Де знайти гроші

Якщо тобі потрібні гроші, йди до чужих; якщо тобі потрібні поради, йди до друзів; а якщо тобі нічого не треба, йди до родичів.

Марк Твен

Вміння знаходити гроші, коли вони дуже потрібні, це така задача, яку повинен вміти вирішувати кожна людина. Ми з вами прекрасно знаємо, в якому світі ми живемо у світі грошей, в якій гроші вирішують, ну вже якщо не всі питання, то дуже багато. Тому їх завжди корисно мати в достатній кількості і не тільки для красивого життя, але і для того, щоб вирішувати з їх допомогою важливі завдання і серйозні проблеми. І коли гроші дуже потрібні, важливо вміти їх діставати різними способами. Під “дуже потрібні”, я розумію такі ситуації, в яких вирішується доля людини, а не ті випадки, коли йому потрібно купити собі чергове лайно в магазині і таким чином задовольнити свою “хочушку”. Бо при такому підході до грошей ні одна лінива корова як слід ворушитися не буде. А ця моя стаття розрахована саме на тих, хто живе реальним життям і готовий докласти необхідних зусиль для пошуку грошей, а не на тих, хто літає в хмарах, мріючи про те, що із неба на нього впаде велике багатство, тільки тому, що він цього дуже хоче. У цій статті я розповім вам, де знайти гроші з допомогою своєї кмітливості, наполегливості і цілеспрямованості.

Щоб відразу наштовхнути вас на правильні думки, скажу, що гроші ви можете знайти у інших людей. Якщо ви не збираєтеся грабувати-чию квартиру або зламувати банкомат, тобто, не шукати такі місця, де зберігаються гроші, щоб їх звідти незаконним способом забрати, то саме на людей вам необхідно орієнтуватися, щоб знайти гроші. Гроші створені для того, щоб люди з їх допомогою обмінювалися один з одним різними товарами і послугами, тому цілком природно, що саме у них ці гроші знаходяться. Тільки у різних людей є різна кількість грошей, і вони по-різному ними розпоряджаються. Одні люди готові розлучитися зі своїми грошима заради одних речей, інші заради інших. Ваше завдання – домогтися того, щоб ті гроші, які знаходяться під контролем інших людей перешил під ваш контроль. У цьому сенс пошуку грошей. А ви що думали, я вам запропоную. Не за зассанным ж дворами шлятися, в надії знайти м’ятий полтинник, втрачений яким-небудь алкашем. Це було б занадто легкі гроші для людини, щоб він міг серйозно на них розраховувати. Так що давайте будемо реалістами, щоб не сподіватися на такі випадковості.

Ось давайте прикинемо з вами дітородний орган до носа, щоб краще зрозуміти, що означає знайти гроші, з точки зору їх отримання від інших людей. Припустимо, вам потрібна якась сума грошей, вже й не знаю, на які саме цілі, вам видніше. Подумайте, які взагалі існують способи цю суму грошей роздобути? Гроші можна попросити кого-небудь у борг, правильно? Правильно. Потім цей борг, звичайно ж, не можна віддавати, як надходять дуже багато людей, тому самому в борг краще нікому не давати. Ну це так, до слова. Головне, що гроші можна у когось попросити, коли вони потрібні, такий спосіб їх видобутку цілком робочий. Також гроші можна вкрасти, так теж багато надходять, тому що це хоч і небезпечний, але тим не менше вельми ефективний спосіб добування грошей. Зусиль додається мінімум, а результат може бути дуже навіть непоганий. Гроші ще можна у кого-небудь відняти силою, або з допомогою погроз її застосування змусити людей свої гроші вам віддати. Це теж хоч і небезпечний, але цілком зручний для деяких людей спосіб добування грошей. В основному для гопників. А ще гроші можна надрукувати, намалювати, загалом, підробити. Але такий спосіб їх видобутку не є популярним, так як це досить складно зробити. Ще вважається, що гроші можна виграти, наприклад, граючи в лотерею або в казино та інші азартні ігри. Але цей варіант часто пов’язаний з обманом і тому ймовірність того, що ви програєте свої гроші, значно вище, ніж вірогідність того, що ви виграєте. Тому цей спосіб добування грошей, в принципі, розрахований в основному на лохів. Ну і нарешті гроші можна в буквальному сенсі знайти, йдучи, наприклад, по вулиці. Таке трапляється в житті, я сам знаходив кілька разів досить пристойні суми грошей, але дуже рідко. Про гроші в кредит я не кажу – це настільки простий спосіб ними обзавестися, що тут і думати особливо не про що. Одне тільки треба враховувати – кредити треба віддавати. І це псує всю малину.

Тепер Давайте замислимося над тим, як добувають гроші переважна більшість людей? З допомогою роботи, вірно? Робота за гроші – це найпопулярніший спосіб видобутку цього ресурсу. І треба сказати, що гроші для того і створюються, щоб люди за них працювали. Але що таке робота? Робота – це продаж людиною свого часу, сил, умінь, знань. Він продає ці речі, або безпосередньо тим, хто платить йому за них гроші, або через посередника в особі роботодавця. Таким чином, коли звичайна людина шукає гроші – він зазвичай шукає роботу, з допомогою якої ці самі гроші зможе заробити. Можна ще продавати чужий час, сили, вміння, знання, для цього потрібно займатися бізнесом, наймати людей і спонукати їх працювати на себе. У цьому випадку ви будете займатися продажем людям – працівникам, можливості заробити гроші, працюючи на вас. Так от, у нашому випадку, говорячи про спосіб знайти гроші – ми говоримо про пошук ідеального для нас варіанти продажу чого-небудь людям за гроші. Логічно? Розумно? Прийнятно? Вважаю, що так. Так що, шукаючи гроші, ми з вами шукаємо можливість зробити вигідний для нас є обмін, при якому ми віддамо людям взамін їх грошей.

Але щоб отримати з інших людей гроші, нам спочатку потрібно цих людей знайти. Бо коли є люди, тоді є і гроші. І все, що від вас вимагається, щоб заволодіти цими грошима – це переконати людей віддати їх вам. На цьому принципі побудований будь-який бізнес. Деякі розумники для цієї мети придумують всілякі лохотрони. Для них пошук грошей – це пошук лохів. Лохи – це досить цінний ресурс для будь-якого суспільства, тому що лохи можуть добровільно робити те, що розумна людина ніколи робити не стане. З одного боку, ми всі в чомусь лохи, бо не може розбиратися у всьому і тому нас завжди можна обдурити. Але є в нашому суспільстві люди, яких можна назвати лохами за життя. Ось їх-то і шукають ті, хто шукає легкі гроші. Адже з допомогою лоха розжитися грошима досить легко, якщо, звичайно, ти вмієш лохів розводити. Лохи зазвичай ведуться на все пафосне, вірять у те, що хтось інший може зробити їх багатими і щасливими, люблять халяву, легко піддаються жадібності і страху. Численні лохотрони в інтернеті – це приманка для лохів. І як бачите, вона висіла, так і висить, що говорить про те, що лохи як були, так і залишилися, і вони на цю приманку ведуться. Так що в пошуках грошей можна пошукати лохів, щоб швидко заробити на них гроші. Будь-який підприємець мріє про своєму лохе, за рахунок якого буде отримувати прибуток. Практично вся реклама розрахована саме на лохів. Реклама по телевізору, реклама в газетах і журналах, реклама в інтернеті, і взагалі будь-яка реклама потребує лохах. Це її основні споживачі. Без лоха сучасна економіка функціонувати не зможе.

Але я раджу вам піти іншим шляхом і звернути свою увагу на людей розумніші, щоб заробляти розумні гроші. В цьому є сенс. Розумні люди, хоч і не такі наївні, щоб їх можна було легко обдурити, але зате у них практично завжди є гроші, які вони готові віддати, тільки за щось вартісне. Розумні люди готові платити за корисні речі, за заощаджений час, за цінну інформацію, за те, що зробить їх життя цікавіше, комфортніше, якісніше і допоможе їм вирішити ті чи інші свої проблеми. Таким чином, завдання – знайти гроші, переходить в задачу – знайти розумних людей з грошима і запропонувати їм що-то таке, за що вони погодяться вам свої гроші віддати. Як ви думаєте – це завдання важко вирішити? Насправді немає. Якщо творчо підійти до цієї справи, можна дуже багатьом зацікавити людей з грошима. Тут важливо вловити головну думку – хороша ложка до обіду. Тобто, вчасно запропонувавши тій чи іншій людині потрібну йому річ, або послугу, ви можете розраховувати на те, що він з радістю вам за неї заплатить. Коли я просік цю фішку, я зрозумів, що це наймогутніший маркетинговий інструмент, про який ні хріна не написано в книжках. От уявіть собі, що ви йдете по жаркій пустелі і хочете пити. І тут ви зустрічаєте людину, яка пропонує вам купити в нього воду. Яка ймовірність того, що ви у нього її купите? Ймовірність дуже висока, тому що ви відчуваєте спрагу і хочете задовольнити свою потребу. Так от, в житті часто трапляються такі ситуації, коли тій чи іншій людині щось потрібно дуже терміново, прямо тут і зараз. І якщо ви станете для цієї людини тим, хто зможе задовольнити його потребу – він заплатить вам хороші гроші. Тобто, знайшовши людину з грошима і з якоюсь гострою потребою, яку ви в силах задовольнити – ви знайдете гроші. Це тонкий інструмент, розумію, але зате до біса ефективний.

Де найкраще шукати людей з грошима? В наш час, це вигідно робити в інтернеті. Це самий простий і швидкий спосіб вийти на інших людей. Звичайно, пробитися до людей через весь цей інформаційний шум непросто, але я вважаю, що в інтернеті це зробити легше, ніж у звичайному житті. Питання тільки в тому, що саме і як ви будете людям пропонувати саме в мережі, щоб отримувати з них кошти. Ось тут вже потрібен творчий підхід. Вам треба добре подумати над ідеєю заробітку в мережі. Будь початок продажів залежить від класної ідеї. Я от, приміром, із задоволенням заплатив би тим, хто зможе доставляти мені потрібні продукти на будинок, тому що я вже задолбался виходити за ними на вулицю, витрачаючи на це свій дорогоцінний час. Для моїх найближчих планів на життя такі походи є великою проблемою. Але в моєму невеликому місті немає нормальних відповідних послуг, які можна було б замовити. Так що ця ніша практично повністю вільна. І щось я не бачу, щоб хтось поспішав її зайняти. А ось один мій знайомий, не без моєї, треба сказати, підказки, заробляє в мережі тим, що відстежує вигідні пропозиції в різних інтернет-магазинах, там всякі, знижки, дисконтні програми і так далі, і продає цю інформацію своїм замовникам. Ті, в свою чергу, купують товар за вигідною ціною і потім з націнкою його перепродують. Такий, легенький, не енергозатратний вид бізнесу у них виходить. Так що, як бачите, знайти спосіб зацікавити людей цікавою пропозицією є завжди. Потрібно тільки не лінуватися і шукати варіанти. Знайдете класну ідею – знайдете і гроші. Все просто.

Є тільки одна проблема в такому варіанті видобутку грошей – довіра. А точніше, його відсутність. Люди в інтернеті не дуже довіряють один одному, тому що тут нерідко обманюють. Взагалі-то, і поза інтернетом людей часто обманюють, навіть держава зі своїми вигаданими тарифами, податками, законами, це постійно робить. Але державі люди, чомусь довіряють [напевно, це тому, що їм нічого іншого не залишається, а от в мережі градус недовіри досить високий. Мабуть, вся справа в численних лохотронщиках, яких тут повно. І в мережі цих лохотронщиків трапляються в основному ледачі, жадібні, нетерплячі і дурні люди, які потім кричать на весь інтернет, що тут одні шахраї, з якими не варто мати справу. Благо, не всі користувачі мережі. Але в будь-якому випадку, вам необхідно бути досить переконливим, щоб заслужити довіру людей. Власне кажучи, для цього і необхідно освоювати навички продажів. В інтернеті сьогодні можна багато всього корисного купити і люди готові це робити, тільки їм потрібні гарантії того, що вони куплять щось дійсно цінне, а не кота в мішку. Особливо цінна очищена від усякого інтернетівського шлаку інформація, яка дозволяє вирішувати різного роду завдання і проблеми в максимально короткі терміни. І відповідні послуги теж дуже затребувані. Бо, приміром, на хрону мені йти на прийом до того ж юристу або психолога, якщо я можу проконсультуватися у фахівця онлайн. Це ж простіше і швидше, а іноді й дешевше. Так що люди готові платити, але потрібно довести їм, що ви нормальна, чесна, порядна людина, а не яка-небудь козлин. Я багато чого купував в інтернеті і в більшості випадків отримував те, що хотів. Лише в двох або трьох випадках мене обдурили, і я дуже добре пам’ятаю цих козлів. Погане добре запам’ятовується. Але цей досвід зробив мене розумніший, так що все нормально. У звичайному житті мене теж іноді обманювали – пропонували невигідне вкладення грошей, продавали мені мертві активи, не повертали мені гроші, які я давав у борг. Але це не привід від усього закриватися. Це привід бути більш уважним і обережним з людьми, особливо з тими, хто обіцяє дуже багато хорошого.

Ну що скажете, чи підходить вам такий варіант пошуку грошей? Так, так – я пропоную вам почати розвивати свою підприємницьку жилку, щоб ви могли підбирати лежать під вашими ногами гроші. Вміння знаходити гроші, це, повторю – вміння крутитися, вміння знаходити потрібних людей і домовлятися з ними, вміння укладати угоди, вміння продавати. Той, хто вміє все це робити, схожий на школяра, не вивчив шкільне завдання і шукає можливість хоч як-небудь здати предмет на трійку. Що він там знає, а що ні – не так важливо, важливий результат. Сьогодні не знання, а здатність мислити має значення. Тому я і кажу про пошук грошей, як про вміння отримувати вигоду з того, що ви маєте, а не про те, як швидко і на халяву розбагатіти, як кого-небудь обдурити або про те, як де-небудь вкрасти гроші. В тому ж інтернеті, який ви всі маєте, є маса способів заробити багато грошей. Потрібно тільки навчитися працювати з людьми, тоді ви зможете скористатися цими способами. Ну а щоб навчитися працювати з людьми, освоюйте відповідні навички. Наприклад, продажу. Хороший продавець – це грошовий пилосос. Йому тільки людини дай, у якого є хоч якісь гроші, і він зможе з нього їх дістати.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *