Час та гроші

Хто весь день працює, тому ніколи заробляти гроші.

Джон Девісон Рокфеллер

Що як вам здається з цього важливіше – час або гроші, а може й не варто розділяти ці два ресурсу, які взаємозамінні? Безумовно це так, адже людина може конвертувати гроші та час на гроші, в залежності від того рівня, на якому вона зараз знаходиться. Зазвичай більшість бідних людей вважає, що їм не вистачає саме грошей, хоча насправді, чого дійсно не вистачає, так це часу. Час їм необхідний для того, щоб зупинитися, перестати бігти як сорока на тину, забути про всі труднощі та турботи свого життя, й задуматися над ним починаючи з самого початку.

Час та грошіЯ бачу, як мільйони людей день у день плужать як коні, потім біжать по інших справах, метушаться, намагаються вижити, а життя насправді проходить повз, воно вбивається цією суєтою та іншими видами безглуздої витрати дорогоцінного часу. Коли ви шановні читачі, в останній раз замислювалися над своїм життям, коли аналізували його, та робили висновки щодо правильності своїх дій? На це потрібен час, іноді досить багато, але у вас його немає, проти у вас є маса інших дуже важливих, як вам здається, справ, а якщо й вдається знайти вільний час, ви витрачаєте його на задоволення, але не на обдумування всього та вся. Якщо у вас щось не виходить, що виходить в інших, більш успішних людей, то це тому, що ви чогось не знаєте, але навіть розуміння цього вимагає часу, навіть розуміння того, що ви не розумієте дуже багатьох речей.

Гроші, вони звичайно дають можливість купити час, але перш ніж його купувати, необхідно розуміти, для чого він вам потрібний, щоб не витрачати його даремно, а вміло використовувати кожну мить свого життя. Гроші важливі, дуже важливі, ми всі це прекрасно розуміємо. У своїй статті під назвою “Гроші в житті людини“, я розбираю цю тему, розбираю її ґрунтовно, але все ж гроші для вас будуть другорядною цінністю, якщо у вас їх замало. Якщо грошей у вас замало, вам потрібні не гроші, вам потрібен час, ось чому вам слід приділити увагу, адже час дозволить вам подумати про те, що вам слід змінити у своєму житті, щоб вирішити проблему з грошима.

Як придбати собі час

Час можна купити, він коштує грошей і його можна купити, але це не дорого насправді, ви можете за не дорого купити собі достатньо часу, причому не тільки на усвідомлення свого життя, з точки зору його правильного ведення, але й для навчання. І для того щоб купити собі час, вам слід просто перестати бути жадібними, саме жадібність потребує найбільше грошей, а не дороге життя. І це до речі теж необхідно зрозуміти, адже говорячи про неправильне ведення життя, я маю на увазі не помилки, які допускають люди, а неможливість допущення цих помилок, коли вони не стають уроками, а просто боляче колють людину, або тупо заводять у життєвий тупик, з якого вона не в змозі вибратися.

Ну що вам потрібно, подумайте гарненько, хіба вам потрібен весь цей випендрон з дорогими машинами, телефонами, з іншої радістю для бідної людини? Вся ця матеріальність відводить вас від головного – від цінності часу. Адже саме його ви продаєте у вигляді своєї праці, лише б купити чергову іграшку, та справити враження на таких же як ви бідняків, вважаючи що цей мотлох зробить вас багатшими. У своїй статті: “Економія грошей“, я розповідаю про те, як легко та просто можна економити гроші, просто відмовившись від того, що вам насправді не потрібно.

І коли ви перестанете бути жадібними, коли вам не треба буде хотіти все, ви знайдете для себе цікаву річ – грошей у вас не так мало, як вам здавалося. І отже, вам не треба буде надто багато працювати, а вільний час, які фактично ви купите для себе, ви зможете використовувати для спокійного осмислення свого життя. Що ж ви повинні осмислити запитаєте ви, що саме не так в нашому житті, що не дає нам жити заможно та щасливо? Не змішуйте одне з іншим, бо гроші зовсім не означають щастя. А зрозуміти вам шановні читачі необхідно наступне – гроші не даються насилу, вони даються розумом. Чим менше у вас розуму, тим більше ви працюєте, чим розуму більше, тим відповідно вам доводиться працювати менше, зростає не тільки ваша продуктивність, але й починає змінюватися сам вид діяльності.

Запропонуй зараз більшості трудяг, змінити свою роботу на більш вигідну або зовсім зайнятися бізнесом, так вони знайдуть мільйон причин, згідно з якими вони не можуть цього зробити. А якщо я можу вам також надати мільйон причин, згідно з якими ви можете все, чи станете ви їх слухати, чи станете ви слідувати моїм рекомендаціям? Я так не думаю, адже для цього необхідно усвідомити необхідність зміни свого життєвого курсу, для чого важливо замислитися над нинішнім курсом, усвідомити його безглуздість. Лише потім зважитися на щось принципово нове. Ось для чого вам потрібний час, і якщо у вас його немає, тоді придбайте його, перестаньте скупитися, відмовтеся від непотрібного вам мотлоху.

Використовуйте свій час з розумом

У багатьох з вас часу повно, напевно навіть більше ніж у мене, в той час як про гроші такого не скажеш, хоча я звичайно не знаю, хто мене читає. Тим не менш, очі в мене є, я бачу, як люди, володіючи великою кількістю часу, абсолютно безкоштовним, витрачають його на всяку нісенітницю, а якщо вони й замислюються про гроші, то їм в голову лізуть тільки нереальні авантюри. У своїй статті, яка називається “Легкі гроші“, я пишу про те, що ж це за такі гроші, такі легкі, про які мріють багато людей, і в які так приємно вірити. Ні, я не заперечую того, що легкі та швидкі гроші є, вони, безумовно, мають місце бути, ось тільки їх вам ніхто й ніколи не запропонує, загалом читайте статтю, в ній ви все зрозумієте самі.

Так про що, крім всякої нісенітниці про швидке та легке багатство, здійснене за щучим велінням, ви ще думаєте дорогі друзі? Напевно, я не помилюся, якщо припущу, що ні про що, ви просто розважаєтесь, або може бути ви ставите глобальні питання, які не входять до кола вашого впливу. Політика, мабуть, найпопулярніша в цьому сенсі тема. Ну ще це може бути якась містика, суть сенсу життя та інше, в той час як в холодильнику у вас порожньо, а вранці в понеділок, вам слід вставати не світ не зоря, та йти на не дуже приємну для вас роботу. Прошу не приймати на свій рахунок, я виходжу зі свого власного досвіду, констатую факти, адже мені багатьох людей довелося напоумляти в свій час, і можливо ви підходите під описуваний мною тип людей.

Але якщо говорити простіше, то як часто ви витрачаєте свій час на вивчення питання гроші, крім читання цієї статті зрозуміло, тобто як часто ваш головний мозок займається першочерговим завданням, а не чимось, що в принципі могло б взагалі обійтися без вашої уваги? Ось вам і продуктивність використання свого часу, часто думати про головне та потрібне насправді не так просто, мозок перемикається на те, що простіше, а то й зовсім не включається. Адже вам хочеться жити повним життям, отримувати від життя все, й не можна витрачати на це дорогоцінний час, на такі мерзенні речі як гроші та все що з ними пов’язано…

Чи багато у вас часу

Насправді не так важливо, наскільки розумно ви використовуєте свій час, якщо ви не бачите проблем у своєму житті, й вам вистачає тих крихт, які вам платять. Не страшно, якщо в старості ви розраховуєте на пенсію, яку вам заплатить держава, якщо ви готові рахувати в старості копійки, та жити обмеженим життям, точніше доживати його. Куди страшніше розуміти всю цю абсурдність, абсурдність того життя, в якому ви залежні від всього та від всіх, крім самого себе. Страшно коли ви бачите наскільки ви реактивна людина, а часу виправити це у вас все менше.

У своїй статті під назвою “Сила грошей“, я писав про силу, яку мають гроші, але я не писав про силу, яку має час, й цю силу, більшість з вас, дорогі друзі, упускає з виду. Я не знаю про те, наскільки ефективною буде ця стаття, та скількох людей вона спонукає на переосмислення свого життя, на реальні дії по зміні його в кращий для себе бік. У кожній голові свої таргани, але кожен з нас хоче прожити щасливе життя. Ви можете бути щасливими без грошей, але можете бути щасливі з грошима. Другий спосіб мені здається більш привабливим. Звичайно, ви вже зробили крок на шляху до вирішення проблем з грошима, ви задалися питанням і потрапили на цю статтю. Мені слід похвалити вас за це.

І все, що тепер вам слід зробити, так це почати максимально вигідно використовувати наявний у вас час і почати вивчати питання, пов’язане з грошима. Це вам не фізика, хімія або математика, зрозуміти науку грошей набагато простіше, варто тільки почати це робити, почати вивчати гроші. Мій сайт до ваших послуг, статті на тему бізнесу, грошей та життєвого успіху до ваших послуг, зрештою успішні люди до ваших послуг. Вивчайте, вдумуйтеся в це питання, приділіть йому весь свій вільний час і воно потім повернеться до вас у багаторазово примноженій кількості.

Я не жартую, це дійсно так, адже посудіть самі, навчившись робити гроші, ви купите собі стільки часу, скільки захочете, ось тоді й задумайтесь над сенсом життя та іншими філософськими питаннями, що потребують вашої уваги та часу. Я вважаю що гроші не варті того, щоб ми витрачали на них так багато часу, як витрачають на них ті, у кого цих грошей дуже мало, адже не думати про те, від чого залежить твоє життя, просто неможливо. Бути може, слід вирішити це питання раз і на завжди, та більше не піднімати його на настільки значущий для себе рівень, а свій час використати на більш важливі справи та думки?

Не шкодуйте про втрачений час

Серед вас, моїх читачів, можуть бути люди різного віку, статі, поглядів на життя, у вас можуть бути різний рівень доходів і так далі й тому подібне. І я б дуже хотів вас просити, враховуючи прочитані вами вище рядки – ні про що не шкодувати, не шкодувати про минуле. Скільки б вам не було років, ким би ви не були, та що б не хотіли, ви можете почати діяти прямо зараз і пізно не буде. Я знаю про те, як багато людей мріє повернути свої роки, та прожити їх інакше. Як деякі люди озираються назад і бачать всю безглуздість та дурість прожитого життя, але це не так, сенс є у всьому і вам нічого не слід змінювати.

Так, час минув, але це теж був гарний час, гроші грошима, але ж життя було? Якими б питаннями ви не задавалися, взяти хоч питання про те — де зберігати гроші, порушене мною в однойменній статті, або питання про те, як ці самі гроші заробити, все це частина гри під назвою життя, в якій хтось вміє урвати свій шматок, а хтось може тільки крихти підхоплювати. Говорячи про те, що вам потрібен час на вивчення більш суттєвих способів для заробітку грошей, я не перемикаю вас на гроші, та не пропоную приділити їм час, більше ніж усьому іншому. Я друзі, пропоную вам інвестувати свій час в гроші. Щоб потім купити на гроші багато, дуже багато часу, та більш не забивати собі цим голову.

Сім’я, діти, коханий чоловік або дружина, батьки, хороші друзі, одним словом дорогі вам люди, ось хто заслуговує вашої уваги насамперед і суто заради них ви насамперед повинні задуматися про гроші. Один раз подумати, гарненько подумати, після попрацювати в дійсно правильному напрямку, зробити себе та свою сім’ю забезпеченою. Ось що слід зробити, щоб час і гроші більше ніколи не перетиналися у вашому житті. Можливо ви не станете мільйонером, але цілком собі забезпеченою людиною ви точно станете, це під силу кожному, хто не мотику буде тримати з ранку до вечора, мріючи про надбавку до заробітної плати чи пенсії, а візьме на себе відповідальність і сам влаштує своє життя.

Не треба двох-трьох робіт, не треба орати більше й більше, щоб зводити кінці з кінцями. Треба просто зупинитися та подумати. Знайти час і подумати про те, що вам слід зробити, чому навчитися, щоб заробити нарешті ці чортові гроші, й розпочати жити, а не виживати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *