Як виростити пшеничний колос для грошей

Зображення пшеничного колоса є одним з грошових символів магії залучення матеріального достатку. Пшеничний колос — символ життя та процвітання. Багато легенд і міфів пов’язані з ним.

У грецькій міфології сузір’я Діви уособлює Деметра — богиня родючості, покровителька землеробства, яка навчила людей обробляти Землю. Пшеничні колоски займали особливе місце в житті великої Коко Шанель, вона вважала їх щасливим талісманом, метафорою невичерпної креативності. Саме тому їх можна було зустріти в апартаментах великої модельєрші: у вигляді букета, що стоїть на столі, або намальованого спеціально для мадемуазель, великим художником Сальвадором Далі.

Його можна носити, як талісман гаманця, можна розмістити в зоні багатства, але є ще один цікавий спосіб розбагатіти — виростити грошовий пшеничний колос своїми руками.

Ви вже знаєте, як посадити грошове дерево, тематика грошових дерев взагалі дуже популярна серед фінансових магів. У багатьох випадках працює енергетика господаря, а не сама рослина. Якщо людина вірить в чарівні властивості квітки, то 50% успіху забезпечено.

Це самогіпноз і кодування простору на обов’язкове благополуччя. Людям зі слабкою енергетикою такий спосіб збільшення доходу може бути абсолютно даремним. Існують різні техніки вирощування грошового дерева. І кожна з них передбачає роботу з певною рослиною. Найпростіша – зростити пшеничний колос.

Пшениця дуже близька слов’янам. З глибокої давнини люди приносили в будинок пов’язані пшеничні колоски. Їх ставили на стіл, підвішували під стелею або вшивали в перини. Є також історичні матеріали, що стародавні Єгиптяни у своєму окультному арсеналі використовували подібні техніки з пшеничним колосом. В Єгипті для подібних ритуалів застосовувалася дика пшениця Эммер, вона зростала по всій дельті Нілу. З пшениці Эммер єгипетські хлібороби вивели кілька різних сортів хлібного злаку.

Що потрібно для вирощування пшеничного колоса

 1. 6 зерен пшениці, бажано твердих сортів. Такі сорти невибагливі, й у них великий відсоток сходів. Результат буде кращим.
 2. Новий квітковий горщик світлих тонів, об’ємом не менше літра. Можна зробити на ньому напис, що відображає мету для залучення грошей.
 3. Земля з пшеничного поля. Бажано набрати заздалегідь, тому що в місті це буде важко зробити. Якщо ви цього не зробили, то на крайній випадок підійде земля з великої та доглянутої квіткової клумби. Зверніть увагу, що на клумбі в основному були рослини з білими квітами. Слід уникати червоних, бордових і фіолетових квітів. Ці кольори несуть несприятливу енергетику для нашого процесу.
 4. Монети жовтого кольору, не менше 30 штук (парна кількість), обов’язково жовті. Потім для води буде потрібно ще кілька монет, сума всіх монет — парна. Монети потрібні жовтого кольору, саме їм приписується магічна здатність, та саме їх використовують для різних заклинань. Такими якостями їх нагородили саме за колір, бо вважається, що вони містять дорогоцінні метали та менше окислюються.
 5. Вода. Ідеальним варіантом є дощова вода (взимку — тала), змішана з ранковою росою. На склянку води досить кілька крапель роси, й дощова вода перетворюється в чудодійний нектар. У ємність з водою за добу до посіву покладіть 6 монет.

Коли у вас буде все необхідне можна приступати. Сконцентруйтеся на своєму бажанні й уявіть, як ви будете щасливі, коли ваше дерево здійснить ваші мрії.

Як проводити ритуал вирощування грошового колоса

 1. Підготуйте землю, яку ви принесли, змішайте з 24 монетами та засипте в горщик. На дно горщика попередньо покладіть дренаж.
 2. Висаджуйте кожне зернятко окремо лівою рукою (згідно прикметі: брати гроші потрібно лівою рукою, а віддавати правою) на глибину 2-3 сантиметрів. Всі зерна повинні бути посаджені близько одне до одного, практично в одному місці, щоб при сходах вони утворили один масивний стовбур.
 3. Полийте землю відразу після посіву.
 4. Надалі поливайте один раз в три дні. Монетки з води не виймайте.
 5. Коли проросте пшениця, розмовляйте з нею. Наповнюйте її енергією своїх бажань. Любіть її, щоб вона відчувала вашу турботу та тепло.
 6. Помістіть горщик у своїй спальні, на вікні, щоб рослина купалася у сонячних променях. По можливості, захистіть своє дерево від сторонніх очей, та ніколи не давайте чужим рукам, доторкатися до неї.
 7. Коли пшеничка зросте й дозріє, вийміть її з горщика, разом з кореневою системою. Зв’яжіть стебла разом тонким золотим ланцюжком або ниткою, та поставте у вазу без води. На дні вази повинні бути 24 жовті монети.
 8. Перші шість зерен, які впадуть з колосків, можна використовувати для вирощування такого «дерева».

Вирощувати грошовий пшеничний колос треба один раз в рік. Найсприятливіший час для вирощування, звичайно весна, але це необов’язково.

Найважливіша умова — це ваше бажання. Пристрасно бажайте виростити свій грошовий колос, і результат не змусить себе довго чекати.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *