Числові грошові коди

За допомогою чисел можна прискорювати або сповільнювати відбуваються навколо нас дії, примножувати фортуну і любов, збавляти проблеми. Не вірите? Спробуйте самі! Код грошей буде працювати для вас! Успіхів, процвітання, щастя! Код грошей зробить ваше життя іншим…

Код грошей – Магічний квадрат Форда

Перенесемося в, як люди звикли висловлюватися, багатющу країну Америку, іншими словами Сполучені Штати. Генрі Форд, на чиїх заводах вперше був винайдений і використаний конвеєр, і сам був інженером-винахідником. Захоплювався він і арифметикою.Числові грошові коди

Код грошей Піфагора

Мало хто знає те, що в один прекрасний момент Форд прочитав про магічний квадрат Піфагора. Само собою зрозуміло, давньогрецький математик вважав, що світом правлять числа, й все можна прорахувати та виразити математично. Всі знають те, що він створив цілу науку про числа – нумерологію, доводячи, що головних чисел як би дев’ять: від 1 до 9, а всі інші – складові: 12=3 (1+2); 29 = 2 (2+9=11, але 1+1=2). Математик склав з 9 чисел (від 1 до 9) особливий чарівний квадрат, в якому висловив гармонію світу.

Квадрат простий і пишеться зверху вниз:

1 4 7
2 5 8
3 6 9

Але він вражаючий: сума чисел лівого ряду (1+2+3=6) дорівнює сумі чисел середнього ряду (4+5+6=15, іншими словами 1+5=6) та суми чисел правого ряду (7+8+9=24, іншими словами 2+4=6).

Піфагор розглядав цей квадрат і як опис минулого (лівий ряд), реального (центр) і майбутнього (правий ряд). Минуле (1, 2, 3) складається з маленьких по значенню цифр, але з них-то й починається вся математика.

Середній ряд – самий стійкий, цілеспрямований, адже 4 – квадрат, 5 – зірка, 6 – шестикутник, прагне до кола. А от правий ряд, що складається з найбільших за значенням чисел (7, 8, 9) – це майбутнє людини.

Форд захоплювався Піфагоровою нумерологією і впевнився, що чарівний квадрат працює на чисто матеріальному рівні (адже греки дуже поважали справжній світ і його справжні блага) і тому може посприяти у придбанні багатства. Найдавніші греки писали квадрат Піфагора на особливих табличках і клали ті таблички в амфори, де зберігалися злитки золота і срібла, заходи зерна або шерсть – головні багатства ери Античності, вважаючи, що чарівні числа Піфагора допоможуть примножити все це.

І ось хитромудрий Форд взяв і написав квадрат на доларової банкноті, запроторив його в потаємне відділення власного гаманця й нікому його не демонстрував. І що б ви думали? Його кошти справді стали нарешті множитися. І дійсно, зовсім скоро, на підприємствах Форда запустили перший конвеєр…

Код грошей працює!

Зверніть увагу на те, що інші підприємці, яким відали про сутності винаходи, й дивитися на код грошей не захотіли. Конвеєр збільшив випуск продукції на заводах Форда в геометричній прогресії. В арифметиці існує безліч чарівних квадратів і все це – код грошей.

Код грошей Парацельса

Є, наприклад, квадрат Парацельса або код грошей Парацельса:

2 9 4
7 5 3
6 1 8

Родзинка цього квадрата в тому, що він обраховується й зверху вниз (подібно до квадрату Піфагора) та справа наліво з числа 15, іншими словами 1+5=6 (також як і у Піфагора). Але Парацельс був доктором, тому він будував власний квадрат для допомоги коригування та еволюції фізичного тіла. Цей квадрат корисно тримати написаним на шматку шкіри або натуральної тканини (шовк, льон) в узголів’я ліжка або під подушкою під час захворювання.

Код грошей Юпітера

Є й черговий могутній квадрат, званий квадратом Юпітера (код грошей Юпітера). Дуже хочеться підкреслити те, що він складається вже не з 3-х сторін, а з 4 і як би враховує не тільки, як ми висловлюємося, звичайні числа (1-9), так і складові – від 1 до 16. Зверніть увагу на те, що це квадрат (код грошей) слави й панування. Й навіть не треба говорити про те, що ніж він для вас знадобиться, перепишіть його на червонуватий шовк і покладіть у південному кутку вашої кімнати або квартири.

4 14 15 1
9 7 6 12
5 11 10 8
16 2 3 13

Сума хоч який сторони квадрата Юпітера – 34 – одне з чарівних чисел. Й навіть не треба навіть говорити про те, що цей квадрат “вище” квадрата Піфагора або Парацельса, бо у сумі має не 6, а 7 (3+4). Як би це було не дивно, але іншими словами, він нарешті апелює не до матеріальних енергій (6), а до, як ми з вами постійно говоримо, духовної, яка зазвичай так сказати виражається цифрою 7.

Але при роботі з квадратами, врешті-решт, слід тримати в голові одне правило – не треба нічим захоплюватися занадто. Треба сказати те, що іншими словами, якщо ви в принципі здорові, для вас не варто спати з квадратом Парацельса під, як всі говорять, подушечкою. Можливо й те, що приберіть його в таємне місце, знадобиться пізніше. Само-собою зрозуміло, той же і з квадратом Юпітера. Ви зможете, зрештою, використовувати Піфагоровий квадрат (код грошей Піфагора) для вербування удачливості, як виражаються, матеріального світу.

Само-собою зрозуміло, для множення грошових коштів квадрат так сказати малюється прямо на купюрі, яка пізніше зберігається в гаманці. Для здоров’я слід нарешті скористатися квадратом Парацельса. Необхідно підкреслити те, що його пишуть на шматку шкіри або, як багато виражаються, натуральної тканини (шовк, льон) та як раз кладуть у узголів’я ліжка або під подушечку під час захворювання.

Для сил і могутності користуйтеся квадратом Юпітера (код грошей Юпітера). Необхідно підкреслити те, що він малюється на червоному шовку та кладеться в південному кутку вашої кімнати або квартири.

Прискорюємо — Сповільнюємо…

Якщо для вас необхідно, м’яко кажучи, прискорити той чи інший процес (наприклад, ви спізнюєтеся на роботу, а транспорту, як на зло немає, або коштів у гаманці зовсім не залишилося, а довгоочікувану зарплату затримують), повторюйте про себе якомога частіше: “двадцять”. 2 – примножить ваші зусилля, а 0 – зведе нанівець силу протидії. Якщо для вас навпаки, необхідно уповільнити той або інший процес (наприклад, дитина, що хоче терміново одружуватися, а у ваші плани це не входить), повторюйте про себе: “чотири“. 4 – це квадрат, сама стійка фігура. Саме вона стане затримувати, уповільнювати дію. Ні для кого не секрет те, що у квадрата всі сторони рівні, скрізь одне й те ж — стійкість та уповільнення.

Додаємо — Зменшуємо

Щоб додати щось (наприклад, кількість купюр у гаманці або кількість прихильників), уявіть для себе це й повторюйте: “сім плюс один“. 7 – число як би загадкового діяння, 1 – число мети та енергії, ну а 8 (7+1) – число нескінченності..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *