Чи можна піднімати дрібні гроші на дорозі

Питання про те, чи можна піднімати дрібні гроші з землі на вулиці, чи може не варто цього робити, адже чуже, турбує багатьох щасливчиків, яким на шляху трапляються монетки або купюри.

Про загублені гроші є безліч народних прикмет і мудростей. Відносяться до таких знахідок по-різному.

Приміром, не дрібні гроші, а гроші, на які реально можна щось купити, що виявляються на вашому шляху, потрапляють туди не випадково.

Чи можна піднімати дрібні гроші на дорозіМожливо, таким чином Всесвіт намагається вирішити ваші фінансові проблеми. Забули гаманець вдома й спізнюєтеся при цьому на маршрутку, а тут раз, вітер кидає вам прямо під ноги потрібну купюру.

Або людина, яка перебуває в такому матеріальному становищі, що немає грошей навіть на хліб, раптом помічає на землі складену в кілька разів або згорнуту в трубочку купюру.

 

Від такої допомоги відмовлятися не варто. Подякуйте за неї Всесвіт і прийміть з радістю.

Але є й не зовсім хороші варіанти, коли люди хочуть віддати іншим свої хвороби та проблеми — як говориться в старій казці, «беріть моє добро, та горе-недолю на додачу».

Зробивши відповідну замову, гроші – переважно дрібні, розкидаються по вулиці в таких місцях, де їх легко хтось може підняти. І візьме на себе карму попереднього господаря монеток — всі його хвороби та проблеми, у той час як сам він від них позбудеться, й з чистою совістю та спокійною душею піде грішити далі.

Від того, що його зло з часом повернеться до нього бумерангом, тому хто підняв такі гроші не легше, оскільки воно встигне нашкодити.

І найголовніше, не можна підбирати дрібні гроші на перехресті, бо багато хвороб зводять на дрібні монетки. Без дрібних грошей ви обійдетеся, а піднявши їх, втратите здоров’я та силу.

Також вважається, якщо в такому місці лежать паперові гроші та коштовності — це не що інше, як плата, яку віддають злим силам люди, що займаються чорною магією. Привласнивши собі їхнє майно, людина сильно ризикує — згідно з народними повір’ями, ті, кому воно призначалося, прийдуть за його душею.

Власники магазинів часто роблять замовляння на торгівлю, кидаючи монетку на підлогу спеціально для того, щоб її підняв покупець. Але якщо ви в цьому магазині нічого не купили, будь ласка, залиште монетку на своєму місці для більшої ефективності ритуалу.

Існує думка, що підбирати дрібниця на вулиці не можна, що впало — це для нужденних, таким чином, Бог їм подає на хліб. Також не можна піднімати гроші з землі вранці на голодний шлунок, щоб не голодувати в майбутньому.

Але й проходити повз грошей, що валяються на землі буде вважатися неповагою до них. Вони можуть образитися й піти від вас, якщо й не назавжди, то надовго.

Зробіть монетці уклін, показавши свою повагу, щоб притягнути гроші в своє життя. І йдіть далі.

Багато хто спирається на універсальний закон Ломоносова-Лавуазьє: енергія нікуди не зникає, з одного боку, вона прибуває, з іншого – убуває. Або нічого без нічого не буває. Якщо в одному місці поменшає, то в іншому неодмінно прибуде.

Тобто, приймаючи знахідку, ви отримуєте певну кількість грошової енергії, й чекаєте — отримали просто так, ось і піде з вашого життя те, що так само легко прийшло. Цей закон дійсно працює. Але з деякими застереженнями. Побоюватися, що, піднімаючи великі гроші на вулиці, можете чогось позбутися, має сенс тільки в тому випадку, якщо ви вже порушили баланс.

Якщо ви приймаєте енергію, в тому числі грошову, та дозволяєте їй текти далі (не страждаєте почуттям жадібності, не прагнете до патологічного накопичення, й робите покупки з задоволенням), то й збитків ніяких не буде.

Внутрішні установки впливають на те, як ви сприймаєте ту чи іншу подію у своєму житті. Вони визначають і кількість грошей, які ви отримуєте кожен місяць, в цілому за рік. З точки зору енергетики вигідно сприймати виявлені на дорозі гроші, як подарунок долі. Таким вони і виявляться.

Досвідчені езотерики також радять підняти те, що ви знайшли на вулиці, але не привласнювати собі, а віднести до церкви або подати милостиню. Великі гроші можна передати в дитячий будинок або будинок престарілих. Вважається, що, допомагаючи іншим, ви забезпечуєте власний добробут у майбутньому.

Деякі люди, не страждають забобонами та вірять в добро, роблять з підібраних монеток грошові талісмани. Вони складають випадково знайдені гроші в спеціальну скриньку для грошей, або мішечок з червоної тканини, краще всього з оксамиту. Перед тим, як покласти чергову монету в мішечок, подумки вимовте:

«Дар приймаю, Всесвіт дякую. Мій добробут покращую. Хай буде так».

Мішечок з таким багатством буде залучати у ваше життя нові фінансові можливості. Ті, хто практикує фен-шуй, можуть складати підібрані монетки у статуетки жаб з монетою в роті.

Знайдені монети на зростаючому Місяці можна зробити грошовим талісманом, закопавши в горщику з грошовим деревом — товстянкой. А щоб підсилити дію ритуалу, рекомендується грошове дерево посадити в цей же день в новий горщик, попутно закопавши в землю свою знахідку. Кожен раз поливаючи рослину, промовляти подумки:

«Як це грошове дерево росте, так і мої фінанси збільшуються. Хай буде так»

Можна не тільки закопувати монетки в коренях товстянки, але й підвішувати їх до гілок на червоні ниточки, що також буде притягувати гроші у ваш будинок.

Є ще народні способи, що робити з підібраними на землі грошима. Якщо ви знайшли на вулиці монету, підніміть, покладить на свій гаманець, подякуйте богу:

«Ісус Христос, Господь мій, спасибі тобі, що благословив мене раба Божого (ім’я), цими грошиками».

Якщо ви не хочете піднімати дрібну монету, скажіть:

«Підрости — потім підніму, зустріну — з собою візьму».

А ось піднімати гаманці, що лежать на землі, не варто ще й тому, що власником його може бути шахрай, який тут же підбіжить до вас і скаже, що грошей в гаманці було набагато більше, а різницю вкрали саме ви.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *