Легкі гроші

Багатьом гроші легко дістаються, та мало хто легко з ними розлучається…

Максим Горький

Мрієте про легкі гроші? Це правильно. Багато хто мріє. Легкі гроші потрібні всім. Адже від природи ми не дуже любимо працювати, тому важкі гроші нам не особливо цікаві. Гнути спину цілими днями, щоб заробити на шматок хліба, хіба це цікаво? Хіба це правильно? Хіба це життя? Та до біса таке життя. Сьогодні не ті часи, щоб працювати за гроші на знос. Нехай трактор працює, він залізний. А ось ми з вами повинні прагнути до легких грошей, адже за цим прагненням стоїть наша лінь, яка у певній формі є двигуном прогресу. Ледача людина, якщо вона чогось дуже сильно хоче або потребує – може придумати щось нове, щоб спростити своє життя та зробити його більш комфортним. Тому, якщо підійти до легких грошей з правильної сторони, то виявиться, що вони є великим благом. Давайте уважно вивчимо цю тему, щоб по можливості спростити своє життя. Сам я почасти вже це зробив, тепер справа за вами – навчіться видобувати легкі гроші й отримувати задоволення від життя.

Як легко заробити гроші?

Легкі гроші — Світ грошейПо-перше ми з вами розглянемо не найцікавіший спосіб видобутку легких грошей – за допомогою роботи. Просто він найбільш популярний у більшості людей, тому ми обов’язково повинні звернути на нього свою увагу. Робота за гроші може бути різною, тому у даному випадку під легкими грошима ми розуміємо передусім легкий спосіб заробітку. Адже є різниця між тим, щоб мішки ворочати й тим, щоб посиланням електронних листів з теки “вихідні” до теки “вхідні” займатися, чи не так? При цьому ще й зарплата в цьому світі, як правило, вища у тих, хто важче ручки нічого не піднімає, ніж у тих, у кого після робочого дня все тіло ломить. Тут нічого дивного немає, адже у цьому світі цінуються не ті люди, у яких дуже важка робота, а ті, яких складно замінити. Незамінність – ось що цінується в цьому світі. З цього випливає, що для того, щоб знайти собі високооплачувану, відносно нескладну, престижну, й можливо навіть цікаву роботу – потрібно стати фахівцем, причому дуже хорошим, і зрозуміло, у якийсь популярний, та одночасно не особливо конкурентній ніші.

Тому говорячи про те, як заробити гроші – легкі гроші, слід сказати, що їм нерідко передує дуже складне навчання. Це ми тільки з вами бачимо, як якісь чиновники, бізнесмени, політики, зашибають великі гроші, ніби палець об палець не вдарив. Але ми ж з вами не знаємо про те, які труднощі їм довелося подолати, щоб посадити свою дупу на тепленьке містечко, або створити, та хоч навіть віджати успішний бізнес. Навіть якщо це відверті бандити та злодії з підробленими дипломами про вищу освіту, це не означає, що їх шлях до своєї мети був легким, тим більше що у нашій країні він ще й не безпечний. Тому для того, щоб легко заробляти гроші – потрібно або хорошим фахівцем бути у якийсь вигідної області, або бути пронирливою людиною, яка вміє пролазити на теплі місця. А для цього потрібно вчитися, бо від природи ви просто неотесана брила, яку потрібно оздоблювати, щоб отримати гарну фігуру. Красива фігура – це ваші здібності, від яких залежить рівень ваших доходів та легкість вашого життя. Тому легко заробити гроші можна лише у тому випадку, якщо ви дуже відрізняєтеся від більшості людей в кращу, друзі, підкреслюю – в кращу сторону. Я це зрозумів ще тоді, коли вперше став співпрацювати з багатими людьми. Я побачив, як сильно вони відрізняються від більшості простих людей за поглядами на світ, за міркуванням, по підходу до справ і багато чому іншому. Не можна бути як всі, якщо ви хочете жити так, як живуть одиниці, та якщо вам потрібні легкі гроші. Будьте особливим, унікальним, будьте краще більшості інших людей.

Заробіток грошей обманом

Це, мабуть, найпростіший та найпоширеніший спосіб видобутку легких грошей. Його взагалі складно назвати заробітком, але у багатьох видах діяльності обман є частиною основної роботи людей, тобто, люди начебто щось і роблять корисне, та водночас вони обманюють вас. Тому у таких випадках можна говорити саме про заробіток легких грошей за допомогою обману. А є обман цілковитий, коли у вас обманним шляхом виманюють гроші, та нічого натомість вам не дають. Ось це вже не заробіток, а видобуток грошей за допомогою обману. Тому все ж обман обману ворожнечий. Але в цілому, обманювати на гроші, зовсім не те, що за них працювати. Чого гріха таїти, обман – справа вигідна. Тому він широко використовується. Одна справа працювати за гроші, й зовсім інша обманювати людей, спонукаючи їх віддати тобі гроші в обмін на рожеві мрії. Таким чином можна палець об палець не вдарити, а мати багато грошей. Якоюсь мірою це будуть брудні гроші, але все ж грошима вони від цього не перестануть.

Як же заробляти гроші обманом? Ну, способів це зробити багато. Самі розумієте, у цій справі важливий креатив, тому що ситуації та люди, яких потрібно обдурити, можуть бути різні. В одному випадку ми обіцяємо довірливим простакам організувати міжгалактичний шаховий турнір, а в іншому дохід в п’ятдесят відсотків річних. Підхід різний, а суть одна – пообіцяти, зібрати гроші, й до побачення господа/товариші лохи. Ну, про лотереї, казино та інші очевидні лохотрони я навіть не кажу – з людьми, які цим захоплюються, вірячи в те, що вони можуть таким чином розбагатіти, потрібно спілкуватися, як з душевнохворими. Але попри на різницю підходів до обману людей на гроші, у всіх цих способів є одне загальне правило. Якщо мова йде саме про обман, а не про шахрайство, вимагання, рекет та бандитизм, які у нас чомусь часто також називають обманом, то для нього важливо щось пообіцяти людям, щось дуже вигідне, на що вони поведуться. У обмані головне – щоб люди самі, добровільно віддали вам свої гроші, тупо вірячи вам, вірячи у ваші казки. Це як з Буратіно, якому пообіцяли відомим чином примножити його гроші, не примушуючи, а спонукаючи його розстатися зі своїми грошима. А коли вам квитанцію за квартиру вписують додаткову графу та зобов’язують вас її оплачувати – це не обман, та навіть не шахрайство – це грабіж, тобто, насильницьке вилучення у вас грошей. Тому не слід плутати одне з іншим. Ошукачи, в принципі, не так небезпечні, як вимагачі, тому що їх любов до грошей поширюється настільки широко, наскільки людська дурість дозволяє їй поширитися.

Якщо ви обіцяєте людям п’ятдесят відсотків доходу щомісяця, після того як вони вкладуть у вашу піраміду свої гроші, то ви ж не винні в тому, що є в нашому суспільстві дурні, котрі в це повірять. Всі питання до держави, до того утворення, яке воно дає широким масам. А для вас, як для людини, або образно висловлюючись, як для білого шерифа, який бажає заробити легкі гроші на дурнях, проблеми “негрів”, тобто, цих самих дурнів, точно не повинні бути на першому місці. Не ви винні в тому, що люди дурні, не вам і відповідати за всі наслідки їх дурості. Тому якщо хтось буде вірити в те, що ви можете примножувати гроші за допомогою чарівної палички, то це буде їх – цих дурнів проблема, а не ваша. Втім, не варто забувати про совість й моральність, бо гроші грошима, дурні дурнями, але якщо всюди сіяти брехню та обман, то й плоди ми всі відчуємо відповідні. Треба розуміти, що залучення грошей у своє життя за допомогою обману, може обернутися для вас вкрай негативними наслідками. Та й життя в суспільстві від цього стає тільки гіршим. Адже ми не можемо жити, зовсім нікому не вірячи. Ми змушені комусь вірити. А щоб хоч комусь вірити, ми й самі повинні бути в міру чесними, щоб люди нам довіряли. Адже якщо всі будуть один одного обманювати, наше життя стане нестерпним. Тому в якійсь мірі відповідальність за обман людей на вас все-таки лежить.

Продажі

Про продажі на цьому сайті я буду писати багато, дуже багато. Знаєте, чому? Тому що весь бізнес, ділові відносини зав’язані саме на них. Людина, яка вміє продавати, дійсно вміє, тобто, досконало володіє мистецтвом продажу, ніколи без грошей не залишиться. В тому числі й легкі, ну, відносно легкі гроші вона зможе заробити, навчившись продавати. Про всіх цих ринкових торгашів, у яких вічно все смачне, свіже та якісне, я зараз не кажу – це не продавці, це дрібниця пузата. Справжній продавець – це той, хто вміє витягати гроші з товстенних гаманців при мінімумі зусиль. Не те, щоб не потрібно було нічого реального пропонувати людям за їхні гроші, просто потрібно пропонувати такі речі, які не кожен може запропонувати. Якщо ви станете торгувати картоплею на ринку – у вас буде чимало таких як ви недалеких конкурентів, що пропонують той же самий товар, з якими ви станете битися, тобто, конкурувати за покупця. Це ж стосується багато чого іншого – автомобілів, нерухомості, нафти. Скрізь є конкуренція, яка нерідко ускладнює заробіток грошей, тому їх складно назвати легкими. Конкуренція – це, звичайно, круто, для ринкової економіки, та взагалі для нормального розвитку суспільства, вона безумовно має бути. Та й ті ніші, у яких люди одна з одною конкурують, можуть бути жахливо прибутковими. Тому битися рогами має сенс, коли на кону стоять великі гроші. Але, якщо ви хочете заробити не просто великі, але ще й легкі гроші, про які, як ви пам’ятаєте, йдеться у цій статті, то вам потрібно запропонувати світові щось унікальне, якісне та потрібне, чого ніхто інший запропонувати не може. Або, ви можете запропонувати щось старе, але так, наче це щось нове.

Просто, розумієте, продавати те, що потрібно всім – великого розуму не треба. Не треба мати багато мізків і для того, щоб займатися продажем чогось не маючи конкурентів, а значить не шукаючи нічого такого особливого, чим можна зацікавити людей-покупців. А конкурентів можна усунути брудними методами, якщо влада в країні дозволяє це зробити. Зовсім інша справа, коли ви продаєте щось, що, або є повністю революційним і тому дозволяє вам бути першим і єдиним на ринку, не завдяки варварському усуненню конкурентів, а завдяки новизні, новаторству, кмітливості. Або, якщо ви класний продавець та можете сніг взимку продати людям – це теж дуже круто. У такому випадку ви можете заробляти великі й легкі гроші, за рахунок своєї майстерності. Загалом, той, хто виявився першим у чомусь, що вистрілила – знімає вершки. А також той, хто вміє привертати до себе людей, та зацікавлювати їх, тобто, справжній продавець, також може розраховувати не тільки на великі, але ще і на легкі гроші.

Взагалі, бути першим в чомусь дуже вигідно. Хтось персональні комп’ютери вперше придумав, хтось операційну систему для них, хтось автомобілі на конвеєр поставив, зробивши їх доступними для широких верств населення, й так далі. Люди, які стали першими в чомусь, що стало затребуваним суспільством, заслужено розбагатіли, відносно легким способом. Чому відносно? Ну, думаю, зрозуміло, що не так-то просто придумати щось нове, та впровадити на ринок, але якщо вже ти це зробив, будь певен – грошей у тебе буде багато. Тоді як боротися з купою інших торгашів, що пропонують одне й теж, часто виявляється набагато складнішим та менш вигідним.

Втім, бувають ситуації, коли перепродувати якусь нісенітницю, особливо не напружуючись, навіть з купою конкурентів, виявляється простіше, ніж намагатися придумати щось нове, оригінальне. Але тут, повторюся, важливо бути хорошим продавцем, який вміє залучати, зацікавлювати, спонукати. Тому іноді й джинсами вигідно торгувати, якщо вони матють попит, а ти вмієш їх продавати. Ну а для когось, як бачите, торгувати нафтою в двадцять першому столітті та при цьому нічого не робити – виявляється легшим, ніж розвивати високоінтелектуальне виробництво. По мені, такі легкі гроші, чреваті негативними наслідками, що, власне, ми бачимо з відсталими економіками, що побудовані на продажу своїх ресурсів.

Те ж саме з окремо взятою людиною – якщо вона займається такою діяльністю, якою можуть займатися багато інших людей, то якою б прибутково вона не була, колись вона перестане приносити більш або менш гарні гроші. А людина, у свою чергу, відстане від життя, займаючись однією й тією ж справою протягом довгих років. Якщо тільки це справа не настільки складна, що не всякий зважиться їй займатися. Втім, як показує наша сувора дійсність, на смітник можуть викинути навіть висококваліфікованих фахівців, наприклад, лікарів. Я дивуюся цьому явищу, але воно є у нашому житті. Тому до вибору професії, бізнесу, та взагалі свого життєвого шляху – потрібно підходити дуже серйозно. А якщо говорити про те, що краще – робота або бізнес, то тут відповідь очевидна – однозначно бізнес. Чому? Тому що займається бізнесом людина більш гнучка – вона, при необхідності, легше зможе пристосуватися й адаптуватися до мінливих умов і заробити грошей на життя, ніж той, хто звик все робити за вказівкою. Тому якщо говорити не тільки про гроші, але й про життя, то воно легше у того, хто до нього краще пристосований.

Як придумати легкі гроші

Немає нічого простіше, ніж придумати те, що буде потрібно всім людям, й заради чого вони будуть готові на все. Тому найбільш легкі гроші – це придумані гроші. Гроші можна заробити, їх можна вкрасти, на гроші можна обдурити інших людей, врешті решт їх можна у когось відняти силою. Але найпростіше – просто взяти та придумати їх. А вірніше, не стільки самі гроші можна придумати, скільки якусь цінність, заради якої люди будуть робити все, що їм скажуть. У наш час починають виникати такі цінності, як, наприклад, криптовалюта, яка є альтернативою грошей, що випускаються державами, та з якою деякі держави активно борються. А чому деякі держави борються з подібними цінностями? Здавалося б, якого біса – у вас є своя, державна гівно-валюта, у вас всі засоби масової дезінформації під контролем, на вас працюють тямущі хлопці, які можуть придумувати казки для народу, щоб його обдурити, щоб вселити йому цінність чого завгодно. Навіщо у такому випадку боротися зі штучно створеними окремо взятими людьми цінностями, чи не простіше їх, скажімо, дискредитувати? Виявляється, ні, не простіше. Адже якщо народ настільки сильно не довіряє своїй брехливій та лицемірній державі, що готовий відмовитися від будь-яких нав’язаних грубою силою послуг, переключившись нехай й на сумнівні за своєю надійністю, але менш брехливі альтернативні цінності, то нічого іншого не залишається, як силою змушувати людей підкорятися тобі. Ті, хто має багатство та гроші, й живе як у Христа за пазухою, не збираються втрачати тільки з-за того, що хтось занадто просунутий, щоб не дозволяти себе експлуатувати, за допомогою нечесних грошей. Тому, коли пряник не працює – влада застосовує батіг. Пам’ятайте, що гроші та влада сильно залежать одна від одної. Тому кожен, хто зазіхає на владу через гроші – неминуче натрапить на труднощі та проблеми. Це така гра, яка не кожному по зубах.

Державі, а вірніше тим людям, які визначають погоду у тій чи іншій країні, дуже легко взяти й надрукувати будь-яку кількість грошей – для керування своїм народом. Людям за ці мальовані папірці, що постійно знецінюються за планом еліти, доводиться багато працювати. Ви розумієте, що вас обманюють, вас примушують працювати за те, що, по-перше, постійно знецінюється, знецінюючи вашу працю, а по-друге, за те, що комусь дається дуже легко. Це несправедливо. А несправедливість озлобляє. Ось і шукають люди можливості – ошукати державу, бо нічого іншого їм не залишається. Навіть якщо ви шахрай та злодій – ви напружуєтеся, щоб вкрасти гроші, щоб когось обдурити на них, а ті, хто ці гроші друкує – по суті, палець об палець не вдаряє, щоб ними обзавестися. Ось вже дійсно легкі гроші, легше нікуди. Це непросто легкі – це халявні гроші, доступні лише обмеженому числу людей. Ну а ви, якщо хочете придумати легкі гроші – придумайте щось, якусь цінність, в яку повірять люди. Придумайте справедливі правила гри, за якими будуть розподілятися важливі для життя людей ресурси, тоді люди повірять у ваші гроші або те, що буде їх замінювати. Ця придумана вами цінність зробить вас не тільки багатою людиною, бо ви зможете управляти за допомогою своєї системи життєво важливими ресурсами, але й дасть вам певну владу. Тільки ось ця діяльність може привести вас до проблем з державою, тобто з тими, у кого ви будете забирати таким чином владу та багатства. Тому цей метод видобутку легких грошей, а по суті, їх створення, небезпечний.

Лінь – двигун прогресу

На самому початку статті я сказав про те, що викликане лінню прагнення людини до легких грошей при певних умовах може стати двигуном прогресу. Зараз ми повернемося до цієї думки й розвинемо її. А що, ви думали, я про це забув? Як би не так. Звичайно, я намагаюся все найцікавіше залишити наостанок, щоб винагородити тих читачів, у яких вистачає терпіння та дисципліни, щоб дочитати статтю до кінця. Бо тільки так можна чогось навчитися. Так от, що стосується ліні, й пов’язаних з нею легких грошей. Лінь тільки тоді стає двигуном прогресу, коли вона долає високоморальну, освічену людину, що має велике бажання щось мати, та шукає спосіб цього досягти різними способами. Для цього людина може придумати дуже цікаві та корисні для суспільства речі. Якщо ж лінь долає безграмотного та аморального бовдура – він починає займатися крадіжками й бандитизмом. Або, якщо рівень агресії у нього низький, то він веде досить пасивний образ життя, який нерідко призводить його до убогості та голоду. Я ж пропоную вам придумувати щось нове, за що люди готові будуть вас щедро винагородити. Вчіться заробляти розумні гроші, які не всім під силу заробити. Вони ж стануть для вас й легкими грошима.

Створюйте бізнес, у якому зможете застосувати новий, більш досконалий підхід до роботи, щоб задовольнити якісь людські потреби найкращим чином. Чи найкращим чином вирішити ті чи інші проблеми людей. Сьогодні для цього є всі можливості. А знання про гроші допоможуть вам уникнути непотрібних помилок, при відкритті нової справи. Суть в тому, щоб шукати нові, більш легкі шляхи для заробітку грошей, й при цьому законні, щоб у вас не було проблем. Так ви заробите легкі гроші.

Хороша ідея – ось що вам потрібно! Всього одна хороша ідея може змінити все ваше життя. Звучить бути може, банально, але справедливо та актуально. Й це точно краще, ніж діяти по-старому – працюючи на когось цілими днями, за, як правило, невелику зарплату, та доти, доки тебе не викинуть як цуценя на вулицю. Такого бути не повинно – суспільство має перейти на новий, більш гуманний та справедливий рівень розвитку. Я вірю, що в майбутньому наймана експлуататорська праця ще більше скасується, як це вже колись відбувалося в історії, й більшість людей стануть працювати на самих себе, як про це, нехай трохи кострубато, але в цілому розумно, писав Володимир Мегре.

Взагалі, друзі, легкі гроші – це справа тонка. Все про них мріють, всі їх хочуть. Всі прагнуть до них різними шляхами. Від природи людина – істота лінива, жадібна й нерідко дуже тупа, тому зловити її на цю наживку дуже просто. Достатньо пообіцяти людині великі, та водночас легкі гроші, й вона неминуче поведеться на них. Дивіться, скільки сьогодні всіляких лохотронів розвелося. Тому будьте уважні – не дозволяйте нікому зловити вас на цю наживку. Легкі гроші існують, але ніхто не стане вам підносити їх на блюдечку з блакитною облямівкою, щоб ви жили в своє задоволення, та ні чого не робили. У цьому світі грошей та брехні, якщо вам запропонують щось вигідне для вас, то це щось неодмінно буде наживкою, на яку вас хочуть зловити. Іноді можна зірвати наживку та не попастися на гачок, але найчастіше людей все-таки ловлять на їх жадібність, дурість та лінь. Тому мріючи про легкі гроші, постарайтеся не стати джерелом таких грошей для когось іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *