Куди вигідно вкласти гроші

Пам’ятайте, що гроші мають здатність розмножуватися.

Бенджамін Франклін

Чи знаєте ви друзі про те, що зароблені вами гроші повинні працювати на вас? Думаю, що ви про це знаєте, чи ви про це чули, тому й потрапили на цю статтю. І знаєте що – вам пощастило, тому що я розповім вам про те – куди вигідно вкласти гроші, у наш цікавий час. Так, ми живемо в цікавий час, цікаве тому, що зараз світ влаштований так, що в ньому можна не працювати і при цьому непогано, а часом і просто шикарно жити. Хто не працює – той їсть, такі от у нас сьогодні правила. Ну а коли воно так, то чому працювати за гроші повинні саме ви, чому б вашим грошам не попрацювати на вас, так само, як вони працюють на інших людей?

На мій погляд і на мою думку, ефективне вкладення грошей – це мистецтво, якому треба вчитися. І навчитися цьому мистецтву може кожен, незалежно від своїх базових знань. Людина повинна вміти керувати своїми грошима, а не тільки витрачати їх. А щоб грамотно керувати своїми грошима – їх необхідно у щось вкладати, але не все підряд, а саме те, що здатне приносити хороший прибуток. І чим розумніша людина, тим вишуканішим він управляє своїми коштами, вкладаючи їх у найбільш вигідні інвестиційні інструменти. Він доводить це мистецтво до такої досконалості, при якому гроші стають його слухняними рабами. Подивіться на більшість людей – на ці гвинтики, усе життя яких зводиться до того, щоб своїм існуванням забезпечувати комусь іншому красиве життя. Вони працюють, заробляють гроші, а потім просто витрачають їх витрачають на все те, що нав’язує їм реклама, якій плювати на кожного з нас. Але чому люди не витрачають гроші на себе, чому вони не вкладають їх у щось, що може принести їм добру прибуток та хоча б частково позбавити їх від роботи? Розуму не вистачає? В тому-то й справа, що нас з вами не вчили того, як вкладати гроші, нас навчали, як працювати за гроші, і тепер нас ще вчать їх бездумно витрачати. А раз нас з вами не навчили дбати про своє власне благо, тоді це повинні зробити ми самі, саме ми повинні навчити себе жити вигідною для нас самих життям, в якій гроші будуть нашими рабами, які день і ніч працювати на нас. Вивчіть представлені мною в цій статті способи вкладення грошей і по-своєму розсуду скористайтеся тими з них, які вам найбільше підходять і найбільше подобаються вам. Я впевнений, що виявивши належну увагу до цього матеріалу, ви навчитеся не тільки витрачати свої гроші, але й грамотно їх вкладати, як це роблять всі розумні люди.

Вкладення грошей в банк

Одним з найбільш простих і найбільш популярних видів вкладення грошей, є вкладення грошей в банк. Насправді складно назвати таке вкладення грошей – вкладенням, в повному розумінні цього слова, оскільки дохід від нього дуже маленький, а іноді його й зовсім немає із-за високої інфляції. Все-таки, я вважаю, інфляція у нас набагато вище, особливо неофіційна, ніж ті відсотки за вкладами, які нам пропонують банки. Тому неможливо, я вважаю, вигідно вкласти гроші в банк, можна тільки підібрати собі найбільш вигідні пропозиції по банківських вкладах і з їх допомогою більш або менш вберегти свої гроші від інфляції. Для недосвідчених інвесторів подібний вид вкладення грошей прекрасно підійде, оскільки стежити їм ні за чим не потрібно, просто відніс гроші в банк, підписав потрібні папери і забув про свої гроші на якийсь час. Якісь відсотки на ці гроші будуть капати і добре. Банк – це скоріше сховище грошей, ніж місце їх примноження, якісь копійки він, звичайно, вам принесе, але в цілому, зберігати гроші в банку не дуже вигідно. Тим більше, враховуючи надійність, а вірніше ненадійність наших банків, в неспокійні і нестабільні часи краще зберігати гроші «під подушкою», так буде спокійніше, і бажано зберігати їх в доларах, які не знецінюються так сильно, як знецінюються рублі. Якщо ви хочете покласти свої гроші в банк під відсотки, тоді вибирайте великий і відомий банк, частковим власником якого є держава, і тоді ймовірність того, що він збанкрутує або у нього відберуть ліцензію, мінімальна. Не думаю, що держава дозволить збанкрутувати великому банку, через який проходять платежі підприємств, організацій і більшої частини населення. Загалом, банки – це не самий вигідний, але зате один з найбільш надійних інструментів інвестування, або краще сказати – місць для зберігання грошей. У банку друзі, як вже було сказано вище, ви зможете вберегти свої гроші від, принаймні, офіційної інфляції.

Вкладення в іноземну валюту

Як мінімум друзі, з метою заощадження накопичень, ви можете вкласти свої гроші в іноземну валюту – американські долари та євро. Як бачите, нашому рідному рублю довіряти не можна, на жаль, держава його девальвує або він сам, з об’єктивних причин знецінюється, досить часто досить істотно. Звичайно, одне час рубль вів себе досить стабільно, але блін, їй богу, стабільним цю валюту назвати дуже складно. Як бачите, у 2014 році рубль дуже швидко втратив більше половини своєї вартості по відношенню до долара, його реальна купівельна спроможність знизилася досить відчутно. І велика частина того, що ми з вами заробили в попередні роки, із-за знецінення рубля і що послідувала за цим інфляції – перетворилося на пил. Зате уявіть собі, як нажилися валютні спекулянти, які вклалися у долар і євро. І як би ви могли нажитися на цьому ділі, а може й нажилися, я цього не знаю, якби купівлі американську та європейську валюту до того, як вона подорожчала. До слова сказати, я погрел руки на всьому цьому неподобстві, але не дуже сильно, не так, як наші банки. Так що вкладати гроші в долари і євро вигідно, як мінімум для їх збереження, а як максимум, для примноження. Ви можете купити іноземну валюту в обмінному пункті, або можна відкрити валютний вклад у комерційному банку або купити долари і євро на валютних біржах. Якщо ви будете купувати іноземну валюту в обмінних пунктах, тоді ви втратите деякі відсотки з-за різниці в курсі продажу – купівлі валюти. Так що такий спосіб придбання доларів і євро, не самий вигідний. А от відкриття в комерційному банку валютного депозитного рахунку є більш розумним варіантом, адже крім того, що ви обзаведетеся іноземною валютою, ви також будете отримувати відсотки за вкладом. Так що, перебуваючи в банку, ваші долари та євро не будуть лежати мертвим вантажем, на них буде капати відсоток. Не варто також забувати і про те, що зберігаючи гроші в банку, ви зможете вберегти їх від крадіжки, все-таки, хто його знає, раптом хто-небудь дізнається про те, що у вас вдома зберігається велика кількість доларів і вирішить їх у вас украсти. Адже таке трапляється в нашому житті. Можна також купити іноземну валюту на біржі, для чого слід здійснити певні дії (укласти договір з компанією-брокером, що мають доступ до валютної біржі, завести спеціальний рахунок, встановити торговий термінал на свій комп’ютер). Завдяки цим діям у вас з’явиться можливість купувати і продавати іноземну валюту на вигідних для вас умовах. Американський долар і євро – саме з ними я рекомендую вам мати справу. Можливо, в майбутньому до них може приєднатися і юань.

Вкладення грошей у нерухомість

Говорячи про вкладення грошей, складно оминути своєю увагою таке популярне в народі вид вкладення, яким є вкладення грошей у нерухомість. Більшість людей відповідають на питання «у що вкласти гроші», вказавши саме на нерухомість. Саме вона рідна, приходить відразу нам усім на розум. Але в нерухомість можна вкладати гроші по-різному можна вкладати їх метою збереження, наприклад, купивши квартиру для здачі в оренду, а можна з допомогою нерухомості їх примножувати. Якщо розглядати нерухомість як інвестиційного інструменту, що я і рекомендую вам робити, то примножити за допомогою неї свої гроші багатьом з вас буде не просто. Вам точно знадобляться певні знання і досвід, без яких зв’язуватися з нерухомістю ризиковано. Ну, уявіть собі, що ви могли б купити квартиру або земельну ділянку за однією ціною, а перепродати за іншою, більш високою ціною. Зможете ви провернути таку операцію? Враховуючи, що не багато людей цим займаються, думаю, що ні, далеко не всі з вас зможуть придбати нерухомість дешево, а продати дорого. До того ж, на покупку нерухомості потрібні гроші – досить великий початковий капітал. А він є не у всіх. Звичайно, можна вкладати в нерухомість позикові кошти, але тут тим більше необхідно володіти великими знаннями, досвідом і в деяких випадках навіть зв’язками. Не думайте, що цей вид діяльності ні ким не використовується для заробітку грошей, поляна ця – вже давно поділена, так що вписатися в неї новачкові буде не просто, але можливо. Дуже вигідно інвестувати гроші в елітне житло, віддача від нього може бути найбільшою, якщо звичайно, ви будете купувати нерухомість на етапі «котловану», тобто в той момент, коли вона тільки починає будуватися, і її ціна мінімальна. Взагалі при покупці нерухомості слід звертати увагу на багато речей. Ви повинні враховувати інфраструктуру району, в якому купуєте нерухомість, повинні враховувати його майбутнє, також слід приділити серйозну увагу забудовнику, щоб з ним все було в повному порядку, ну і безлічі інших речей слід приділяти увагу, щоб не пролетіти. Найпростіший спосіб заробити з допомогою нерухомості – це купити квартиру або кімнату і здавати її в оренду. Погано, мати постійний дохід, здаючи квартиру в оренду, на такий дохід між іншим можна навіть жити. Загалом, є нерухомість нерухомість – попит на неї буде завжди. До цієї теми, до теми нерухомості, я ще повернуся до своїх майбутніх статтях, зрештою, якийсь час я нею досить активно займався, так що мені є що вам розповісти про цей вид вкладення грошей.

Вкладення грошей у цінні папери

Для того щоб вкладати гроші в цінні папери, людині необхідно, або, у всякому разі, бажано мати спеціальну освіту, бо без необхідного професіоналізму і навичок у цій справі не вдалося. Можна, звичайно, довіритися професійному управляючому, який все буде робити за вас – купувати і продавати цінні папери, але знаєте що, друзі, я може бути і старомодний, але сама ця думка – довірити іншій людині свої гроші, мені здається несерйозною. Особисто я – не хочу нікому довіряти, хоч убийте. Тому з моєї точки зору, якщо ви самі не розбираєтеся, вам краще в це щось не сунутися, особливо якщо це щось пов’язане з грошима. Втім, хлопчики в дорогих костюмах, у яких рот ні на секунду не закривається, будуть красномовно переконувати вас у необхідності довірити їм свої гроші, адже вам їздити по вухах – це їх робота. Так от, що стосується цінних паперів, якщо ми говоримо з вами про «інвестування в акції», то в цьому випадку вкладення грошей в акції здійснюється на середньо/довгостроковий період, з розрахунком на зростання ціни тих цінних паперів, які ви купуєте. Якщо ж мова йде про «торгівлю акціями на фондовому ринку» через інтернет, тоді вже мова йде про витягу прибутку зі зміни котирувань акцій, переважно у короткостроковому періоді, коли ціна на них зростає або знижується. В даному випадку мова йде не про інвестування в цінні папери, а про спекуляції ними. І в тому і в іншому випадку можна отримати досить непоганий дохід від вкладення грошей у цінні папери. Є приклади, коли акції деяких компаній зростали в ціні в десять і більше разів, за короткий проміжок часу, але самі розумієте, такі приклади є рідкістю. В цілому, цей інструмент інвестицій можна назвати перспективним, оскільки людей в цьому виді діяльності стає більше, а якщо в якомусь виді діяльності є люди, значить, в ньому будуть і гроші. Але щоб заробити на акціях, вам необхідно розбиратися в тонкощах цієї справи, чого можна навчитися, в тому числі і в інтернеті, якщо є бажання.

Вкладення грошей у дорогоцінні метали
Якщо звернути увагу на те, що деякі країни активно скуповують дорогоцінні метали, особливо золото, зокрема Китай це робить, то можна прийти до думки, що і звичайним людям можна і потрібно вкладати гроші в дорогоцінні метали, бо їх цінність, швидше за все, буде рости, або вона як мінімум не впаде. В основному гроші вкладають в такі метали: срібло, золото, платина, паладій. Я вважаю, що найоптимальнішим варіантом є золото, його люди завжди цінували і будуть цінувати, оскільки золото, воно ж гарне, воно ж блястить, як котови эйцы, єдріт його наліво. Щоб вкласти гроші в золото, ви можете придбати золоті злитки в банку, сплативши податок в 13%, можете дорогоцінні монети придбати, можете через фондові біржі придбати забезпечені золотом цінні папери, а також можете відкрити металевий рахунок (ОМС) – це рахунок, на якому в якості валюти виступають метали. Який варіант вибрати – вирішуйте самі, але якщо ви хочете інвестувати в дорогоцінні метали на тривалий термін, то на мій, озброєний досвідом погляд, краще придбати щось реальне, наприклад, золоті монети, як це зробив я. Ну а для торгівлі дорогоцінними металами, тобто для спекуляцій, цілком підійдуть всі ці забезпечені золотом папірці, цінність яких умовна, не забувайте про це. Втім, як зауважив Козьма Прутков – цінність всього умовна, але все ж одна справа, коли в тебе реальне золото на руках, і зовсім інша, коли у тебе там якісь папери лежать у сейфі, які в будь-який момент можуть втратити свою цінність. Тим не менш, вкладення грошей у дорогоцінні метали – це хороша ідея. Рекомендую вам приділити їй свою увагу.

Вкладення грошей у бізнес
А ось це один з моїх улюблених способів вкладення грошей, яким я промишляю і понині. Вкладати гроші, передусім, власний бізнес – цікаво і вигідно, якщо, звичайно, мова йде про нормальному бізнесі, а не про який-небудь аферистском лайні. Вкладати гроші в бізнес – це хоч і досить вигідне вкладення грошей, але разом з тим і досить ризикована, адже хрін його знає, чи піде новий бізнес або не піде, в бізнесі адже ніяких гарантій немає. Я вважаю, що головне, щоб бізнес був продуманим, а не який-небудь наївною нісенітницею, яку може вірити тільки не навчена досвідом молодь. Я віддаю перевагу вкладати гроші в свій власний бізнес, або у той бізнес, який частково буде належати мені. Чому? Та тому, що довіряти свої гроші якомусь сопляку, який вирішив стати супер бізнесменом, з допомогою моїх або ваших грошей – це викидати їх у бездонну яму. Сто пудів ваші гроші всі ці бізнесмени просто просрут, якщо тільки ви не будете їх контролювати, а особисто мені колись когось там контролювати, я краще буду контролювати себе. Тому так от просто, дати комусь гроші, щоб він ними грамотно розпорядився та бізнес вигідний створив – це погана ідея, дуже погана. Люди здорові витрачати чужі гроші, вони в такому випадку взагалі не вважають. В цілому, з усіх інструментів інвестування, бізнес-один з найприбутковіших, і якщо в нього грамотно вкластися, то віддача може бути дуже великий. Ви можете створити, як онлайн, так і оффлайн бізнес, в залежності від того, що вам ближче. Особисто мені більше подобається онлайн бізнес, хоча до деякого часу я в ньому ні чорта не розумів. За таким бізнесом майбутнє, я в цьому абсолютно впевнений, тому я краще створю який-небудь сайт, або групу в соціальній мережі, або в CPA бізнес вложусь, ніж буду відкривати звичайний магазин, фірму, або якесь агентство, які принесуть мені більше головного болю, ніж користі. Вкладати гроші в бізнес не тільки вигідно, але й цікаво, адже будь-який бізнес, він як дитина, його потрібно виходити, виховати, навчити, пристосувати до суворої реальності, щоб він потім тебе за твої старання справедливо віддячив.

Вкладення грошей в ПАММ рахунки
Наостанок друзі, я залишив для вас досить цікавий спосіб вкладення грошей, який був у свій час випробуваний мною особисто і до цього часу залишається в поле моєї уваги. Мова йде про вкладення грошей в ПАММ рахунки. Таку можливість надає нам з вами ринок Forex, на якому, як ви, напевно, вже знаєте з моїх попередніх статей, можна заробити дуже великі гроші, але за умови, що ви в цьому ділі добре зналися. Особисто я, ніколи не хотів вникати у всі ці чортові графіки, у всі ці тонкощі, пов’язані з ринком Форекс, я їм блін, не курка – клювати зерна, мені важливо вкласти гроші і отримати прибуток, а не з усіма цими графіками возитися, займаючись технічним і фундаментальним аналізом. Нехай математики колупаються в цифрах, це їх стихія, я ж віддаю перевагу діяти більш масштабно, тому в свій час, торгівлю на Форекс я кинув і переключився на ПАММ рахунки. Якщо ви, як і я, самі торгувати на Форекс не хочете, тоді вам буде корисно приділити свою увагу подібного способу вкладення грошей. А сенс його полягає в тому, що ви довіряєте свої гроші професійним трейдерам, тобто, тим чувакам, які через брокерів торгують на Форекс. Ви скажіть, знову я кажу про довіру, отже, про не самому розумному способі розпорядження своїми грошима. Так друзі, в даному випадку нам з вами доведеться довіритися трейдеру, бо нічого іншого не залишається. Це як зі стоматологом, хошь не хошь, а довіряти йому треба, щоб вилікувати зуби. На сьогоднішній день інвестиції в ПАММ рахунки є найбільш доступними для більшості людей. Вам не потрібно мати багато грошей, щоб відкрити ПАММ рахунок, потрібно тільки вибрати підходящого ПАММ брокера, пройти нескладну процедуру реєстрації, перерахувати гроші на брокерський рахунок і вибрати управляючого трейдера, який буде торгувати, як своїми, так і вашими грошима. Саме останнє – найскладніше, тобто, найскладніше – це обрати управителя, який стане тією конячкою, на яку ви поставите свої гроші. Деякі трейдери можуть за місяць примножити ваші і свої гроші відсотків на двадцять, інші за кілька днів все просрут, засмутивши і вас, і інших інвесторів, і звісно ж самих себе. Так що до трейдерам необхідно дуже уважно придивлятися і не довіряти свої гроші будь-кому. Скоро друзі, скоро я напишу все про ПАММ рахунках, зібравши досвід усіх відомих мені інвесторів, які заробляють на цьому хороші гроші. Зі мною вони обов’язково поділяться своїм досвідом, а я нишком, розповім вам про використовуваних ними фішках, щоб ви теж вміли заробляти на інвестування в ПАММ рахунки. Все-таки, чого скупитися, Форекс доступний всім, а заробляють на ньому одиниці – це несправедливо. Що стосується мене, то я заробляю на ПАММ рахунках небагато, тому що мало приділяю уваги цьому виду заробітку. Треба постійно стежити за цими керуючими, вчасно виводячи свої кошти з їх рахунків, якщо вони починають тупити, це ж вам не банк – відніс гроші і забув, тут необхідний контроль. А у мене є більш важливі справи в житті, тому на ПАММ рахунках я заробляю рідко, і в основному з-за цікавості, а не з-за грошей. Але тема ця розумна, особливо для тих з вас, хто хоче примножити свої гроші, але сам при цьому нічого робити не бажає. Загалом, вкладення грошей в ПАММ рахунки – це відмінна ідея. Тільки про ризики не забувайте, все-таки довіряючи свої гроші іншим людям, ви вже ризикуєте, не кажучи вже про те, кому саме і для яких цілей ви довіряєте. Тямущих трейдерів у нас багато, але вони не чарівники, сьогодні у них добре йде торгівля, завтра вони можуть все втратити, Форекс є Форекс, нікому ніяких гарантій цей ринок не дає.

Друзі, я розповів вам про ті способи вкладення грошей, які є на сьогоднішній день найбільш популярними і найбільш ефективними. Є й тисячі інших цікавих способів вкладення грошей, теж досить вигідних умовах, про які я обов’язково розповім вам в своїх наступних статтях. Головне – не випускайте ось цю думку з своєї голови, яка підказує вам, що гроші повинні працювати на вас! Не ви повинні орати за них, як проклятий, а вони повинні працювати на вас і для вас. Це – дуже корисна думка, яку вам необхідно розвивати, спираючись на статті, подібні до цієї, і на свою власну соображалку. Відразу скажу, що змусити гроші працювати на себе не просто, для цього потрібна сила волі і розвинені мізки. Не треба думати, що вся справа в наявності у людини бажання – у що вкладати свої гроші, мовляв, зважився на інвестування і все, далі все само собою вийде. Це не так, тут думати треба, ніхто так просто примножувати ваші гроші для вас не стане, всі існуючі на сьогоднішній день способи вкладення грошей вам обов’язково потрібно буде вникати самим. І не вірте ви тим розумникам, які розповідають вам казки про те, що вони без особливих клопотів примножують свої гроші і готові те ж саме зробити з вашими грошима, бо єдине, що вони можуть з вашими грошима зробити – це забрати їх у вас. Всі ці, з вигляду, багаті і успішні інвестори, у дорогих костюмах і на гарних авто, знають за їх словами про інвестування грошей все, але всім їм, багатим і успішним, чомусь потрібні ваші гроші.

Так що вуха не розвішуйте, не вірте тим, хто виглядає багатим і успішним, бо такі люди самі досвідчені брехуни. Не вірте мужику в краватці, як це показано в шоу «Культура в занепаді», вірте своєму розуму, а не серцю блін, а розуму. Гроші потрібно вкладати, і така можливість у вас сьогодні є, але цьому треба вчитися. Так що вчіться – вчіться вкладати гроші і вкладайте їх, нехай вони працюють на вас. Інакше ви будете все життя працювати за них, поки не постарієте і не износитесь, після чого вас викинуть на смітник, як старий холодильник. Примусити гроші працювати на себе, і тоді ви побачите справжню, вільну життя, а не ту рабську життя, в якому треба постійно працювати в поті чола свого, щоб тяжкою працею здобувати собі хліб насущний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *