Як легко заробити гроші

Погоня за прибутком – єдиний спосіб, за допомогою якого люди можуть задовольняти потреби тих, кого вони зовсім не знають.

Фрідріх фон Хайєк

Багатьох людей цікавить питання: як легко заробити гроші, і це не дивно. Адже про те, як заробляти тяжкою працею всі ми начебто знаємо, таких прикладів у нас перед очима повно. А ось про те, як робити це легко і невимушено, і навіть з великим задоволенням, знають небагато. Тому і не всі люди задоволені своїм життям. Я розповім вам про те, як це можна зробити, згідно мого досвіду. Але хочу зауважити, що легкість заробітку грошей може бути відносною. Для кого-то легкий заробіток – це дві-три години роботи в день. Для когось- це можливість виграти гроші, наприклад, в казино, в лотерею, з допомогою ставок на спорт і тому подібних авантюр. А хтось навіть не може толком пояснити, що для нього означає легкий заробіток, йому просто хочеться лежати на дивані і плювати в полоток, і отримувати при цьому великі гроші. Такі люди часто мріють про вигідні інвестиції, при яких їхні гроші будуть працювати на них. Це, звичайно, можливо, але до цього дуже непросто прийти. Давайте я розповім вам про те, як легко заробляти гроші, нікуди нічого не вкладаючи і практично нічим не ризикуючи. Для цього я поділюся з вами своїм власним досвідом заробітку легких грошей.

Першим ділом хочу сказати, що бажання легко заробити гроші часто приводить людей до вельми плачевних результатів. Тому що вони сподіваються на те, що хтось інший їм у цьому допоможе. І їм дійсно допомагають, але тільки не заробити, а швидко і легко позбутися своїх грошей. Приміром, вигідне вкладення грошей в різні фінансові піраміди – це класичний лохотрон, на який дуже багато людей ведуться. В тому ж інтернеті повно лохотронів для тих, хто не любить працювати і вірить, або хоче вірити в чудеса. Шахраї ловлять у свої мережі насамперед тих, хто не любить і не хоче думати своєю головою. Але незважаючи на це, люди продовжують вірити всяким пройдисвітам, які обіцяють їм казкову халяву. Друзі, легкий заробіток, при якому взагалі нічого не потрібно робити – вам ніколи ніхто не запропонує. А те, що я хочу вам запропонувати – це не халява, це певний вид діяльності, якими може займатися кожен, але не кожен стане і не кожен захоче цього виду діяльності вчитися. Взагалі, ми всі займаємося цим, тільки в більшості випадків вкрай неефективно. Нижче я поясню вам, що маю на увазі.

Для початку запам’ятайте головне: заробіток легких грошей – це не халява. Це вміння бути ефективним, вміння діяти нестандартно, вміння працювати головою, здатність виправдано ризикувати та проявляти наполегливість. Зверніть увагу на тих людей, які в даний момент легко заробляють гроші – в чому їх особливість? Хіба вони діють як всі? Ні, вони діють по-іншому. Адже коли ти робиш щось, що робить більшість людей – ти багато не заробиш. В цьому і полягає проблема більшості людей. Гроші даються їм тяжкою працею тому, що їхня праця не є чимось видатним. Тобто та робота, яку вони роблять – можуть зробити багато. А коли багато можуть зробити якусь роботу – її вартість знижується. Який же тут може бути легкий заробіток грошей. Адже коли ми говоримо про те, як можна заробити хороші гроші і при цьому досить легкі, щоб за них не довелося помирати на роботі, ми повинні розуміти, що для цього потрібно робити щось особливе або робити щось набагато краще за інших. Дефіцит – ось що додає цінність чогось або комусь в цьому житті. Але це ще не все.

Тепер давайте подумаємо над тим, чим слід займатися, щоб легко заробляти гроші? Я вважаю, що в цьому житті невигідно бути ремісником, який щось виробляє, щось робить. Нехай це і благородно – робити щось своїми руками, але часто невигідно цим займатися. Також невигідно бути селянином, фермером. Щоб мати легкий і простий заробіток на мій погляд потрібно бути фахівцем з людським душам, тобто людиною, яка вміє впливати на інших людей. Для цього слід стати дуже хорошим продавцем, в самому широкому сенсі цього слова. Хороший продавець вміє впливати на людей, вміє переконувати їх у чому завгодно, вміє малювати красиві і яскраві образи в їх головах і таким чином спонукати людей до потрібних йому дій. Гроші і влада завжди належали тим, хто умів впливати на людей. Легкий заробіток грошей – це перш за все вміння ці самі гроші витягувати з кишень інших людей. Подивіться на історію людства – чим завжди займалися люди, щоб відносно легко і швидко щось отримати? Вони займалися війнами і торгівлею. Війна – це можливість когось пограбувати, а торгівля – це можливість проводити вигідні угоди, ну або в деяких випадках це можливість обманювати інших людей. А от всяке ремісництво і робота на землі – завжди були невигідним заняттям. Сильний прийде і все забере, а хитрий прийде, по вухах поїздить, і ти сам йому все віддаси. Тому спекулянти часто заробляли набагато більше грошей, перепродуючи, наприклад, зерно, ніж селянин, який його виростив. І при цьому спекуляція в багатьох випадках не таке вже й складна справа, але щоб нею займатися – потрібно мислити певним чином. Ну а про війну і взагалі про можливість забирати щось у інших людей за допомогою сили навіть говорити нічого – це завжди було вигідним заняттям, хоч і небезпечним.

Ось і подумайте – чому вам вигідно займатися в цьому житті. Всі приклади у вас перед очима. Чи вигідно вам щось створювати, виробляти? Не зовсім. У деяких країнах, звичайно, ті ж інженери, програмісти та інші ремісники досить непогано заробляють, але для цього треба бути дуже хорошим фахівцем у своїй справі. А таких виробляють пачками, тому конкуренція між ними на ринку праці дуже висока. Спробуй, влаштуйся на роботу з хорошою зарплатою. Навіть ті ж програмісти, яких нібито зараз не вистачає, часто при влаштуванні на роботу проходять дуже жорсткий відбір. Для роботодавця – це вигідно, а для працівника немає. Отже, вигідніше продавати працю програмістів, ніж самому бути програмістом. Також і з іншими професіями справа. Люди можуть багато чого вміти, але на їх уміннях будуть заробляти інші, хто вміє продавати результати чужої праці. Саме торгашам часто вдається заробити гроші легко і просто, а не тим, хто щось виробляє. А якщо говорити про те, щоб силою віднімати у людей якісь цінності, ресурси, ті ж гроші, то тут є два шляхи – це влада і бандитизм. В бандити йдуть переважно недалекі розумом люди, які не вміють забирати у населення гроші, не вдаючись до насильства. Розумні – бандитизмом і крадіжками у примітивній формі, як правило, не займаються. Адже навіщо бути поза законом, якщо можна віднімати у людей будь-які цінності за законом. Тому ті, хто розумніший – йдуть у політику. Але все це досить специфічні і нерідко небезпечні види діяльності, якими не можуть займатися. Тому більшості людей підходить саме торгівля, для заробітку легких грошей. Навчитися продавати і потім робити гроші абсолютно на всіх – чи це не казка для більшості з вас?

Саме тому з усіх видів діяльності, якими можна займатися в цьому житті, щоб відносно легко і швидко заробляти хороші, а іноді і просто космічні гроші, особисто я вибираю продажу. І акцентую на них своє і заодно вашу увагу. Все в цьому житті що-небудь продають, просто не всі вміють робити це правильно, і не всі розуміють, що це взагалі потрібно вміти робити. Просто не всі люди розуміють, що вони кожен день беруть участь у різних угодах, в яких вони виграють, або хтось інший. І дуже рідко угоди виявляються взаємовигідними. Звичайно, коли ми взаємодіємо з іншими людьми, ми прагнемо до того, щоб отримати від цього взаємодії більше жодних вигод. Але часто це зводиться до прояву тупого дитячого егоїзму, при якому ми капризничаем і хочемо, щоб інші люди зробили так, як потрібно нам, абсолютно не замислюючись над їх власними бажаннями та потребами. У результаті багато угод в нашому житті зриваються. Так що заробіток легких грошей без вкладень можливий, але для цього потрібно навчитися укладати угоди з людьми, враховуючи або роблячи вигляд, що ви враховуєте, їх інтереси. З допомогою продажів ви можете заробити реальні гроші в будь-який час і в будь-якому місці, лише б навколо вас були люди з грошима. При цьому, не так вже й складно стати хорошим продавцем, потрібно лише приділити цьому питанню належну увагу.

Ми всі повинні вміти домовлятися з людьми і не тільки заради грошей, а заради інших важливих для нас речей. Наприклад, у звичайній сімейного життя подружжя прагнуть до того, щоб якнайбільше отримати один від одного, часто не думаючи про те, що хоче і що може дати партнер. Деякі дружини тиснуть на своїх чоловіків, вимагаючи від них більше грошей, у результаті через деякий час чоловіки їх кидають і йдуть до інших жінок, з якими їм простіше. В результаті, дурні, недалекоглядні, егоїстичні жінки часто залишаються біля розбитого корита. Ось вам приклад невміння вести переговори, невміння домовлятися, невміння укладати угоди. І таких помилок в нашому житті дуже і дуже багато. Не вміючи продавати – люди не тільки гроші не можуть заробити, але і багато іншого отримати не в змозі. Тому, розмірковуючи про те, як отримати легкі гроші, не забудьте подумати про ціну цих грошей.

Вміння легко заробляти гроші – це вміння переконувати людей віддавати їх вам. Для цього недостатньо просто займатися продажами, для цього потрібно бути продавцем, хорошим продавцем. Тобто, розумієте, продавець продавцеві ворожнечу. Є люди, які вміють укладати біса вигідні угоди, вони за день можуть заробити стільки, скільки більшість людей не заробляють за рік. І роблять вони це завдяки своїм навичкам і вмінням, а не чогось, що від них не залежить. Тобто, їм начхати, криза на дворі чи не криза, потребують люди в тих чи інших товарах чи ні – вони не підлаштовуються під споживачів – вони пробуджують у них пристрасть. А щоб стати хорошим продавцем, тобто, людиною, яка вміє укладати угоди – потрібно цьому вчитися. Як, втім, і всього іншого в цьому житті. Можете що завгодно говорити, але я абсолютно впевнений в тому, що хорошими і навіть видатними продавцями не народжуються, ними стають. Причому навчитися цього без перебільшення сказати мистецтва, можна в будь-який час, в будь-якому віці. Точно також, фінансові проблеми не є якимось прокляттям – вони є показником неефективності людини. Я вважаю, що продавати, тобто, домовлятися з іншими людьми, укладати з ними угоди – у людини в крові. Ми ж соціальні істоти – нам сам Бог велів домовлятися один з одним.

І я абсолютно впевнений в тому, що, навчившись продавати – ви зможете легко заробляти гроші, навіть дуже великі. Я впевнений в цьому, тому, що сам так живу – я завжди займався продажами. Просто раніше я продавав свої знання і вміння, продавав себе, як спеціаліста у певних областях, а зараз я продаю все, абсолютно все. І хочу сказати вам, що це прекрасно. Це справжнє відчуття свободи. Адже коли ти ні до кого і ні до чого не прив’язаний, коли твій заробіток залежить від тебе і тільки від тебе – ти справді можеш жити і не боятися того, що завтра у тебе не буде грошей і тобі нічого буде їсти. Адже продавець – це вовк, який сам здобуває собі прожиток. А чи легко він це робить тоді, коли є дуже хорошим продавцем. Замислюючись над тим, як залучити гроші в своє життя, я, пам’ятається, які тільки варіанти не розглядав, навіть відверто містичні. А все виявилося набагато простіше – потрібно всього лише навчитися продавати і гроші потечуть до тебе рікою. Адже саме життя нам це показує на прикладі дуже багатьох людей.

Взагалі, хороший продавець успішний не тільки фінансово, він і в інших важливих справах може досягти успіху. Адже вміючи домовлятися з людьми – людина може вирішити з їх допомогою різні питання. Думаю, друзі, ви не так часто зустрічали у своєму житті дійсно хороших продавців, якщо взагалі зустрічали. Більшість продавців – це або висиджують яйця кури, які сидять у своїх магазинах і чекають, поки людина сама до них прийде і віддасть їм свої гроші, або фуфлометы, які можуть багато тріпати язиком і займатися активними продажами, але в балачках яких немає абсолютно ніякого сенсу і користі. Зазвичай, жадібність до грошей у таких людей виражається в їх тупий прямолінійною нав’язливості, за якою з ними просто неможливо спілкуватися. А от справжній продавець, той самий, який може легко і з задоволенням заробляти гроші – це такий чоловік, який потрібен споживачам більше, ніж вони йому. Він вміє продавати насамперед самого себе, як фахівця, як друга, як експерта, як людини, яка краще за самих покупців знає, що їм потрібно. Такої людини ви вже не назвете поганим торгашем або баригою, тому що він ніколи не продасть вам якесь гівно, лише б заробити гроші. Така людина – робить щасливими своїх покупців, тому вони повертаються до нього знову і знову.

Для цього продавця – репутація, це найцінніше, що у нього є. Бо саме вона його годує і дозволяє йому дуже легко заробляти гроші, незалежно від того, що він продає. Станьте таким продавцем – навчитеся укладати вигідні угоди, навчитеся переконувати людей, домовлятися з ними, і тоді ви завжди і скрізь зможете легко заробляти гроші. Бо професія торговця протягом всієї історії людства була однією з найбільш вигідних. І я впевнений, вона залишиться такою ще дуже довго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *