Червона герань приваблює своїм запахом гроши

Дивно, але деякі з кімнатних рослин можна використовувати не тільки для краси в будинку, але і для того, щоб залучити гроші. Герань криваво-червона – багаторічна, трав’яниста, квітуча роду Герань, сімейства геранієвих, єдина герань, яка не була виведена штучно, а зустрічається в природі.

Герань має довге, товсте і м’ясисте кореневище, з якого в період цвітіння утворюється щільне скупчення квітучих рослин, схоже на кущ, вкритий квітами червоно-кармінного кольору. Червона герань з’явилася в Європі ще в XVI столітті. У народній медицині її відносять до цілющих трав, а також приписують їй магічні властивості.Червона герань приваблює своїм запахом гроши

Болгарська провидиця Ванга радила тримати вдома червону герань. Адже вона наділяє людину позитивною енергією, підштовхує до розкриття художнього та творчого начала, заповнює сили й допомагає знайти душевний спокій. Практикуючі маги говорять, що червона герань, яка стоїть на підвіконні, буде надійно захищати будинок від проникнення в нього злих духів та іншого негативу.

Назва цієї рослини (пеларгонія) перекладається з грецької як «Лелека», саме цей птах вважається символом матеріального благополуччя і достатку. Імовірно така назва пов’язана з формою утворених нею плодів. Так, німці називають герань «аістіний ніс», англійці – «журавельнік», а ось болгари – «здравницею». Хто має в будинку цю квітку, може бути впевнений в стабільності свого статку. Герань червоного кольору підтримує позитивний емоційний клімат у приміщенні, сприяє примиренню під час сварок, заспокоює, знімає стреси і добре допомагає при безсонні.

Відома квітка і у китайському вченні фен шуй. Фахівці вважають, що завдяки здатності очищати енергетику, герань привертає достаток в будинок. Це рослина багатства й грошового успіху. Ефірна олія герані досить успішно застосовується в ритуалах для залучення грошової енергії. Особливо вона рекомендується для таких знаків Зодіаку, як Телець та Діва, а сама рослина входить в список грошових талісманів Овна.

Навіть сухі квіти герані непогано притягують енергію грошей. Ви можете змащувати гаманець маслом, робити грошові мішечки та обереги, носити засушені суцвіття у гаманці. Аромат герані відмінно привертає в будинок матеріальне благополуччя. Її запах буквально манить гроші в будинок. До речі, багато з тих, хто випробував грошову магію герані на практиці, рекомендують разом з нею ставити азалію, щоб створити потужний рослинний магніт для грошей. Такий тандем кімнатних квітів створює в приміщенні необхідну атмосферу для залучення грошового потоку. Вважається, що маючи такого сусіда, в герані прокидається дух суперництва та бажання перемогти будь-що-будь. Таким чином, герань починає буйно цвісти і притягувати гроші в будинок. Для того, щоб розбагатіти, потрібно тільки правильно доглядати за домашньою рослиною.

Звичайно, на людину не обрушаться відразу незліченні скарби, але створити потрібне біополе власнику для досягнення матеріальної стабільності енергетики рослини буде достатньо. Щоб збільшити здатність герані залучати благополуччя в будинок, потрібно провести наступний ритуал. Для ритуалу вам знадобиться кущик герані, золота вода і монети різного номіналу. Зробити «золоту воду» дуже просто: налийте в ємність звичайну воду, покладіть в неї будь-золоту прикрасу без каменю. Через три дні вода готова.

Отже, на зростаючому місяці посадите в керамічний горщик кущик герані, полийте її. На третій день після посадки збризніть рослину «золотою водою», а на поверхню землі покладіть 6 однокопієчних монет. Через три дні вийміть монети, знову полийте квітку «золотий водою» та покладіть в землю 12 монет по 5 копійок. Через три дні знову проведіть «процедуру», але в землю покладіть вже 24 монети по 10 копійок. Ще через три дні – 48 монет по 50 копійок. І, нарешті, 96 гривнених монет.

Гривневі монети повинні пролежати в горщику рівно добу. Потім вийміть їх та приклейте на поверхню горщика. Як тільки монети міцно пристануть до кераміки, герань почне працювати на вас, а в домі завжди будуть гроші. Щоб залучити грошовий потік в будинок, можна провести ритуал по вирощуванню грошей. Для цього потрібно взяти звичайний горщик, наповнити його землею, домішуючи до неї монетки кожного номіналу по одній. В цей же горщик посадіть герань. Зростання квітки буде пропорційне зростанню вашого добробуту, тому доглядати за нею потрібно дуже ретельно.

Можна зберігати гроші у горщику з геранню. Поряд добре поставити зелені свічки. Є й інші прикмети про червону герань. Молодим дівчатам вона приносить любов, заміжнім — допомагає зберегти молодість та красу. Червоні квітки цієї рослини — символ кохання та вірності, в будинку вони просто не можуть бути зайвими.

Герань у всі часи вважалася рослиною любові, тому в старовину дівчата часто носили торбинки з її сушеними пелюстками для того, щоб зустріти судженого й залучити любов у своє життя. Вибираючи кімнатну рослину, обов’язково пам’ятайте, що потрібно покладатися на свої внутрішні відчуття, адже щоб квітка принісла удачу, вона повинна підходити саме вам..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *