Грошовий ритуал з трояндами та виноградом

Для того, щоб у вас завжди водилися гроші в кількості, достатній для процвітання вашого добробуту, слід регулярно проводити грошові ритуали.

Такі ритуали допомагають грошовим потокам спрямовуватися прямо до вас, потрібно лише правильно й вчасно їх проводити, щоб грошовий шлях був нескінченним.

Для проведення грошового ритуалу з трояндами та виноградом вам знадобиться зелена свічка, кілька жовтих троянд (кількість будь-яка), мигдальне масло й грона винограду.

Цей грошовий ритуал слід проводити в п’ятницю, на зростаючому місяці, на другій годині після заходу сонця.Грошовий ритуал з трояндами та виноградом

Як провести грошовий ритуал з трояндами та виноградом

Поставте троянди у вазу з водою. Натріть свічку ароматичним маслом і запаліть її, а поруч покладіть гроно винограду.

Дивлячись на полум’я свічки, промовте з почуттям і силою:

«Я закликаю космічну енергію Достатку з’єднатися зі мною зараз, в цей вечір Венери! Я закликаю сили вогню, води, повітря та землі матеріалізувати Достаток, який я заслуговую тут і зараз.

Я відкритий(а) вселенському Достатку, й він приходить до мене легко та вільно. Я прошу керівництва та допомоги Вищих Світлих Сил для того, щоб використовувати всі небесні дари для загального блага. Буде так!»

Дайте свічці догоріти, з’їжте кілька ягід і подякуйте Вищій Силі за допомогу.

Грошовий ритуал з трояндами та виноградом допоможе вам збільшити грошові потоки, та досягти достатку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *