Як залучити гроші

Гроші, що падають з неба, так само легко туди ж і повертаються.

Леонід Сухоруков

Коли у людини проблеми з грошима, тобто їх або немає або їх недостатньо для того, щоб душа у людини була спокійна, ось тоді всяке починає лізти в голову, наприклад шаманство по залученню грошей. Але я вам тут не про чаклунство хочу розповісти, хоча ви можете сприймати це як завгодно, я лише скажу як я залучаю гроші в своє життя, та як це роблять багато хто з тих, у кого їх багато. А ви вже, шановні читачі, свої висновки зробите самі. Людина, здатна привернути до себе гроші, в принципі здатна залучити взагалі все, благо як таке витає навколо такої людини, й життя йде практично за її сценарієм.

Як залучити грошіУ чому ж тут справа? Та все насправді елементарно, навіть банально – треба бути розумною людиною. Я звичайно розумію, що всі вважають себе розумними, дуже розумними, навіть страшно розумними, особливо ті, у кого нічого немає, але погляньте на мої слова не через призму свого Его, а за допомогою здорового глузду. Можливо, краще зрозуміти мої слова, вам допоможе моя стаття, яка називається “Сила грошей“. Адже якщо зрозуміти, в чому ця сама сила полягає, та чому взагалі люди нею наділяють гроші, тоді не складно зрозуміти й те, як використовувати цю силу в своїх інтересах. Просто треба бути досить розумною людиною, щоб вміти мислити за тими рамками, у які ви втиснуті завдяки грошам. Поки гроші будуть центром вашого життя, ви будете залежати від них більше, ніж вони від вас. І взагалі, в чому, власне кажучи, виражаються розумові здібності людини, якщо говорити про це більш широко?

Тверезість поглядів, або усвідомленість, в принципі може бути нами зарахована до розумових здібностей людини, ну а потім звісно гнучкість мислення, теж частина цього самого поняття, грає дуже важливу роль. Якщо ви не обтяжені ні якими стереотипами, якщо кожен раз дієте обдумано, розбираючи різні варіанти своєї поведінки, та вибираючи найбільш оптимальний варіант, тоді ви не механічний зомбі, реакція якого передбачувана.

Отже, розумна людина, читаючи приміром цю статтю, постарається зрозуміти її, навіть якщо вона вже щось подібне читала, чула чи відчувала на власному досвіді. Завжди можна з усього винести для себе щось корисне. Ну а людина не далека, не знайшовши для себе нічого нового, як багато хто любить говорити, звичайно ж закриє сторінку та піде шукати чари в іншому місці.

З чого слід почати

Так з чого ж ми з вами почнемо, щоб стати людьми розумними, та притягти до себе гроші? Що слід в собі змінити, щоб змінився світ? Не порівнюйте мою статтю з фільмом “Секрет”, це хоч і дуже гарний фільм, але не досить конкретний. Я ж скажу все в більш простій формі, щоб ви не на чарівництво сподівалися, а розуміли систему в цілому. Перше, що варто зробити кожному з вас, у кого проблеми з грошима або з життям в цілому – це задатися одним єдиним питанням – чого я не доганяю? Ну що вам складно сказати собі, що ви ідіот, та я можу вам це продемонструвати, це не складно насправді.

Я ідіот і я це визнаю, а знаєте чому? Тому що я не президент країни, не владика світу, я змушений підкорятися чужим правилам, грати за ними, платити податки, звітувати перед державою, в особі часто останніх ідіотів, яких найняли у різні державні установи. В одній тільки податкової мені кілька разів доводилося мати справу з відвертими дурнями, й нічого не зробиш. Адже врешті-решт, я ідіот, якщо змушений цьому підкорятися. Ось і ви друзі мої, якщо відчуваєте проблеми в житті, значить чогось не наздоганяєте. Треба лише знайти це щось, зрозуміти це, а потім вже почати роботу в цьому напрямку.

Ось, наприклад, банальне питання, яке я розбираю у своїй однойменній статті: “Де зберігати гроші“, звучить начебто природно, але насправді, це протиприродне питання. А звучить воно так: якщо ви не знаєте про те, де зберігати гроші, тоді навіщо вам їх взагалі десь зберігати? Ні, ну якщо ви про це нічого не знаєте, значить, у вас цих самих грошей, які ви збираєтеся десь зберігати, не багато, або вони прийшли до вас занадто легко. Можна навіть сказати, що прийшли вони до вас випадково. Ви не вмієте розпоряджатися грошима, тому що у вас немає практики в цій справі, а немає її у вас тому, що грошей у вас завжди було не так багато, щоб ви мали можливість випробувати всі способи їх збереження та примноження. Логічно? Людина яка знає відповідь на це питання, на питання — де зберігати гроші, в принципі випробувала на практиці різні варіанти зберігання грошей, та вибрала для себе найбільш оптимальний варіант.

Те ж саме можна сказати й про притягання до себе грошей. Тобто, якщо ви не досить розумні, тоді грошей ви до себе притягнути не зможете, просто не знаючи, як це зробити, зате ви можете притягнути до себе проблеми. Причому ці проблеми, ви примножуєте багаторазово, своїм внутрішнім станом, реагуючи на них неадекватно. Про що і йдеться у згаданому мною вище фільмі, де по суті, ваш внутрішній світ, проектує ваш зовнішній світ. Це навіть не секрет, це елементарно. Друзі, зрозумійте мене правильно, якщо ви чогось не знаєте, значить, вам треба це вчить, і знання ви повинні шукати не в одному, та не в двох джерелах, а у всіх можливих джерелах, щоб мати різне уявлення про те, що вас цікавить.

В нашому випадку, це гроші, саме про них вам потрібно дізнаватися якомога більше, щоб вміти притягувати їх до себе, вміти їх зберігати, примножувати, захищати, та насолоджуватися ними. Не задовольняйтеся тільки моїми статтями та моїм сайтом, адже я хоч і багато даю знань про гроші, але далеко не все. Втім, свої знання я постійно підвищую, тому ви у мене ще багато чому навчитеся, якщо будете продовжувати читати мої статті.

Що робити з тупістю

Якщо ви визнали свою недостатній розумовий розвиток, знайшли причину вашого брака грошей, виникає запитання, що ж робити в такому випадку? І відповідь тут також елементарна, як закономірність дня та ночі – вам необхідно діяти. Ось це, до речі, ключове слово, я маю на увазі дію, бо скажи я вам що треба шукати відповіді на свої запитання, треба дізнаватися про те, про що ви не знаєте, так відразу ж піде ідіотське питання – як? Як-як, та мовчки рачки, або з піснею боком, терпіти не можу це питання якщо чесно, хоча визнаю його актуальність у деяких випадках. Я сам колись саме так тупив, коли був людиною, що пройшла через класичну систему освіти. Я страшенно тупив, дико тупив, ох, як я тупив, задаючи людям величезну кількість дебільних запитань. Самому в лом було думати, та й не вмів я цього робити — думати. Ось з якими проблемами нам потрібно боротися друзі, якщо ми хочемо жити добре. Адже деякі з нас навіть думати не вміють, а це, я вважаю, дуже серйозна проблеми для людини.

Почитайте мою статтю, яка називається “Час та гроші“, і вдумайтеся у важливість часу у вашому житті, та другорядність грошей. Вдумайтеся щоб зрозуміти, що не можна його, час, витрачати на настільки бездарні питання, як питання типу — “Як мені піти та вимкнути світло?” або “Як мені почухати свою дупу?” Трохи менше усіляких «» — вчіться думати головою, та пов’язувати різні факти між собою. Якщо ви хочете багато грошей, або взагалі їх хочете хоч скільки отримати, тоді вам слід звернути свою увагу на тих, у кого ці самі гроші вже є. Ви повинні розуміти, що ці люди розумніші за вас з тієї простої причини, що вони вміють жити, а без грошей цього не зробиш, без грошей, можна тільки виживати. Навіть якщо вони книгу жодного разу в своєму житті не відкривали, а ви до одуру начитані, вони розумніші за вас, бо вовк з’їсть швидше вас, ніж того, хто від нього відкупиться.

І якщо ви хочете мати гроші, а може ще й владу, хіба не логічно в такому разі діяти аналогічним чином, як діють ті, у кого є всі ці речі? Інший раз банальна увага до багатих людей, їх поведінки, способу мислення, дій, що особливо важливо, може допомогти заглибитися в суть їх життєвої концепції, допомогти знайти систему, діючи згідно з якою, можна стати справжнім магнітом для грошей. Зверніть увагу на людей, у яких грошей кури не клюють. Все що вони роблять приносить гроші, й в принципі ці люди ні чим не відрізняються, просто їх розуміння життя дещо інше.

Ось вам і відповідь на запитання, що слід робити з тупістю, яка властива тим, хто просто не бажає приймати дійсність серйозно, досить просто захотіти бачити світ іншими очима. Але якщо ви все вмієте та знаєте, якщо дії інших людей, що живуть краще за вас, вам не здаються більш розумними, що ж, можна й далі залишатися тупим і бути бідним. Це ж не порок. Також можна грати в казино, купувати лотерейні квитки або сподіватися, що десь за сімома морями, у вас є багатий дідусь чи дядько, який залишить вам дуже хороший спадок, або знайти нарешті-таки в інтернеті чарівне заклинання, вимовивши яке, гроші посиплються вам на голову.

Просто запитайте

Дивно, як іноді можна багато чого для себе прояснити, причому без зайвих зусиль, якщо просто поставити людині питання. Я не знаю більш швидкого способу розбагатіти, ніж спосіб, при якому вам лише треба запитати людину, гроші до якої липнуть як банний лист до дупи, про те як вона це робить. Ну звичайно, можна сказати, що це безглузде заняття, розпитувати людей про те, як вони роблять гроші, але ця безглуздість відносна. Сильна людина з вами поділиться певною інформацією на цей рахунок, а можливо й все розповість як є, бо їй нема чого боятися. Почитайте мою статтю, яка називається “Великі гроші“, та вдумайтесь в зміст заробітку великих грошей. Постарайтеся зрозуміти, яким саме чином людям вдається заробляти багато грошей, це дуже цікаво, запевняю вас.

Це допоможе вам зрозуміти, чому люди, які вміють заробляти великі гроші, можуть розповісти вам про те, як це зробити. У якомусь сенсі, кожен, хто зараз читає цю статтю, або вже її прочитав, людина досить розумна, якщо звичайно ви вважаєте ці рядки саме тим, що ви шукали. Я вам не розповідаю казок, не кажу ні про що, що було б за межею реальності, я вам кажу все як є. Гроші притягуються саме так, вони притягаються вашим розумом, який у всьому описаному мною й полягає. Почитайте книгу “Найбагатша людина у Вавилоні” це прекрасна книга, у якій все дуже просто та дохідливо описано щодо грошей.

Може бути, звичайно, вона далеко не про все говорить, але все що стосується елементарних речей, у неї все це добре описано, й вам слід її неодмінно прочитати. А ось тут та зараз усвідомте, що тільки людина що запитує, ставить багато питань, що дійсно здатна дізнатися все, в тому числі про гроші. По суті саме питання – це вже половина відповіді, якщо самому над ним задуматися. Ну а отримавши вичерпну відповідь від компетентної людини, ви взагалі можна сказати отримали силу, силу знань. Зрозумійте друзі, людям не шкода поділитися з вами інформацією, вам слід їх тільки розташувати до цього, адже бояться сказати зайве тільки слабкі та боягузливі. Бідняки теж дуже скупі, вони вам не скажуть, де ростуть гриби, навіть якщо самі ними будуть давитися.

Людина, у якої вистачить розуму нагодувати себе у будь-якій ситуації, завжди підкаже вам, як заробити на шматок хліба, вам треба тільки знайти. Втім навіщо шукати, ось я, та ось мій сайт, я вам тут все поясню, ви тільки читайте та заглиблюйтеся в написане мною, не треба зі мною сперечатися або ігнорувати мене, просто читайте та розумійте. Інша справа, що я не мультимільйонер, що є то є, так, грошей у мене багато, але не настільки, щоб купити все та вся. Я ось навіть цей сайт сам створив, своїми власними руками, нікому не сплачуючи грошей, ні в кого нічого не замовляючи. А навіщо, якщо у мене в самого руки з потрібного місця ростуть? Для мене це було дуже важливою справою, тому я сам вирішив його зробити! Але все ж друзі, зрозумівши всі мої статті, ви, я вас запевняю, зможете все, бо суть їх проста, методи мною особисто перевірені, й головне – все залежить від того, що знаходитися у вас в голові, решта прикладеться.

Неправильна концепція

Якщо ви ще не притягуєте до себе гроші, то це відбувається тому, що ви прямуєте по неправильній концепції, невірної з точки зору того, що вам потрібно, та що ви для цього робите. Прочитайте мою статтю: “Робота за гроші“, й ви зрозумієте, якої концепції дотримується більшість людей, та в чому її помилковість. Неправильний алгоритм дій, з точки зору звичайно цілі, не може вас привести до того, що елементарно не вписується закон причинно-наслідкових зв’язків. Тому гроші ви ніколи не притягнете, якщо не зміните свою концепцію, а якщо й трапиться так, що у вас з’являться якимось невідомим вам чином великі гроші, то ви й оком не встигнете моргнути, як втратите їх.

Немає нічого гіршого, ніж виграти багато грошей в казино або ще де, якщо ти бідний та дурний. Такі гроші тільки зроблять гірше, я був свідком цього багато разів. Для великих грошей треба вирости, тому я глибоко переконаний в тому, що життя дає кожному з нас рівно стільки, скільки ми заслуговуємо, скільки нам дійсно треба. Змініть своє сприйняття світу, і кожен ваш крок стане золотим, вчіться науці грошей, або істині грошей, називайте це як хочете, головне розумійте суть такого навчання. Вас вчили читати, писати, рахувати, навчали історії, літератури, географії та іншим речам.

Все це звичайно цікаво, але до життя вся ця лабуда, має непряме відношення, в той час як гроші, дійсно дуже важливі. Ось їх слід вивчити в першу чергу, але, на жаль, державі ви не потрібні дуже розумні, а тим більш самостійні, здатні подбати про себе самостійно. Ось і не вчить вона вас того, що може призвести до непотрібності держави як такої, але я вчу, й інші вчать. Справа за вами, хочете залучити до себе гроші, вчіться, може це не так нудно, як у школі, бо в цьому навчанні є набагато більший сенс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *