Грошовий талісман за знаком зодіаку

Якщо ви  належите до людей, які вірять гороскопам, пророкуванням і різним астропрогнозам, то вам, безумовно, стане в нагоді інформація про те, як вибрати грошовий талісман за знаком зодіаку. Грошовий талісман, підібраний за знаком зодіаку, допоможе вам поліпшити фінансове становище й зловити удачу за хвіст. Правильно застосувавши грошовий талісман за знаком зодіаку, ви зможете накопичити гроші в кризу на будь-які потреби та збільшити фінансовий потік.

Овни, Леви і Стрільці — це представники вогненної стихії, яким грошове благополуччя допоможе забезпечити талісмани з металу. Як відомо, метал гартується у полум’ї, вдосконалюється під впливом високої температури, тому вогняним Знакам Зодіаку подарує відповідь благотворний вплив. В якості талісмана може виступити старовинна монета, кільце, кулон або елемент одягу, наприклад, металевий гудзик.

Найбільший приплив грошової енергії забезпечують вироби з дорогоцінного металу: золота, платини, срібла. Великий фінансовий успіх забезпечить талісман із зображенням вашого зодіакального знаку. Монету слід покласти в гаманець, але не до грошей, а в порожнє відділення. Кільце для залучення фінансової удачі носити на середньому пальці лівої руки.

Козероги, Тельці і Діви — це знаки зодіаку земної стихії. Земля — це знак багатства, мудрості та розважливості. Від всякого роду неприємностей Тільця захистить талісман у вигляді слона або бика.

Цим знакам зодіаку грошовий приплив забезпечать напівдорогоцінне каміння: сердолік і родоніт. Ці камені можна обрамити в оправу та носити як прикраси, але обов’язково на шиї. Підвішений на червону нитку, такий грошовий талісман за знаком зодіаку допоможе у грошових питаннях, але нитка повинна бути обов’язково вовняною, природного походження.

Суцільний камінь, який не є елементом прикраси, не потрібно постійно носити з собою. Для стабільного приросту прибутку його слід покласти в те місце, де зберігаються ваші сімейні заощадження. А ось у відповідальні моменти, наприклад, вирушаючи укладати угоду, одержувати кредит, здійснювати операції з нерухомістю, слід мати талісман при собі. Покладіть камінь в кишеню й доторкніться до нього, коли вам знадобиться допомога, й фінансова удача не залишить вас.

Терези, Водолії, Близнюки — це повітряні знаки Зодіаку, яким для притягнення грошей та удачі підійде талісман з кришталю або скла. Форма, яка найкраще сприятиме залученню фінансової удачі для повітряних знаків — пірамідальна або конусоподібна. Невелика скляна піраміда, поставлена будинку по центру кімнати, буде притягувати позитивну енергію, й ваш бюджет не збідніє.

Для жінок у якості талісманів підійдуть ювелірні прикраси, що поєднують в собі перелічені вище якості. Носити їх потрібно на тих частинах тіла, які знаходяться гранично далеко від землі, наприклад, на шиї або мочках вух.

Раки, Скорпіони, Риби — це представники стихії води, яким грошову удачу принесуть предмети, тематично пов’язані з водою, виконані зі срібла. Жінкам приплив прибутку принесе ланцюжок або браслет з кулоном у вигляді рибки або русалки, чоловікам — посріблений портсигар з морським візерунком або брелок у формі якоря.

Такі талісмани не обов’язково мати при собі кожен день: слід вдаватися до них в неблагополучні для вас часи або коли ви збираєтеся підписувати важливий контракт. Прекрасним талісманом, який не тільки сприятиме збільшенню фінансів, але і прикрасить інтер’єр, стане акваріум з екзотичними рибками, особливо — із золотими.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *