснувати, та ще й війну вести, протягом, скажімо, пари місяців, якщо б у нього не вкачивались ресурси ззовні? Хто продає їм зброю, хто постачає їм медикаменти та інші потрібні для життя речі? Зацікавлені сили із зовнішнього світу, хто ж ще. Тим не менш революції, я вважаю, нікому особливо не потрібні, вони занадто непродуктивні – крові багато, а вигода не очевидна, навіть для тих, хто ці революції влаштовує. Хоча іноді вони все ж трапляються. Це відбувається тоді, коли інші способи змінити недолугу владу в окремо взятій країні не спрацьовують. Але краще цими іграми не займатися, краще діяти більш цивілізованими методами, борючись за владу, щоб не руйнувати існуючий порядок речей в суспільстві і не налаштовувати проти себе світову еліту, яка хоч і дозволяє деяким революцій відбуватися, все ж, як я подивлюся, віддає перевагу менш галасливі способи вирішення своїх завдань. Весь цей шум із стріляниною, кров’ю, він звичайно необхідний, щоб тримати баранов в стійлі, але необов’язковий. Баранов теж берегти треба, нехай краще вони від алкоголю, ліків і наркоти дохнуть – приносячи дохід, ніж від куль. Вони – ці глобальні гравці, хлопці практичні, вони шукають вигоду і просто так, за переконаннями або на емоціях людей у великих кількостях знищувати не стануть, як це робив Гітлер.

Давайте подумаємо, що може зробити середньостатистична людина для того, щоб хоч трохи поштовхатися з сильними людьми, яких з дитинства вчили тиснути ближнього свого, за місце, навіть не під сонцем, а над ним? Перестати мислити стандартно – ось що. Потрібно відмовитися від стадного мислення, відповідно до якого треба діяти певним чином – шаблонно, у тих чи інших ситуаціях, і певним чином необхідно мукати, перебуваючи в стійлі з іншими баранами. Ніколи не робіть так, як роблять інші, як робить безмозглое більшість, для яких, наприклад, та ж життя в кредит є єдиною життям, про яку вони знають, бо їх до неї привчили. Вчіться думати своєю головою, тоді у вас з’явиться купа можливостей для досягнення успіху в боротьбі за гроші. Ми сьогодні не в палеоліті живемо, щоб наслідувати інших людей, сьогодні потрібно діяти не разом з натовпом, а всупереч їй. Якщо все стадо ломанулось в банки за кредитами – вам цього робити не потрібно, якщо все собі біжать робити щеплення від грипу – не робіть їх, інакше захворієте, ну і так далі. Більшість людей – ідіоти – пам’ятайте про це, коли будете приймати рішення. Ви або своєю власною головою думати вчіться, щоб хоч чогось досягти у своєму житті, чи будете все життя гівно злизувати з барських чобіт, поки не здохніть, як собака під парканом. Світ грошей жорстокий до тих, хто вірить йому.

Боротьба за гроші вимагає від людини наявності критичного мислення і взагалі добре розвиненого мислення, а також нестандартного підходу до стандартних речей. Вона вимагає від нього гнучкості, хитрості, підступності, передбачливості. Це важливо для всього, і для політики, і для бізнесу, і для роботи. Люди, які переконані в тому, що хороші гроші платяться тим, від кого більше користі на роботі – глибоко помиляються, бо гроші платяться тим, хто незамінний. А якщо ви пробьетесь до влади, тоді ви не заробляти, а забирати у інших людей гроші будете. Тому одні люди ишачат на двох і трьох роботах і все одно живуть у злиднях, а інші палець об палець не вдаряють та завжди при грошах. Одні не розуміють, як влаштоване життя, інші розуміють, тому роблять так, як їм вигідно робити, а не так, як інший дядько сказав. Якщо ви бідні – краще хорошу книгу у вільний час почитайте, а не ще одну шукайте собі роботу. Розумна людина, завдяки знанням, здатний бачити більше способів розв’язання однієї і тієї ж задачі, тоді як людина дурна – діє прямолінійно, пре своїм рогом до останнього, поки або ріг, або косяк, в який він уперся, не зламається. Ось чому існують злодії, які живуть за принципом – вкрав, випив, у в’язницю, і Злодії, які крадуть, крадуть і крадуть, і садять у в’язницю тих, хто заважає їм красти. Одні тупі й прямолінійні, а інші – хитрі суки, крадуть в рази більше і ніякої відповідальності за це не несуть. Так що якщо ви коли-небудь задавалися питанням про те, куди вигідно вкласти гроші, то я можу вам з повністю упевненістю сказати, що вам їх потрібно вкладати перш за все у себе. Без цього ви не зможете на рівних боротися з тими, хто розуміє і знає більше вас.

Всі ці ставленики світової еліти, пасущие свої стада на підвідомчій їм території, адже вони навіть не крадуть, а присвоюють собі гроші народу, завдяки передусім своєму вмінню це робити. Як можна вкрасти те, що і так твоє, бо ти зробив це своїм і ніхто тебе за це не може покарати? Ось скаже вам владу – плати податок на то-то і те-то, і ви платите, — хіба це крадіжка? Чому це, скажімо, не рекет, побори, грабіж! Чим податок відрізняється від поборів, данини, якщо суспільству від нього немає ніякої користі, якщо користь від нього отримують тільки «жирні коти»? Та нічим. Ось як робляться гроші тими, у кого є влада. Тому крадуть не ті, хто стоїть у влади, вони просто привласнюють собі все те, що їм подобається, крадуть внизу – всяка дрібна шваль. Але щоб отримати ось таку чудову можливість жити в своє задоволення, вони знаєте, коли щось не слабо постаралися, адже ті ж дупи лизати і вислужуватися перед вищим начальством теж потрібно вміти. Без голови на плечах цього не зробити. А розумними, хитрими, спритними, підступними, люди, самі знаєте, не народжуються, вони ними стають. Потрібно розвивати своє мислення, щоб з його допомогою перегравати інших людей.

Від народження кожна людина налаштований на боротьбу за ресурси з іншими людьми, але потім, за допомогою спеціального виховання і навчання всі його вроджені хижацькі здібності придушуються, і його перетворюють в покірного віслюка. Але одні люди цього не розуміють, тому дозволяють спотворювати своїх дітей, а заодно і самих себе, а інші навіть спеціально народжують дітей для того, щоб ті мучилися і страждали, і самі свідомо їх спотворюють. Вони народжують дітей для того, щоб потім гнобити й чмир їх, щоб самостверджуватися за їх рахунок. І це жахливо. Але є й такі особи, які взагалі відмовляються від своїх дітей. І лише небагато з нас піклуються про своїх дітей, намагаючись зробити з них сильну, врівноважену особистість. Але це теж потрібно вміти робити правильно. Спробуй, наприклад, скажи людям про те, що їм не варто віддавати дитину в дитячий сад і в уродскую школу, в якій його будуть не стільки навчати, скільки спотворювати. Мало хто так вчинить. В хороший вуз ще можна віддати свою дитину, але тільки не в школу, у всякому разі в таку уродскую, якими є більшість наших шкіл. І тим більше не можна віддавати його в дитячий сад, в якому невідомо хто працює. Ось мої діти в школу не ходять, а навчаються вдома, самостійно і з нашої – своїх батьків, допомогою, іноді ми запрошуємо репетиторів, щоб підтягнути їх по окремій дисципліні. А для спілкування з іншими – нормальними дітьми, а не з усякими там моральними виродками, вони хочуть в спеціальні гуртки три рази в тиждень. Вони все вміють, і читати, і писати, й рахувати, і багато чого ще, і головне – їхня психіка не страждає з-за школи, і головне, бажання вчитися у них є. Так роблять всі. Більшість людей без всякого побоювання віддає своїх дітей в школи і дитячі сади, де їх просто на просто спотворюють. Хоча бувають такі школи, куди можна віддати вчитися своїх дітей, але в моєму місті таких шкіл немає. Так що краще я сам повчитися дітей того, що знаю і вмію, наприклад того, як заробляти розумні гроші, а не горбатитися все життя на дядька, щоб потім в старості існувати на мізерну пенсію.

Ось це, друзі, один з прикладів нестандартного підходу до життя, при якому ваші діти або ви самі, якщо ви займаєтеся самоосвітою, щоб навчитися того, що дійсно важливо для вас, маєте шанс на те, щоб не просто розжитися грошима, але й вступити в клуб могутніх людей, які гроші створюють і керують ними, а не прагнуть до них. Або ви можете хоча б стати тими самими менеджерами, яким доручають стежити за певною територією, яка називається країною. Ось тоді і гроші у вас будуть. Але, ви повинні розуміти, що не ви один будете боротися за таке життя, за хоч якусь владу. Тому боротьба є боротьбою.

А в каменоломнях, у шахтах, на заводах, в офісах великих грошей немає. Там тільки крихти для тих, хто погодився грати за чудим правилами. Я не кажу, що можна ось так просто взяти і приєднатись до числа тих, хто управляє людськими і грошовими ресурсами, але прагнути до цього треба, навіть якщо ви вже не молоді, якщо, звичайно, ви хочете прожити своє життя гідно, а не проіснувати, як більшість інших людей. Якщо ж ви визнаєте над собою владу грошей і підкоряєтесь їй, тоді ви не борець, ви вже вибачте, слабак. З цим, в принципі, можна щось зробити, залежно від вашого бажання змінити себе. Якщо у вас придушували здатність до боротьби за ресурси, тоді ви вже не зможете відновити в колишньому вигляді, ви вже бракований матеріал, але не безперспективний. Просто ви не можете на рівних боротися з тими, кого з дитинства натаскували на боротьбу і суперництво. Отже, треба діяти асиметрично, використовуючи ті можливості, які у вас є і які ви здатні розвинути. Немає у вас сили – будьте хитрими, немає у вас влади – вчіться впливати на владу, щоб використовувати її важелі собі на благо, немає у вас знань – мовчіть і більше слухайте, щоб хоча б здаватися розумним. Життя – це війна, а війна – це шлях обману, як казав Сунь Цзи. А щоб вміти обманювати, та ще й тих, хто сам здатний обдурити кого завгодно, треба, знаєте, соображалку мати хорошу. А щоб її мати – потрібно розвиватися, а не витрачати свій час на всякі там розваги, як це робить більшість людей. Без необхідних знань і навичок ви не зможете змістити спеціально підготовлених менеджерів з їх місць, і вже тим більше не зможете влитися в число світової еліти, якій ви взагалі-то на хрін не потрібні. Лише деякі, найбільш корисні людські особини, стають частиною тих, хто вважає себе богами, а все решту сміттям.

Життя – це не тільки війна, але і гра, це гра у війну, якщо говорити точніше. І щоб успішно в неї грати, потрібно вчитися обманювати всіх підряд з ранніх років. Це одна з найважливіших для людини здібностей. А нас з ранніх років вчать бути чесними. Це роблять тупі батьки і вороже налаштовані до дітей вчителя, не кажучи вже про всіх цих церквах та інших інститутах по промиванню мізків. Ми їм усім потрібні – слабкі! Розумієте? Слабкі і передбачувані – ось якими ми їм потрібні. Тому – забудьте все, чому вас вчили раніше і вчіться мислити і діяти по-новому – нестандартно. Мої і не тільки мої статті вам у цьому допоможуть. Не знаю, як вам, а особисто мені хочеться, щоб конкуренція за солодке життя була погостріше, щоб більшість людей не задовольнялися примітивної життям, приймаючи всі ті приниження, яким піддає їх зажравшееся еліта. Боротьба за гроші, за владу, за ресурси, повинна бути гострою, тоді ресурсами будуть керувати достойні люди, а не знахабнілі менеджери-дегенерати – вчорашні раби, діти куховарок лакеїв і кучеров, які лише вважають себе елітою, але насправді нею не є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *