Як зробити гроші з повітря

Багатство – це заощадження багатьох в руках одного.

Юліан Тувім

Чи варто говорити про те, що багато людей, які хочуть дізнатися про те, як зробити гроші з повітря, тому що їм дуже потрібні гроші, але працювати за них вони не хочуть? Думаю, нема чого це говорити, адже і так зрозуміло, що люди завжди шукають найбільш короткі і прості шляхи до того, що їм потрібно і чого вони потребують, а вже про народну любов до халяви тим більше говорити нічого, бо вона завжди була сильною. Але ось що я вам скажу друзі, незважаючи на те, що гроші з повітря можна зробити, халявою я такі гроші не назву, тому що для того, щоб такі гроші зробити – необхідно вміти ворушити мізками. Адже коли люди роблять гроші з повітря, вони, по суті, паразитують на тих, хто за ці гроші робить щось корисне, щось дійсно потрібне людям. Отже, вам необхідно бути не таким, як всі, щоб перетворювати повітря в гроші, а особливим. Давайте подивимося, як це можна зробити.

Про етичну сторону цього питання я багато говорити не буду, тому що кожен сам має вирішувати, що для нього є прийнятним, а що ні. Якщо одні люди в цьому світі паразитують на інших, тоді чому ви, чому ми з вами, повинні неодмінно бути в числі тих, на кому паразитують, а не в числі тих, хто паразитує? Щоб бути хорошими? Так, хорошими, як би не так. Можна і потрібно бути корисним, але хорошим бути складно, тому що у всьому доброму, завжди є щось погане. У наш час найбільші мерзоти, виявляються самими святими, а самі чесні і порядні, хто день і ніч працює – той в жопі, вже вибачте за грубість. А красиво жити, між тим, що хочеться. Чому одні люди живуть добре і навіть дуже добре, займаючись узаконеним крадіжками та шахрайством, а то й самим справжнім шкідництвом, а інші, повинні у всьому собі відмовляти, економити, ужиматься, задовольнятися самим мінімум, працюючи при цьому на важкій і шкідливій роботі, на якій їх навіть не поважають? Що це за справедливість така – хто не працює, той є? Що це за стосунки між людьми такі, коли тобі кажуть – я начальник, ти дурень? Ну адже так? І навіть якщо тобі цього не кажуть, але надходять з тобою, як з худобою, змушуючи цілими днями ішачити за комбікорм і дивляться на тебе, як на бруд з-під нігтів, то саме час почати змінювати своє життя. Так, якщо тобі плюють в морду, тоді саме час переглянути своє ставлення до життя, до грошей і до способу їх заробітку. Так що нехай всі ці моралісти розповідають казочки про те, що добре, а що погано, що правильно, а що ні, кому-небудь іншому, але не нам з вами. А ми будемо заробляти гроші так, як нам вигідно. Ми будемо пристосовуватися до всього того, що, при всьому бажанні, не в силах пристосувати і змінити. Більше нам нічого, по суті, і не залишається. Ну да ладно, вистачить філософствувати, давайте перейдемо до справи, а точніше, до заробляння грошей з повітря.

Як ви розумієте, щоб робити гроші з повітря, потрібне повітря, щоб ви могли їм дихати, і мізки, які потрібно використовувати за прямим призначенням, тобто, треба думати ними. Отже, перше, що вам необхідно усвідомити, це те, що роблячи гроші з повітря – гроші не потрібні. Ну це, як правило. Я, у всякому разі, сприймаю саме такий підхід, тому що коли потрібно у що-то там вкладати гроші, щоб зробити гроші, і при цьому тобі кажуть про простоту цієї справи і чи не про халяву, то це попахує чимось нехорошим. Якщо я роблю гроші з повітря, ну, зрозуміло, що в переносному сенсі, але тим не менш, я їх роблю з нічого, то навіщо мені щось там вкладати гроші? А де я тоді повинен взяти гроші, щоб потім вкласти їх у щось і зробити на цьому гроші? Заробити? А де і як я можу їх заробити? На заводі, на якому мене в два рахунки зроблять пришибленное бидло? Ви розумієте, яка тут логіка? Ми для того і вчимося робити гроші з повітря, щоб особливо за них не працювати. Тобто, якщо хтось каже вам, що вам потрібно вкласти певну суму грошей, у що-то там, щоб отримати солідний відсоток, знайте – вас обманюють. Тобто, на вас роблять гроші, ви є тим самим повітрям, з якого вилучають гроші. В народі це називається – шахрайство. І воно у нас процвітає.

Є хитрожопые хлопці, які за допомогою різних пропозицій, граючи на вашій жадібність і лінь, намагаються привернути вашу увагу до халяви, вигоді, до легких грошей. Вам потрібно, з їх слів, тільки вкласти певну суму грошей, у що-то там, і ви отримаєте солідну віддачу. Загалом, наживетесь на рівному місці. Незважаючи на те, що на цю примітивну приманку лохів ловлять давно, лохи на неї як клювали, так і клюють. Лох не мамонт, лох не вимре. І якщо ви не хочете бути цим лохом, а я сподіваюся, ви їм бути не хочете – не ведіться на подібні речі. А от самі ви можете пропонувати людям щось вигідне, точніше, ви можете обіцяти їм щось вигідне, щоб вони надали вам свої гроші. І це будуть для вас гроші з повітря. Обіцяти – не значить робити. А люди вірять красивим обіцянками, і готові за них платити, і голосувати за них теж готові. Чого ж цим не скористатися? Не наша з вами провина в тому, що в суспільстві є лохи, у цьому винні батьки лохів і держава. Державі теж потрібні лохи, без них воно помре, ось воно їх і плодить. А якщо йому – державі, можна обманювати лохів, тоді чому нам не можна? Але взагалі, звичайно, це питання особисте, тому що делікатний. Хочете обманюйте лохів, не хочете, не обманюйте, але майте на увазі, що лох все одно де-небудь, а лоханется, на те він і лох. І якщо його хто-небудь не навчить життєвої мудрості, наприклад, я, він так і буде лошится все життя.

Загалом, ви, я думаю, зрозуміли, що шахрайство дозволяє людям робити гроші з повітря, тому що не вимагає від них нічого, окрім наявності хитрощі і вміння красиво брехати. І треба сказати, що в нашому світі, це один з найпоширеніших способів заробітку легких грошей. Ми, звичайно, можемо з вами сказати про те, що геніальні люди можуть чесно робити гроші з повітря, придумуючи щось таке геніальне, за що всі будуть готові платити. Тобто, не було нічого, і раптом з’явилося, завдяки чийсь геніальної ідеї, і це щось приніс своєму творцеві хороші гроші. Звучить і виглядає красиво. І таке дійсно трапляється в житті. Є красиві історії, в інтернеті про них можна почитати, в яких розповідається про те, як який-небудь розумний хлопчина розбагатів на рівному місці, придумавши щось таке особливе, не обов’язково нове, але щось особливе, геніальне, наприклад, пошукову систему Google. Але давайте скажемо чесно – більшість великих і легких грошей заробляються, все-таки, завдяки шахрайству, в тому або іншому вигляді. Просто шахрайство може бути законним, а може бути протизаконним. Скажімо, коли ми з вами бачимо рекламу, яка говорить нам, що така-то зубна паста зміцнює емаль зубів, то це неправда – це брехня. Але це законна брехня. Та блін, неважливо, що ні хріна ця паста не зміцнює, а то і зовсім руйнує емаль зубів, якщо реклама говорить, що зміцнює, значить, зміцнює. Ну і потім лохи йдуть в магазин, купують цю хрень за великі гроші і дрочать нею свої зуби, після чого вони вивалюються, а не зміцнюються, як це було у мого дядька і багатьох інших відомих мені людей. Ось це – законне шахрайство, яке дозволяє обманювати довірливого споживача і заробляти на цьому гроші. А от якщо ви створите фінансову піраміду, або відкриєте заборонені законом казино – ви шахрай, ви порушник закону, і якщо ви від цього закону не відкупитеся, він вас покарає. І взагалі, неважливо що ви зробите, якщо ви не погодите свої шахрайські цілі з представниками влади – ви шахрай. Тому що обманювати людей без дозволу влади – це злочин, а якщо вона дозволить вам цим займатися – ви бізнесмен. Ось і вся різниця між антисоціальним бізнесом і шахрайством. Можна ще намагатися обдурити людей в обхід закону, але не завжди це закінчується добре. Тому що не можна робити великі гроші на людях і не ділитися з владою.

Але, обманювати людей – це не єдиний спосіб робити гроші нічого не роблячи. Є ще й різні посади, займаючи які, людина може активно паразитувати на інших людей, тобто, робити з повітря гроші, висмоктуючи їх з інших людей. Соціальний паразитизм – це, по-перше, природне явище для природи, а по-друге, це дуже вигідна справа, не зовсім, бути може, етичне, але вигідне. От якщо ви пролезете у владу, скажімо, в державну думу, як це зробили деякі наші відомі особистості – не вміють думати, тоді друзі, життя ваше стане казкою. Ну, не те, щоб зовсім вже казкою, самі розуміння, ієрархія є ієрархія, завжди над вами буде якась мерзота, яка буде кров з вас смоктати, якщо тільки ви не станете володарем світу. І тим не менш, ваше життя стане набагато ситніше. Деякі посади в цьому житті дають людині мало працювати, а то і взагалі не працювати, але при цьому дуже добре заробляти. Про це бажано знати ще в дитинстві, щоб відразу вибирати правильний шлях у житті.

А то нас запитують, коли ми маленькі – ким ти, маленький ублюдок, хочеш стати, коли виростеш? Вам задавали таке питання? Мені ставили, — в школі. І що я, мать вашу, дорослі придурки, повинен вам на нього відповісти? Ким я можу хотіти стати, якщо я ні хріна про життя не знаю? Слюсарем, водієм, пекарем, будівельником, а може бути офісним задротом, пришибленным бухгалтером або яким-небудь безглуздий менеджером, ну ким? Дорослі, звичайно, можуть сказати нам ким – запропонувавши нам всяку хрень, в основному те, про що самі знають. Але в такому випадку, так і хочеться сказати – оголосіть дитині, весь список, будь ласка. Вигідно бути тим, хто має владу, і чим більше людина має, тим більше його сила і тим якісніше її життя. Маючи владу, робити вам нічого взагалі не потрібно буде, ну, майже нічого, а грошей – їх у вас буде предостатньо. І ці гроші, ви звичайно ж зробите з повітря, а не за допомогою свого самовідданого, чесного і жахливо важкої праці на благо простого народу. Так що, друзі, якщо з вас зробили когось, хто створює і будує, а не того, хто ділить і управляє – вас трохи обдурили, з вибором життєвого шляху. Адже ви стали тим, ким стали, не самі по собі, а тому, що на вас справили певний інформаційний вплив в процесі вашого дорослішання, вас навчили бути тим, ким ви зараз є, не надавши альтернативу у вигляді інших, більш вигідних життєвих шляхів. Чи Можете ви що-то тепер змінити, щоб підвищити свій статус у суспільстві, обзавестися якою-небудь владою і тим самим покращити своє матеріальне становище? Можете. Але це нелегко зробити. Самі розумієте, наздогнати тих, хто втік далеко вперед, дуже нелегко. Але можливо. І мої статті навчать вас цьому.

Тепер поговоримо про бізнес. Вважається, що бізнесмени роблять гроші з повітря, паразитуючи на споживачах і своїх працівників. Це, почасти так, і я про це писав, але бізнес бізнесу ворожнечу. В одному випадку, бізнесмен приносить суспільству більше шкоди, ніж користі, заробляючи гроші, а в іншому, бізнесмен може бути суспільству дуже корисний, тому що йому гріх не заплатити. І ще треба розуміти, що бізнесмени – це проміжна ланка у харчовому ланцюгу, навіть якщо мова йде про великих бізнесменах. Більшість, навіть дуже великих бізнесменів, змушені підлаштовуватися під політиків, які своїми іграми частенько заважають їм заробляти гроші і робити життя простих людей краще. Найяскравіший приклад такої підстроювання – санкції. Ось не можна тобі Вася, торгувати, з тим же Джоном, і все тут. Ми тут в політичні ігри граємо, так що йди ти зі своїм бізнесом, куди подалі. А не послухаєшся – погано буде. От і все. Правда, справедливості заради треба сказати, що ті ж політики часто допомагають своїм бізнесменам робити бізнес, щоб ті зміцнювали економіку країни. Але в деяких країнах, на жаль, бізнесмени ходять не на двох ногах, а повзають рачки, і навіть в такому положенні не стільки допомогу отримують, скільки стусан під зад. За станом економіки видно, в яких країнах бізнесмени є не прямоходящими вільними людьми, а рак повзаючими пристосуванцями.

Так що бізнес теж треба вміти вести, щоб робити хороші гроші з усього, що є під рукою, включаючи повітря. Ось, я вже писав статтю на цю тему, можете знайти її на сайті – це стаття про спекуляції, в якій показав, що спекулювати сьогодні вигідніше, ніж виробляти. У всякому разі, в Росії – виробляти сьогодні невигідно. Це я як бізнесмен, знає багатьох інших бізнесменів, кажу. Купив, блін, в одному місці за сто рублів – продав за рогом за тисячу, і нажився. Швидко і просто. Ну чим це не гроші з повітря, цю ж схему навіть дитина може освоїти. До речі про рубль – цієї «бананової» валютою скоро можна буде хіба що тільки подтереться. При такому пікіруванні рубля, яке ми спостерігаємо останнім часом, а на момент написання цієї статті, він, рідний, падає зі стрімкою швидкістю, дуже вигідно вкладатися в долари, що, чесно сказати, я зараз і роблю. Це теж спекуляція – валютна спекуляція, на сьогоднішній день дуже вигідний бізнес. Рекомендую і вам купувати «зелену папір», якщо не для навару, то у всякому випадку для збереження кровно зароблених грошей. Я, тим не менш, упевнений, що ви наваритесь в будь-якому випадку, купивши долари. Тому що я взагалі не бачу жодних підстав для зміцнення, того ж рубля. Якщо тільки нафту не злетить до небес, що навряд чи відбудеться найближчим часом. Мене ось тут недавно запитали – чи вигідно зараз купувати долари, або все, поїзд пішов, і долар більше рости не буде? На що я відповів, що вигідно купувати долари завжди, у всі часи. Принаймні, обмінювати рублі на долари точно вигідно, особливо тоді, коли ви збираєте гроші. Вивчіть історію рубля та історію долара, і ви все самі побачите, яка валюта є найбільш стабільною.

Ось, будь ласка – робіть гроші з повітря, продавайте і купуйте бакси, в основному купуйте, це дуже вигідно, завдяки нашій гнилий економіці. Немає лиха без добра. Хто там каже, що на Форекс нічого не можна заробити, що це лохотрон і все таке? Ось зараз-то на Форексі саме час заробляти, купуючи і продаючи долари і євро. Але можна і бігти в обмінники, або в електронній валюті рублі на долари і євро міняти, все одно в плюсі залишитеся, вклавшись в надійну валюту. Навіть якщо рубль зміцниться, то потім один хрін знеціниться. Так що якщо хочете робити гроші таким чином – йдіть на Форекс, вчіться на ньому працювати і заробляйте гроші на різниці валют. А якщо хочете тупо зберегти свої гроші – купуйте долари і євро, в основному долари, вони надійніше рубля і багатьох інших валют. Ось бачите, що це не гроші з повітря, якщо говорити про спекуляції на валютному ринку Форекс. Не орати, не сіяти не треба, знай тільки купуй і продавай валюту. Ось так друзі, у нас не виробники, не творці, не інженери і фермери живуть і процвітають, а спекулянти, в тому числі і валютні. Кого держава заохочує, ті і плодяться, а кого гнобить, тих і не вистачає.

Ну, про те, як люди роблять гроші з повітря, а точніше з паперу, на якій їх друкують, я писати не буду, бо в інтернеті стільки гівна на цю тему понаписувано і відео зняте, що просто навіть і не знаєш, з якого боку до неї підійти. ФРС США друкує гроші і змушує весь світ їх купувати, а цей самий світ – «білий і пухнастий», працює за гроші, не шкодуючи живота свого, перебуваючи в рабстві у Америки. Знайома казочка? Так, це той ще маячня. Але не без частки правди. Тим не менш, не раджу сприймати цю інформацію занадто серйозно. Ви бачите, як тут у нас, у Великій країні, всі пашуть? Бачите, як ми всім необхідним себе можемо забезпечити? Бачите, яка у нас «міцна» валюта, яку всі ломляться купувати, від чого вона росте, як на дріжджах? Ось те-то і воно. Гроші друкують всі країни, от тільки купити в цих країнах, за ці самі гроші, не все можна. Що ви купите в Росії російського за рублі? Правильно, не так вже й багато, на жаль. І найцінніше з цього небагато, як бачите, знецінилося. Так що друкування грошей – це не завжди роблення їх з повітря, надрукувати ви надрукуєте, та ось тільки, чому ви ці гроші забезпечите – якими товарами і послугами, а отже, кому ви свої гроші продасте, за дійсно щось цінне? В долар люди вірять, тому що долар відповідає за свій базар. Тобто, він більш стабільний і хоч теж знецінюється, але не так сильно, як багато хто інші валюти.

Про дачу грошей в борг, теж особливо багато писати не буду, тому що багато з вас не зможуть цим займатися. Зрозуміло, що даючи гроші в борг під відсотки, ви зробите людей залежними від себе і зможете жити на відсотки, але для цього треба ще вміти свої гроші повертати. Сьогодні, займаючись мікрокредитуванням, обов’язково потрібно мати тих, хто буде вибивати гроші з боржників. Інакше просто не як. Інакше цей бізнес загнеться. Люди хочуть брати гроші, а віддавати їх не хочуть. Як ви змусите їх віддати гроші, та ще й з відсотками? Тільки силою. Не добрим словом. Так що такий бізнес ще треба вміти поставити. Тому, не всім з вас він підійде. Але якщо ви зможете його створити, тоді так, гроші у вас з’являться. Видавати позики, під тисячу відсотків річних, хіба це не вигідно? Ще як вигідно. Жахливо вигідно.

Але в цілому, в наш час, друзі, працювати і створювати щось реально цінне, практично невигідно. Причому, що цікаво, не тільки в таких країнах, як Росія. У розвинених країнах, звичайно, тим же інженерам, програмістам, вченим, лікарям, вчителям, платять більше, ніж в Росії. Все-таки там розуміють, що важливіше той, хто будує і вчить будувати, а не той, хто руйнує і паразитує. Але якщо порівняти творять робітників, зі скажімо, біржовими спекулянтами, банкірами, чиновниками, у деяких випадках зі спортсменами, акторами, зірками шоу-бізнесу, а також юристами і адвокатами, то картина буде не зовсім, скажімо так, справедлива. Навіть у розвинених країнах вона не справедлива. Я, звичайно, не хочу сказати, що, скажімо, ті ж спортсмени або актори – роблять гроші з повітря, тобто, нічого не роблять, а гроші мають, але в деяких випадках вони заробляють на порядок більше тих, хто створює те, що вони на свої гроші можуть купити. Про банкірів, брокерів, всіх цих спекулянтів, що торгують акціями та валютою, чиновників, політиків, я навіть не кажу. Ось ці хлопці займаються тим, що ділять, переважно на свою користь, те, що створив робочий. А раз вони ділять, значить, вам вигідно бути в числі цих людей. Навіщо створювати, коли вигідніше ділити створене? Що, слабо стати тим, хто ділить? А я писав вище, що для цього мізки потрібні – для роблення грошей з повітря. Десь треба потрібне місце в потрібний час лизнути, десь соснуть – не в прямому сенсі, десь вислужитися, десь підлаштуватися, десь підлаштувати, де когось змістити, підсидіти, викурити, і тоді твоє заповітне містечко. А ви що думали, що гроші з повітря можна робити, зовсім нічого не роблячи? Ні, так не буває, під лежачий камінь вода не тече, це тільки в російських казках Іван-дурень на печі лежить, а потім все на халяву отримує, завдяки чудесам. У реальному житті, чудеса для себе коханого, самому потрібно створювати.

Гроші люблять тих, хто вміє любити їх. Ось, візьмемо з вами, наприклад, творців фінансових пірамід, ось скільки вони народ не обманювали, а той один хрін преться до них. Дурні – це невичерпний ресурс, якщо, звичайно, демографічні проблеми не викошують їх так сильно, що їх стає дуже мало. Так от, на що ловлять цих дурнів, лохів, творці таких пірамід? На страх і жадібність! В основному. Людей також можна зловити на довірі, адже дурні люди не вміють мислити критично – вони довірливі, всім і всьому вірять. Снобізм і марнославство теж частенько стають хорошою приманкою для слаборозвинених людей, тому шахраї, що займаються аферами, які не підлягають кримінальному переслідуванню, прекрасно використовують її в своїх цілях. Загалом, весь той примітивізм, який притаманний слаборозвиненим людям, можна використовувати проти них. Тупий народ не хоче працювати, а жерти в три горла хоче. Тому для нього існують всі ці піраміди, куди достатньо, уваги – просто віднести свої гроші, і все, думати не треба взагалі, все за тебе зроблять – ти тільки потім прийди і забери свої відсотки. Це ж яким треба бути бараном, щоб у таке вірити. Це типу виходить, що хтось хоче тобі зробити добре, в цьому світі брехні та егоїзму, хтось тобі, дорогий друже, хоче зробити добре. Яка щедрість! Ну а раз люди вірять, що хтось хоче зробити їм добре, що їх хочуть зробити багатими, здоровими, великими, тоді зробіть їх такими ви. На словах. Я не кажу, що вам потрібно створити фінансову піраміду і обстригти з її допомогою лохів, за це сьогодні можуть взяти за жопу, цей бізнес монополізований, і лише небагатьом, переважно, наближеним до влади, дозволено лошить лохів. Але, певні вигідні пропозиції ви можете людям зробити, щоб люди, що зробили? Правильно – віддали вам свої гроші. Ну, ось, беріть приклад з тизерної, банерній, іншої дешевої реклами, яка пропонує людям всякі диво-засоби, щоб пипиську відтягнути, сантиметрів так на п’ять, щоб прищі диво-кремом вилікувати, щоб вигідні ставки на спорт зробити, ну і так далі. Загалом, беріть приклад з цієї гівно-реклами, і робіть аналогічні пропозиції для тих дурнів, яких дбайливо вирощує наше суспільство для подальшої експлуатації. Вигадувати велосипед необов’язково, достатньо просто подивитися – на що сьогодні ведуться лохи, на що вони клюють.

Знаєте, після вищезазначеного, я згадав шоу Пітера Джозефа «Культура в занепаді», в одній із серій якого, як раз був показаний хороший приклад того, як сучасного ідіота-споживачеві можна втюхати масу всякої херні, тому що реклама його переконала в тому, що йому все це потрібно. У вітчизняного споживача, правда, гроші з-за кризи закінчуються, і скоро його можна буде тільки на їжу зловити – причому на дешеву, в моєму місті вже почали відкриватися магазини для бідних, де всяку дурницю за заниженою ціною продають. Але думаю, тут теж що-небудь придумати можна. І потім, я не думаю, що народ відмовиться від розваги і понтів, навіть якщо йому жерти буде нічого. Пам’ятаю, як у дев’яності, люди по півроку не їли, щоб накопичити собі на видак, або джинси, або на кросівки, так що говорити про те, що бідне населення нічого не буде купувати, крім їжі, вважаю неправильним. Деякі люди, до речі, серед них є і мої знайомі, в дев’яності сколотили собі пристойний стан, на всіх цих імпортних іграшках. Я тоді був ще маленький і в школі вчився, тому гроші заробляти за визначенням не міг, а от розумні люди, старші, торгували всім, чим тільки можна торгувати, і напівголодний народ все купував. От скажіть мені, хіба це гроші не з повітря, коли за той же видак люди готові півроку працювати, практично безкоштовно? А тобі всього-то треба було – його просто дістати, щоб потім продати. Піпл, він такий, особливо якщо нерозвинений – на іграшки ласий, як сороки на фольгу. Один мій знайомий, пам’ятаю, купив собі нові кросівки за хрін знає які гроші, які мати йому виділила на те, щоб він повністю одягнувся до школи, а не тільки взуття собі нову купив. І що цікаво, кросівки були поганими, на що я йому і вказав. Так він почав хвалитися тим, що вони дорого коштують, що мене взагалі вразило. Це виходить – ти не просто купив лайно, але ще й задорого, і ще цим хвастаешься! Ось як на таких дурнів не робити гроші? Ось та ж пафосна «яблучна продукція» і їй подібні, саме за рахунок понтів і живуть. Здавалося б, якщо тверезо розсудити – навіщо купувати телефон або ноутбук дорого, коли є точно така ж за якістю техніка, але набагато дешевше? Ну навіщо? А тому що круто, а тому що в інших баранов таке ж добро є. Я з маркетингом добре знайомий, я знаю, що таке бренд.

Загалом, вникаючи в питання – як зробити гроші з повітря, ми з вами приходимо до розуміння того, що головне – це переконати людей віддати вам свої гроші, при цьому ви їм нічого реально стоїть за них взамін не дасте. А якщо дасте, то на дуже невигідних для них умовах. Якщо ж мова йде про всяких там чиновників-паразитів, то вони не переконують, а змушують людей віддавати їм свої гроші. Наприклад, за папірець, за підпис, за можливість займатися бізнесом, і так далі і тому подібне.

А взагалі друзі, людей треба вчити, а не дурити їх, це якщо по розуму. Розумієте, економіка процвітає в тому суспільстві, в якому людей не тільки обманюють на кожному кроці, але і багато чого реально корисного для них роблять, в якому люди хочуть творити, творити, бути корисними один одному, щоб заробляти не на повітрі, а за рахунок корисних для громади справ. Адже коли ви робите гроші з повітря, ви ж, ясна річ, не з самого повітря, а з праці інших людей їх робите, то ви використовуєте інших людей у своїх цілях. А це веде до того, що суспільство озлоблюється, люди перестають довіряти один одному, ніхто не хоче працювати, всі тільки й думають, як би кого-небудь обдурити, як би пробратися у владу, щоб потім не про людей думати, а виключно про своїй шкурі. Ну це ж не нормально – це тупиковий шлях розвитку. Довго так суспільство жити не зможе, воно вже не стабільно, воно вже невдоволена тим, яким життям живе. Ринкова економіка, судячи з усього, підходить до свого кінця, на зміну їй прийде, якщо прислухатися до слів бога знань – Онотоле (Анатолію Вассерману) планова економіка, яка буде ефективною, на відміну від радянської, завдяки розвиненим обчислювальних технологій. Так воно буде чи ні, хрін його знає, але видно, що з ресурсами та екологією справи на планеті йдуть не дуже добре, а значить великі дядьки будуть щось робити, щоб навести на планеті порядок.

Для нас це означає, що потрібно вчитися бути корисними суспільству, щоб мати можливість чесно і добре заробляти у нього свої гроші. Прийде час, і суспільство стане більш справедливим, я в цьому абсолютно впевнений. Багато грошей будуть мати ті – хто корисний суспільству, а не ті, хто на ньому паразитує. Ну а поки, робити гроші з повітря, якщо вам так хочеться, описаними мною вище способами. Бо поки руйнівникам і шкідників платять більше, ніж будівничим, будівельникам і творцям, це означає, що перші для нашого суспільства, і особливо для його правлячої верхівки – важливіше і цінніше останніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *