Прикмети на повний місяць

Повний місяць — це дуже відповідальний період впливу Місяця на все живе, потужний, активний й суперечливий час.

В цей день, а також за день до та після повного місяця будуть дуже дієві різні замовляння, та ритуали на гроші на повний Місяць, тому що енергія знаходиться на своєму піку й може бути використана для виконання ваших бажань у повній мірі.

Грошові прикмети в повню допомагають налаштувати наш мозок на фінансові потоки й тяжіння грошей.

Всі маги й екстрасенси вдаються до допомоги Місяця саме, коли він повний, та має найбільш магічні властивості й здатність принести в дім добробут і достаток.

На які прикмети потрібно звернути увагу в повний місяць?

Що потрібно робити, а що не можна, щоб гроші в будинку та гаманці водилися?

  1. У повню необхідно покласти у кишеню п’ятак, та потримати його там, щоб залучити фінансове благополуччя.
  2. Якщо одружитися в повний місяць, то в домі завжди буде достаток.
  3. Через дірки в кишенях витікає грошова енергія. Якщо на повню їх зашити, ваше матеріальне становище покращиться, гроші перестануть йти від вас. Але є й протилежна прикмета. Не можна зашивати порваний одяг під час повного місяця, бідність до себе пришиєте.
  4. Надіте червону білизну, що заряджається енергією Місяця, а ви – матиме успіх у всіх справах.
  5. У повню не можна стригти нігті – це відверне удачу, в тому числі й фінансову.
  6. Не варто починати в повню нові серйозні справи — вони не принесуть бажаного прибутку. А ось загадані бажання збуваються частіше. Їх потрібно писати на аркуші так, немов вони вже збулися. Наприклад: «Спасибі, Місяць, за нову машину». Листочок кладіть під світло місяця, а зверху — відповідну символіку, наприклад, модель авто.
  7. Давати в борг не можна ні в якому разі — зіпсуєте відносини з боржником. Щоб грошики водилися у хаті й не губилися, їх слід займати на місяць, а віддавати на повню.
  8. Витрачати гроші в повню треба з розумом – ви можете вкласти їх у нерухомість, в машину або у великі меблі, тобто у щось велике й глобальне, в те, що прослужить вам довгі роки, а ось дрібні покупки краще не робити – є небезпека того, що ви придбаєте багато зайвого або купите неякісний товар.
  9. Не можна в повний місяць просити у начальства збільшення зарплати, підвищення в посаді. Велика ймовірність натрапити на роздратування, потрапити під гарячу руку. Так і заслужену премію недовго втратити.

За три дні до повного місяця покладіть під скатертину велику грошову купюру — це прихилить у ваш дім гроші. Коли на небі побачите з вікна повний місячний диск, покладіть на підвіконня гаманець з грошима. За магічну ніч він наповниться енергією й буде притягувати багато грошей. А щоб грошова енергія з гаманця не йшла, в нього потрібно помістити заряджену купюру. Щоб зробити її особливою, сховайте її під килимком біля вхідних дверей. Витягніть її в ніч повного місяця, та покладіть в гаманець. Купюру потрібно зберігати до кінця місяця. Якщо все виконати правильно, то це стане гарною прикметою того, що до вас прийде прибуток.

Здавна на повню вмивалися грошової водою. Наповнювали тазик, кидали туди багато дрібний грошей, та ставили на підвіконня в ніч з повним місяцем. Вранці цією водою мили ноги зі словами: «Грошовою обливаюся водою, багатством заповняю. Ноги приведуть туди, де чаша повна.»

У пору повного місяця зберіть якомога більше монеток. Прийміть душ, а потім облийте себе монетним дощем. Цей ритуал гарний у пікових ситуаціях, коли людині необхідна якась конкретна сума. Але якщо час від часу цей обряд повторювати, то може з’явитися й стабільний дохід.

Робіть добрі вчинки, надайте на повню безоплатну матеріальну допомогу. Добро та гроші повернуться сторицею!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *