Як заробити мільйон

Той, хто шукає мільйони, вельми рідко їх знаходить, але зате той, хто їх не шукає, — не знаходить ніколи!

Оноре де Бальзак

Як заробити мільйон? Досить банальне назва для статті, погодьтеся. Але за цією банальністю стоїть дуже корисна і скажено проста думка, яку я хотів би з вами поділитися. Адже насправді справа не в мільйон і не мільярд, яких-небудь там умовних одиниць, справа в багатстві – люди хочуть знати про те, як можна відносно легко і швидко розбагатіти. Мільйон – це такий, стандартний орієнтир для тих, хто хоче жити краще більшості людей. Тому заробіток мільйона – це той результат, за яким людина може оцінити свою успішність. Нехай це буде мільйон умовних одиниць, щоб його цінність була стабільною. Ось у цій статті я дам вам дуже просту схему, що дозволяє заробити велику кількість грошей. Вона дуже проста, насправді і широко поширена в житті.

Так от, я не буду приводити вам складні теорії того, як заробити мільйон, мільярд, десятки і сотні мільярдів умовних одиниць. Цим люблять займатися економісти, яким треба показати свою важливість і потрібність, і письменники, які пишуть книги про успіх, про те, як заробити великі гроші і тому подібні речі. Їм сам бог велів розмазувати соплі по папері, так як це їх хліб. Але я зроблю простіше – я дам вам дуже просту схему, за допомогою якої ви зрозумієте, що вам потрібно зробити. Все дійсно просто, потрібно тільки зрозуміти саму суть, а деталі завжди можна буде додумати.

Отже, ось вам схема, яка дозволяє заробити мільйон:

1. Придумайте або знайдіть щось таке незвичайне, що можна буде продати людям. Важливо, щоб це щось, що було пов’язано з базовими потребами людей – здоров’я, гроші, безпека, задоволення. Хоча і потреба в духовних цінностях, як показує досвід багатьох сект, дозволяє дуже успішно торгувати вірою людей у всяких там богів і інші вищі сили. Так що і такий варіант можете розглянути.

2. Потім продайте свій продукт, матеріальний чи духовний – спершу своїм родичам, потім друзям, потім по службі. Тобто людям, які вам найбільше довіряють. Відразу скажу – якщо ви не відкине убік свої моральні принципи – ви нічого не продасте. Якщо ви будете ділити оточуючих вас людей на своїх і чужих – не бачити вам мільйона, як своїх вух. Так що забудьте про те, що це ваші родичі, друзі, товариші по службі – продайте їм свій продукт. Запам’ятайте головний закон успішних продажів: всі навколо вас — потенційні покупці! Поки ви ще не обзавелися власною клієнтською базою, необхідним досвідом, не навчилися робити собі грамотний піар, найлегше «впарити» свій товар рідні. А, відточивши на дядьків та племінників майстерність, можна йти далі.

3. І нарешті останнє – почніть продавати свій продукт всім, кому зможете, від мала до велика, всім. Ваше завдання – переконати людей віддати вам свої гроші. Все – це єдина мета. При цьому неважливо, що ви продаєте, головне, щоб це здавалося цінним, і бажано, щоб у цього продукту не було аналогів. Хочете, Бади всякі продавайте, хочете свою секту створіть – це дуже вигідна справа. А хочете, пристрій яке-небудь корисне створіть, якщо ви технар, щоб залучити гроші інвесторів. Ну а якщо ви не проти полоскотати собі нерви, можете створити фінансову піраміду за «схемою Понці». Сенс в тому, щоб вразити людей чимось незвичайним. Технарі вражають людей якими-небудь цікавими винаходами, як це зробив той же Генрі Форд, Стів Джобс і Біл Гейтс, а тепер ось Ілон Маск нас своїми винаходами вражає і дивує. А гуманітарії будують фінансові піраміди, створюють секти, придумують диво-препарати, загалом, створюють переважно віртуальні цінності, і цим вражають людей. А ви думали, як заробляти мільйони – треба ідею карколомну людям продати, щоб вони віддали за неї свої гроші.

Найголовніше в цій схемі навіть не те, що саме ви продаєте, хоча і це важливо, а те, як ви продаєте. Потрібно підірвати людям мозок якої-небудь незвичайної ідеєю, яка пробудить у них бажання отримати те, чого у них ніколи раніше не було. Навіть хліб можна продавати за дуже високою ціною, якщо знайти який-небудь цікаву ідею для нього. Ну, наприклад, що він натуральний, без всяких там ГМО або що він допомагає впоратися з імпотенцією. Люди в це вірять (сам дивуюся), так що треба пробувати – потрібно придумувати і пропонувати, пропонувати, пропонувати. Є у нас в країні людина (яскрава особистість), який хороші гроші заробляє саме таким чином – продає дорогий хліб, розповідаючи казки про те, який він у нього натуральний. Так що все просто, друзі – переконайте людей віддати вам свої гроші і буде вам мільйон і навіть більше.

Давайте подумаємо, як взагалі люди примудряються стати багатими, щоб ви розуміли сенс того, що я вам пропоную. Гроші можна забрати у людей силою, так чинить держава і бандити. Гроші можна вкрасти, так роблять злодії. А можна переконати людей віддати вам свої гроші – так роблять підприємці і шахраї. Я раджу вам стати підприємцем, але не таким, як більшість підприємців, які працюють за класичною схемою, а таким, який вміє зачаровувати людей. Розумні гроші і разом з тим дуже великі, завжди заробляються за допомогою красивих і сильних навіювань, завдяки яким можна створити високу додаткову вартість. Саме з допомогою навіювань створюється розкіш, за яку люди платять великі гроші, або ажіотаж, при якому люди також прагнуть щось купити, навіть те, що їм зовсім не потрібно. Ви легко можете почати займатися прямими продажами, як самозайнятий громадянин, щоб почати саме з цього – без всяких серйозних вкладень. Потім вже можна буде і свою фірму відкрити, щоб працювати офіційно, але почати можна саме з прямих продажів. Починайте, як я вказав в своїй схемі – з родичів, друзів, товаришів по службі – продавайте їм своєї продукт, вчіться цій справі поступово. Саме так заробляють гроші в мережевому маркетингу. Великі гроші.

Але майте на увазі, вам потрібно стати висококласним торговцем, який може продати все, абсолютно все. Власне кажучи, в цьому вся фішка. Далеко не кожна людина може продати, скажімо, який-небудь засіб три в одному, покладаючись виключно на власне красномовство і різні стратегії продажів. А вкладати великі кошти в рекламу, можуть не всі. Зверніть увагу, як Сергій Мавроді (творець фінансової піраміди МММ) переконував людей віддати їм свої гроші – він вкладався в рекламу, жахливо тупу і примітивну, а потім мовою тріпав в інтернеті про те, що він допомагає людям розбагатіти і все таке інше. І адже велися люди, і не раз. Ось так робляться великі гроші, без всякого насильства, без всякого злодійства. Я не раджу вам обманювати людей, але пропоную стати хорошим торговцем, щоб швидко заробити мільйон. Знаєте, як їм стати? Ви можете навчитися цього у мене. У мене є інформаційний блок, в якому зібрані всі найкращі прийоми продажів. Адже Я теж торговець, так що знаю, про що кажу. Навчитеся продавати, буде вам мільйон. В цьому весь секрет. Причому ви дуже швидко його можете заробити. Чарльз Понці став мільйонером за лічені дні. Він, звичайно, був шахраєм, але при цьому ми не можемо не оцінити його прекрасну здатність переконувати. З допомогою мого навчального матеріалу ви навчитеся цьому вмінню дуже швидко і зможете почати здійснять здійснювати свої перші продажі без серйозних вкладень або взагалі без таких. Залучення грошей справа не складне, коли мова чудово підвішений і коли людина знає, що саме потрібно говорити. Цього можна швидко навчитися, набагато швидше, ніж підійматися по кар’єрних сходах, вилизуючи чужі зади.

Так що нічого вигадувати не потрібно, секрет заробітку великих грошей до божевілля простий. Будь-яка велика компанія в світі щось продає, переконуючи людей купити її продукти. І справа не в продуктах – справа в умінні їх продати. Якщо вам потрібні гроші – вчіться продавати, якщо не хочете красти і займатися бандитизмом або політикою. Хочете заробити мільйон доларів – продайте мільйону людей що-небудь за один долар. Або продайте ста тисячам осіб що-небудь за десять доларів. Або продайте десяти тисячам людей що-небудь за сто доларів. Або продайте що-небудь тисячі чоловік за тисячу доларів. Сенс зрозумілий?

Що продавати – вирішуйте самі. Наводку я вам дав. Кому продавати – я вам розповів. Почніть з тих, з кого найпростіше почати, якщо не гидуєте. Як продавати – а ось цього вам треба буде навчитися. Навички продажів ви можете отримати будь-яким зручним для вас способом, в тому числі і з допомогою мого матеріалу. Вирішуйте і дійте. Ваш мільйон вас чекає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *