Гроші на халяву

Просіть, і дано буде вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам.

Євангеліє від Матвія

Багато людей мріють отримати гроші на халяву, що не дивно, враховуючи природу людини. І незважаючи на те, що за пропонованою людям халявою завжди варто засідка, вони іноді примудряються витягнути сир з мишоловки і не попастися. Але в цій статті я хочу розповісти вам про іншу халяву, про ту халяву, яку ви самі можете собі організувати, якщо не побрезгуете зайнятися не самим, на мій погляд, порядним справою. Зате це набагато вигідніше і безпечніше, ніж намагатися перехитрити тих, хто хоче перехитрити вас, пропоную вам якусь привабливу халяву. Я вважаю, що взяти грошей на халяву, значить просто дуже легко їх добути, не доклавши для цього надто великих зусиль. Давайте подивимося, як це можна зробити.

Я розповім вам про одне, найбільш поширеному способі видобутку халявних грошей, які особисто я вважаю халявними. Мова йде про пожертвування і благодійності. Так, ці, з вигляду, благородні і потрібні справи, насправді частенько погано пахнуть. За ними не рідко ховається справжній обман, при якому у наївних людей випрошують і виманюються гроші нібито на благі справи. Мені в такому випадку відразу згадується Остап Бендер, який збирав гроші для дітей. І хоча я знаю, що деякі благодійні організації дійсно допомагають людям, все ж мені відомо і чимало (а насправді набагато більше) прикладів, коли гроші збираються в основному для красивого життя тих, хто їх збирає. Так от, я вважаю, що це самі що ні на є халявні гроші, для отримання яких потрібно просто переконати людей пожертвувати їх на благі цілі. Думаючи, де взяти грошей на халяву, хитрі люди часто вдаються до благодійності, на яку попадаються всі – і бідні, і багаті. Адже ми всі хочемо бути гарними і робити добрі справи, це тішить наше Его. Залучення грошей таким чином можливо завдяки вмінню людей грати на слабкостях людини, на його комплексах, на його прагненні відповідати певним вимогам, на його бажання сподобатися іншим людям. Людині продають, саме продають, ідею того, що він бере участь у хорошій справі, що він творить добро, тоді як насправді це не так, або не зовсім так.

Зазвичай халявщиками вважають тих, хто прагне отримати щось безкоштовно, але я вважаю, що справжні халявщики – це ті, хто нічого цінного замість грошей людям не дає. При цьому, ті, хто з допомогою благодійності збирає з людей гроші – не зовсім шахраї, вони просто хороші маніпулятори, які дають людям ілюзію того, що ті роблять добру справу. Шахраї просто кидають людей, а тут ніхто нікого не кидає, тут просто людині продаються красиві обіцянки. Втім, шахрайства тут теж є місце. Адже обіцянки не виконуються – гроші не йдуть за призначенням.

Є у нас в Росії один блогер, досить відомий. І ось я все думав, як же цей чоловік заробляє гроші – адже не тільки за рахунок продажу місця на своїх сайтах для реклами, на цьому багато не заробиш. А потім з’ясував, що він збирає гроші з людей на різні благі цілі. І мабуть, багато віддають йому свої гроші, тому що він часто їздить за кордон і взагалі живе досить непогано. Це, звичайно, його особиста справа, може якісь гроші і направляє тим, кому хоче допомогти, заради кого він їх збирає. Але для нас важлива сама ідея такого заробітку грошей, по суті, халявних грошей, заради яких не потрібно гарувати з ранку до ночі. Так що, бажаючи отримати гроші на халяву – ви можете задуматися про можливості влаштувати якусь благодійну акцію, необов’язково в глобальному масштабі, а, наприклад, на своїй роботі – зібравши гроші з колег, або в своєму будинку – зібравши гроші з мешканців. Якщо, звичайно, будинок у вас багатоквартирний. Я знаю масу прикладів, коли таким чином людям вдавалося досить непогано набити свій гаманець. Можливо, ви скажете, що це погано, нечесно і навіть низинно. І я з вами погоджуся повністю. І додам, що я цим не займаюся. Тим не менш в моєму інформаційному блоці з продажу описані способи переконання людей таким чином, щоб вони були готові розлучитися зі своїми грошима заради добрих справ. Раз в житті це є, про це, як мінімум, потрібно знати. А то ми всі думаємо про благородних цілях тих, хто пропонує нам на щось пожертвувати свої гроші, тоді як насправді нас дуже часто таким чином просто розводять. Халявні гроші робляться на нашій наївності і моральної слабкості. Використовувати цей підхід для видобутку грошей – справа кожного особисто.

Зараз є можливість збирати гроші на халяву в інтернеті за допомогою всіляких благодійних акцій, які розміщуються на сайтах. Нам пропонують допомогти різним людям, яких ми навіть не знаємо. При цьому, якщо вдуматися, то сенсу допомагати, наприклад, хворим людям, насправді немає. Допомагати, я вважаю, треба здоровим людям, які знаходяться в скрутному становищі з різних причин. Адже за такими людьми майбутнє – вони можуть потім принести користь суспільству, залишити потомство і продовжити людський рід. Потрібно бути практичним у таких справах. А який сенс витягати хворих людей, заради чого це робити, який у цьому сенс? Гуманізм? Ну так, а чому ми не виявляємо тим людям, яких відправляємо на безглузді війни, чому не згадуємо про нього тоді, коли мова заходить про неякісну медицину, про неякісних продуктах, про алкоголь, з-за якого гинуть молоді і здорові люди? Що-то яка-то у нас вибіркова людяність, вам так не здається? Люди готові пожертвувати гроші на сумнівні цілі, але при цьому заради їхнього заробітку готові шкодити здоров’ю інших людей. Подивіться, скільки людей помирає щороку від серцевих захворювань, які багато в чому пов’язані з неправильним харчуванням, яке в свою чергу залежить від якості тих продуктів, які ми купуємо. Людям продають отруту, яка їх губить – і ми не вважаємо за потрібне якось це змінити. Але зате готові жертвувати гроші на незнайомих нам хворих людей, від життя яких суспільству не буде ніякої користі. Подумайте, якою має бути реальна допомога грошима і кому нам дійсно потрібно допомагати, і як допомагати, щоб життя всього людства стала краще? А то емоції емоціями, але якщо подумати, то багато чого з того, що ми вважаємо добром, не таке вже й добро.

Не зрозумійте мене неправильно, я не проти, щоб люди допомагали один одному, просто коли ми робимо це бездумно – віддаючи гроші всіляким шахраям, ми лише погіршуємо своє життя. В суспільстві з’являється все більше і більше паразитів, які розраховують на халявні гроші і не бажають працювати, приносити якусь користь суспільству – вони просто просять гроші, не пропонуючи щось зробити корисне натомість. Такі люди мріють заробити гроші на халяву і часто заробляють. І відбувається це під виглядом благодійності та пожертв, які самі по собі потрібні, але за якими часто ховається дуже багато брехні. Я знаю людей, які таким чином заробили собі гроші на квартири, машини, дорогі речі, які їздять відпочивати на дорогі закордонні курорти два рази на рік, загалом, живуть досить добре. І, якщо чесно, я думаю, що вони це заслужили, раз змогли продати людям казку про добрих справах. Вони попросили грошей на добру справу і їм дали грошей, а вже наскільки це справа буде добрим, це інше питання. Багато жебраки теж живуть дуже добре, не приносячи ніякої користі суспільству, але при цьому їм дають гроші, їм допомагають. Адже все, що вони роблять – це просто просять гроші. І їм дають. Ось вже дійсно – просіть, і дано вам буде. Так що гроші на халяву можна отримати саме таким чином, нічим, по суті, не ризикуючи. Адже хто там буде перевіряти – куди пішли пожертвувані людьми гроші – дійсно на хороші справи або в кишеню. Багатство і гроші легко приходять до тих, хто вміє добре просити. Чи добре продавати – можна і так сказати.

Таким чином, щоб на халяву отримати гроші за допомогою благодійності та пожертв, необхідно навчитися добре переконувати людей, в даному випадку в якихось благородних цілей, які ви переслідуєте. Тому вчіться мистецтву переконання. Ваше життя стане значно простіше, якщо ви цьому навчитеся. Я, повторю, не схвалюю такий підхід до видобутку грошей, але кожен у цьому житті крутиться як може. Хтось продає хліб і масло, а хтось казки та ілюзії. Прикро лише те, що із-за таких ділків, які експлуатують бажання людей допомагати один одному – ті, хто дійсно потребують допомоги, можуть її не отримати. Та й довіра людей один до одного підривається, якщо брудні справи, пов’язані з благодійністю по тим чи іншим причинам спливають назовні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *