Де взяти гроші

Той, хто шукає мільйони, вельми рідко знаходить їх, але зате той, хто їх не шукає, не знаходить ніколи!

О. де Бальзак

Потреба в грошах є однією з основних потреб більшості людей в цьому світі. Адже наш світ – це світ грошей, в якому для задоволення практично всіх своїх природних потреб і безмежних бажань – людині потрібні гроші. Тому питанням про те, де взяти гроші, задаються багато людей, але правильні відповіді на нього отримують не всі, тому що мало хто може, й тим більше хоче ці правильні відповіді людям дати. Звичайно, ми знаємо про те, що є така досить-таки цікава річ, як робота, ходячи на яку, та щось на ній роблячи, як правило те, що тобі не цікаво, не потрібно й не приємно робити – будеш заробляти якусь кількість грошей у вигляді зарплатні, яких, як правило, на нормальне життя більшості людей не вистачає.

Де взяти грошіТому, цілком очевидно, що ми, а вірніше ви, друзі, повинні знати про те, де ви ще можете взяти гроші на нормальне, достойне вас життя. Я дам вам правильні відповіді на це питання, я розповім вам про те, де взяти гроші, спираючись на свої досвід і знання в цій області. Уважно та не поспішаючи дочитайте цю статтю до кінця, і я запевняю вас – ви навчитеся добувати потрібну вам кількість грошей, прийнятним для вас способом.

Де взяти термінові гроші

Перше, що впадає в очі в цьому питанні – це терміновість. Блін, як же виявляється багато людей може бути в цьому світі, яким терміново потрібні гроші. Питається – а що, раніше вони вам не були потрібні, раніше ви обходилися без грошей? Ні, я розумію, що ситуації бувають різні, але, коли людина задається питанням — де терміново взяти гроші в борг або де їх терміново роздобути, для рішення якоїсь проблеми, то незрозуміло, чим такий спосіб в його уявленні повинен відрізнятися від будь-якого іншого способу видобутку грошей? Припустимо на секунду, що в усьому світі будуть створені спеціальні пункти допомоги нужденним в грошах, в яких будуть видавати гроші всім тим людям, яким вони потрібні терміново для важливих справ. Думаєте, ці пункти будуть ходити тільки ті люди, яким дійсно терміново потрібні гроші, й тільки тоді, коли вони їм реально потрібні? І ви і я знаємо, що у ці пункти попруть практично всі, й ті що потребують і не потребують, й за строковими та не терміновими справам. Отримавши в них гроші на халяву хоча б один раз, люди будуть туди кожен день пертися за халявними грошима, та зовсім перестануть працювати. Тому ніхто й ніколи, бувши в здоровому розумі, такі пункти не створить і нікому грошима допомагати не стане, потураючи роздачею грошей паразитичній природі людини. Отже, якщо вам терміново потрібні гроші — розглядайте реальні, а не казкові способи їх видобування.

Зазвичай, люди, яким терміново потрібні гроші, думають про те, у кого їх можна позичити, попросити або взяти в кредит. Це нормальна практика для нашого життя. Є, звичайно, й ті, хто думає про те, де б вкрасти гроші, як би когось обдурити на гроші, або кого б за них грохнути, але ці способи, як ви самі розумієте, загрожують вкрай негативними наслідками для того, хто ними користується. Не той це життєвий шлях, по якому я радив би вам йти. Потрібні гроші – шукайте тих, хто вам їх може дати, хоч в борг, хоч у якості подарунка, якщо мова йде про ваших друзів і родичів, або беріть кредит, мікрозайм, щоб вирішити поставлені перед вами проблеми. А вигадувати нічого не потрібно, всі ці ставки на спорт, казино, карткові та інші азартні ігри, лотереї, й так далі, й тому подібне, включаючи фінансові піраміди – це не стільки способи добування грошей, скільки відмінна можливість розлучитися з ними та нажити собі проблем. Думаєте, чому люди беруть кредити, тому що вони просто не знають інших способів, що дозволяють швидко розжитися грошима? Просто більшість інших способів, дуже простих і привабливих – не працюють. Гаразд, нехай пролетарі й справді чогось не наздоганяють в більшості своїй, але бізнесмени, які беруть кредит на створення та розвиток бізнесу, що повинні розуміти у тому, де і як можна взяти гроші, чи не так? Але вони не вступають ні в які авантюри, а беруть кредити, якщо ніхто їм не позичає грошей, тому що це найбільш простий та популярний спосіб отримати гроші в нашому світі. Втім, є й інші способи. Про них нижче.

Інші швидкі гроші

На одних кредитах і позиках, безумовно, зациклюватися не варто, бо є й інші можливості, що дозволяють отримати швидкі гроші, про які кожен з вас повинен знати. І серед них є спосіб, який передбачає продаж чогось за гроші, що людина, яка потребує грошей, може дозволити собі продати. А що можна продати? Та загалом усе, крім рідної матері та власної дупи. Що, машина, дорога техніка, всякі там прикраси з золота й діамантів, хіба все це важливіше вашого життя або того, заради чого вам потрібні швидкі гроші? Ну, ви самі, звичайно, вирішуєте, що для вас важливіше, я лише хочу сказати, що часто людям є що продавати, щоб отримати швидкі гроші, потрібно лише зважитися на це. Таким чином, вирішуючи, що робити, якщо терміново потрібні гроші, подумайте у тому числі й про те, що ви могли б продати з того, що у вас є. Пам’ятається, я пів квартири розпродав, щоб одну важливу для мене справу врятувати, й залишитися на вільних хлібах, і тепер я розумію, наскільки це було важливим для мене рішенням. Немає нічого важливішого волі, нехай й не абсолютної, але хоча б такої, при якій ви вільні від кайданів роботодавця, тому заради цього, я вважаю, можна сміливо продавати весь той непотріб, який ми називаємо своїм майном.

Але, продавати можна не тільки те, що у вас є, але й те, що ви можете купити, щоб потім продати. Адже щоб щось продати, треба щось купити, вірно? Це називається – спекуляція, або, вигідна угода, при якій ви купуєте щось за гривню, а продаєте, скажімо, за десять. Дев’ять гривень кладете в кишеню. Тут вся справа в швидкості обігу грошей – вам потрібно купувати щось таке, що ви швидко зможете перепродати, й з досить пристойною націнкою, тобто, щось високоліквідне. У іншому випадку ви не отримаєте потрібних вам швидких грошей. Тільки не питайте мене про те, що ви можете купити, щоб це щось швидко перепродати, бо цим чимось зазвичай називають якусь фішку, актуальну для кожного конкретного часу та кожного конкретного місця. Колись тими ж відеомагнітофонами було до біса вигідно торгувати, або комп’ютерами, й той, хто міг за бугром дістати цю дивовижну штучку, щоб потім продати її в нашій країні, міг зробити дуже хороші гроші за короткий відрізок часу. Тому включайте голову і думайте самі, що ви можете купити, а потім продати, що дуже швидко принесе вам хороші гроші. Фішки, що дозволяють швидко заробити гроші за допомогою спекуляції є завжди – шукайте їх і знайдете.

Заробіток грошей

Тепер з’ясуймо – що ви вмієте робити, за допомогою чого ви можете заробляти гроші або що може дозволити вам їх заробити? Подумайте добре над цим питанням. Якщо виявиться, що робити ви ні чорта не вмієте, тоді цілком очевидно, що вам потрібно буде чогось навчиться, того що допоможе вам заробляти гроші, але при цьому не буде надто складним для вас. Ну, скажімо, ви можете захотіти стати фізиком-ядерником і з допомогою цієї роботи заробляти хороші гроші, при тому, що у фізиці ви зараз нічого не тямите, та вам її потрібно вчити практично з нуля. Виникає резонне питання – на хріна вам це потрібно? Мало того, що вам слід вибирати максимально прибутковий в нашому світі вид діяльності, так ще й простим для вас має бути, тобто таким, яким ви швидко, та відносно легко зможете навчитися. Можливо, у вас виникло питання – з якого дива я кажу вам про працю, як про таку діяльність, завдяки якій ви можете отримати гроші. Це не тільки не дуже цікавий, але й без всякої писанини всім відомий спосіб добування грошей? Відповідь проста – по-перше, робота роботі не рівня, а по-друге, її ще треба вміти знайти, й навіть не стільки знайти, скільки вибрати, відсіявши все непотрібне. Ви ж повинні розуміти, як можна заробити хороші гроші, та де їх можна заробити, чи не так? Адже якщо це найпоширеніший спосіб добування грошей – ви повинні знати про нього все. Правда, все я вам в рамках цієї статті не розповім, але деякі цікаві думки підкину, щоб ви поки хоч у загальних рисах розуміли – як слід ставитися до роботи.

Далеко не всі люди, що мають роботу, задаються таким питанням, на яке я тут даю відповідь. Чи багато ви знаєте людей, які, попри те, чому їх вчили – рвуться працювати туди, де є гроші? Ні, я не кажу про бажання та мрії, я кажу про реальні дії, про такі, заради яких люди зі шкіри геть лізуть, щоб отримати хорошу грошову роботу. Тому, якщо у вас буде хороша й правильна робота, у вас будуть і гроші. А хороша робота у вас буде тільки у тому випадку, якщо ви будете гарним, жаданим фахівцем у тій галузі, в якій є гроші, або по блату кудись пролізете, або лизнете потрібні зади, щоб піднятися вище. Ви самі вирішуєте, за допомогою якого способу вам простіше буде отримати хорошу роботу – це ваша справа, персональна.

Особисто я завжди роблю ставку на професіоналізм, якість, відповідальність і працелюбність, тому постійно працюю над підвищенням цих якостей, бо знаю, що розумні, працьовиті люди, навіть попри повсюдного кумівства та блату, цінуються дуже високо. Може ви й не пролізете в якісь нафтогазові компанії та не займете там хороші посади, бо всі посади там вже зайняті ким треба й ким не треба, але на менш престижну, та одночасно прибуткову роботу ви влаштуєтеся, якщо будете класним фахівцем і просто кмітливим чоловіком, з яким приємно працювати, та на якого можна покластися. Що для цього потрібно? Прагнути до того, щоб бути кращим в тій області, яка ближче всього до вас, але бажано, щоб вона була ближче і до грошей. Кажуть, що треба працювати на такій роботі, яка тобі подобається, яку ти любиш, і тоді ти в ній досягнеш успіху. Це значить і гроші зможете на ній великі заробити, якщо ця робота, в принципі, дозволяє це зробити. Я з цим повністю згоден і живу саме за таким принципом – я займаюся тим, чим мені цікаво займатися, заробляючи гроші. Але є й інший підхід до цього питання, згідно з яким можна полюбити таку роботу, яка приносить багато грошей, щоб займатися нею з душею, з бажанням, з повною самовіддачею, з пристрастю. Хороша робота за гроші – це така робота, до якої у вас лежить душа, або така, яку ви змусили себе полюбити. Але вам потрібно подбати про те, щоб і робота вас полюбила, або той, хто вам її надає. Для цього – не лінуйтеся, підвищуйте свій професіоналізм, будьте – економічно вигідною людиною, якій хочеться платити за роботу. Нині справжніх професіоналів вдень з вогнем не знайдеш. Хороший фахівець, особливо в нашій країні – на вагу золота. Таким людям, якщо вони грамотно себе продадуть, дуже добре платять.

Дуже актуальний для нашого часу різноманітний підробіток. Ви можете зробити разову, вам посильну роботу, за яку вам відразу заплатять гроші. Всякого підробітку сьогодні повно, а вже якщо ви людина не бридлива, то можете виконати якусь важку та “чорну” роботу, на яку не кожна людина погодиться, але за яку вам можуть добре заплатити. Якщо гроші дуже потрібні, то, знаєте, й лайно лопатою можна кидати, та мішки розвантажити, і з рекламними листівками побігати, загалом, варіантів вистачає. Розуму для такої роботи особливо не потрібно, якщо тільки, та разова робота, яку ви хочете зайнятися, не є надміру інтелектуальною. Тут все залежить від ваших здібностей, знань та умінь. Але я кажу – якщо мізків у вас немає, а гроші потрібні – не гидуйте найважчою й брудною роботою та не бійтеся її. Гроші – не пахнуть. Зрозуміло, що некваліфікована праця цінується дуже низько, однак багато чого буде залежати від вашого вміння домовлятися – зможете продати себе вигідно, добре, не зможете – звинувачуйте себе за не підвішений язик і відсутність хитрощі. Взагалі, залучення грошей у своє життя сильно залежить від уміння людини зацікавити собою інших людей. Тому працюйте над своїми комунікативними навичками, навіть якщо ви мішки плануєте розвантажувати. Тоді вам будуть платити більше, ніж тим, у кого язик в дупі. Ну а якщо вам не подобається працювати на дядю – створюйте бізнес – це відмінне джерело грошей. Але про те, як створити бізнес і як з його допомогою заробити багато грошей, я розповім вам у своїх наступних статтях.

Донорство

Ви скажете – ти мужик загнув, донорство, та ну його на фіг. Так, я сам до таких речей ставлюся вкрай негативно, я взагалі проти того, щоб чоловік продавав своє тіло, хоч цілком, хоч по частинах, хоч гуртом, хоч в роздріб, для мене це якась дикість. Тим не менше я знаю, що здавати кров не тільки вигідно, але й ніби як корисно. Кажуть, ця процедура дозволяє її очистити. Хоча я дуже скептично ставлюся до подібних заяв, надто вже все це красиво звучить – вигідно, корисно, навіть потрібно. Нам з вами всякого наговорять, щоб з нас мати. І все ж, люди здають кров і нічого, живуть. Пам’ятаю, я працював на одній роботі, на якій багато жінок постійно здавали кров, заробляючи таким чином гроші. Але здоровішими вони від цього не виглядали. Хоча я не лікар, щоб оцінювати їх стан, тому нічого стверджувати не стану. Так особистими спостереженнями з вами ділюся. Ви самі, вирішуйте самі – здавати чи не здавати свою кров. Тільки не забувайте про те, що для її здачі, ви повинні бути абсолютно здорові. Комусь із вас може й ще щось від себе за гроші відщипнути захочеться, наприклад, волосся або нирку вирішите штовхнути, або щось ще, що можна продати. Моя справа вас повідомити про подібну можливість, решта – вашого розуму справа. Буває так, що деякі фінансові проблеми можуть бути настільки серйозними, що не до роздумів, доводиться здавати все, що тільки можна – і кров, сперму, та волосся з дупи, аби швидше отримати гроші.

Обман на гроші

Наостанок я залишив те, до чого лежить душа кожної людини, щоб вона там про себе не говорила. Обманювати інших людей у нас в крові, просто не всі вміють це робити. Погано це чи добре – інше питання, але це є – це частина нашої людської натури та частина нашого життя. Обманювати на гроші можна безліччю різних способів – я вам якось про них розповім в просвітницьких цілях. А зараз я розповім про один з способів вилучення грошей у населення, за методом Остапа Бендера, тобто, не вдаючись до насильства. Суть в тому, що ваш обман може бути не зовсім обманом. Наприклад, якщо ви чоловік – ви можете почати спокушати жінок, переважно самотніх, але по можливості заможних, щоб потім випрошувати, вивуджувати, виманювати у них гроші. І навпаки, якщо ви жінка – ви можете спокушати чоловіків і розкручувати їх на гроші, як це роблять так звані стерво, серцеїдки чи як там вони себе називають – ці, як кажуть деякі чоловіки, бездушні істоти. Може це й не дуже етичне заняття, але для когось воно може виявитися дуже корисним і єдино можливим для швидкого заробітку хороших, а то й дуже великих грошей. Я, наприклад, знаю жінку, яка за допомогою своєї зовнішності, та завдяки примітивності багатьох мужиків, що думають яйцями, а не головою, змогла свою матір від смертельного захворювання вилікувати. При цьому вона навіть не спала з тими чоловіками, яких розкручувала на гроші, хоча в іншому була з ними дуже ласкава та привітна. Дивно, якими щедрими можуть бути мужики, вірячи в порожні спілкування. Тому цей спосіб не можна виключати зі свого арсеналу, кожен з нас виживає як може, ніхто не має права нас судити. Головне, не займайтеся крадіжкою грошей – не опускайтеся до цього рівня. Навіщо у когось красти гроші, якщо багато людей самі готові вам їх віддати? Обман на гроші на те й існує, щоб ми не крали та не грабували один одного, а ловили один в одного гроші. Адже обман – це гра розуму, хто виявиться розумнішим, хитрішим, гнучкішим, той і отримає гроші, а дурень їх втратить. Це цілком собі гуманний соціальний дарвінізм.

Ось такі способи отримання грошей я можу вам запропонувати у даний момент. Ясний пень, я знаю набагато більше цих способів, але про них я розповім у наступних статтях. Інакше це буде не дуже цікаво – відразу все в одну купу повалити та перемішати. Є дуже тонкі, дуже витончені способи добування грошей, до яких треба підходити обережно, бувши підготовленою людиною. Деякі гроші треба хапати своїми загребущими граблями – швидко та грубо. А є гроші, які, як витончені жінки, люблять, щоб до них підходили повільно та плавно, акуратно підбираючи їх своїми чистими та ніжними руками. Тому всьому свій час – читайте мій сайт, і я навчу вас знаходити гроші за допомогою різних методів, та потім грамотно з ними поводитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *