Лохотрон

Кожну хвилину народжується лох.

Фінеас Тейлор Барнум

Таке явище, як лохотрон знайоме багатьом. Ми всі стикалися з ним у своєму житті, або хоча б чули про нього. І це не дивно, оскільки лохотронів всюди повно. А лохів, які на ці лохотрони ведуться, ще більше. І ніякої негативний досвід цих лохів, не кажучи вже про досвід інших людей, нічому їх не вчить – вони лошились, лошатся і будуть лошиться, поки живі. На те вони і лохи. Причому лохи будуть завжди. Бо лох не мамонт, лох не вимре, якщо вірити словам Сергія Мавроді. А значить і лохотрони будуть жити. Лохотрон – це гра, в якій завжди є переможець і переможений. Організатор лохотрону – це, як правило, переможець, а хто програв – це лох. Завдання будь-якого лохотрону – спонукати лохів віддати свої гроші, або будь-які інші ресурси, включаючи власний час і сили. Необов’язково тільки на гроші розводити лохів, їх також можна змусити себе працювати, або за дешево, або взагалі безкоштовно. Тобто, лохів можна не просто обчищати, але й експлуатувати. У цій статті ми поговоримо про те, чому існують лохотрони і лохи і як слід себе з ними вести.

Першим ділом хочу вам сказати, що лохотрони існували і будуть існувати завжди, поки існують люди. І в них є свій сенс. У нашому світі грошей лохотрони грають дуже важливу роль для економіки, адже крім того, що з їх допомогою одні люди наживаються за рахунок інших без всякого насильства, так ще і з допомогою лохотронів лохів стимулюють до праці. Адже якщо лох просрав свої гроші, то він залишився без коштів для існування, а щоб ці кошти роздобути, він повинен щось почати робити, в тому числі і суспільні блага виробляти, тобто, працювати. Для цього в загальному-то лох і потрібен. Для цього лохів і розводять. Лохи – це те ж бидло. Тому лохотрон ще також називають быдлотроном. А бидло потрібно для того, щоб працювати на брудної й важкої роботи і в якості гарматного м’яса. Бидло, в нашому випадку ми будемо використовувати слово “лохи” плодяться, як сарана, і навіть не розуміють, навіщо вони це роблять. А адже лохам (бидла) дозволяють плодитися тільки тому, що поки ще цього світу потрібні раби, в тому числі і тупа, дешева робоча сила і гарматне м’ясо для воєн. А з лохушек (жінок) роблять повій для розваг, через всякі там модельні агентства, школи танців і тому подібні заклади. Тобто лох, бидло – це ресурс. Тільки на відміну від не лохів і не бидла, які теж в общем-то є ресурсом – це дешевий і не дуже цінний ресурс, який еліта часто не береже, особливо в нерозвинених країнах. Тому що низькоякісний людський матеріал ще наплодится, чого його жаліти. Так що це свого роду глобальний бізнес. От є у нас тваринництво, рослинництво, бджільництво, птахівництво і так далі, а є – быдловодство, коли розводять низькоякісний людський матеріал для роботи, воєн, проституції. А лохотрони – це лише один із способів експлуатації бидла, лохів. При цьому, з допомогою лохотронів лохи самі один одного часто розводять – обдурив один в одному, інший в іншому, третя-у третьому.

Головне, що потрібно зрозуміти, що люди ніколи не були і не будуть рівними, тому одні з них будуть тим чи іншим чином експлуатувати інших – або з допомогою сили, або з допомогою хитрості. Багаті і бідні – це, якщо хочете, люди з різних світів. Між ними завжди буде ворожнеча, тому що одні з них живуть за рахунок інших. От якщо ви знайомі з талмудичними письменами, то напевно знаєте, що в них євреї ділять людей на євреїв і не євреїв – гоїв, яких потрібно використовувати всіма можливими способами, тому що тільки для цього вони і створені. Сенс тут в тому, що більш досконалий людина повинна використовувати, експлуатувати менш досконалого, як, скажімо, люди використовують їх для своїх потреб. Про це ж писав Гітлер у своїй книзі “Моя боротьба”, тільки в ній він звеличував арійську расу над усіма іншими расами. Так що тут нічого нового немає, з точки зору ідеології. Але з точки зору життєвого досвіду – лохом може бути абсолютно будь-яка людина, не за життя, а в якийсь певний момент. Тобто, кажучи точніше, лохонуть можна будь-якої людини, ким би він не був. Тому що все ми знати не можемо і завжди буде хтось, хто знає більше нас і тому у нього є можливість нас в чомусь обдурити. Так що ідея про вищих і нижчих раси хоч і має певне підтвердження, але все ж справа не в цьому. В житті багато чого вирішують не тільки розумові здібності людини, але і ситуації. Який-небудь слюсар-алкаш Вася цілком може обдурити просунутого у багатьох питаннях інтелектуала і навіть досвідченого шахрая, який просто може чогось не знати, не розуміти, не бачити, що знає, розуміє і бачить слюсар. Просто, коли ми говоримо про лохів, ми зазвичай маємо на увазі настільки дурних людей, схильних до того, щоб по кілька разів наступати на одні й ті ж граблі, що відносимо їх до особливої групи людей.

Існує багато різних лохотронів і кожен день з’являються нові. Тому що багатьох людей долає спокусу отримати легкий і швидкий дохід, завдяки чиюсь дурість і наївність. Однак в основі будь-якого лохотрону лежать всього дві речі – це інформація – її наявність у одних людей і відсутність у інших, і слабкості людини. Лінь, жадібність, тупість, нетерпіння, марнославство і тому подібні людські якості – це слабкість. Вони є мішенями для лохотроншиков, які будують свої лохотрони на базі саме цих проявів людської натури. Зокрема, ті ж казино і лотереї побудовані на жадібність і лінь, коли лохам обіцяють великі виграші, для яких не так вже й багато потрібно зробити. Наприклад, коли я дізнався, що для гри в ігровий автомат потрібно довбати всього з однієї-єдиної кнопки, попередньо засунувши в цей ящик свої гроші, а думати не потрібно взагалі, я був вражений. Я тоді думав, яким тупим треба бути, щоб вірити в те, що засунувши свої гроші в залізний ящик і почав довбати по одній кнопці, можна виграти багато грошей. У мене це просто в голові не вкладалося і не вкладається. Це ж очевидне розводилово. А лохи вірять, грають, все програють, влазять у величезні борги і спускають свою безглузду життя в унітаз. Ось що значить вроджені тваринні інстинкти – далеко з ними в цьому світі не втечеш. А що стосується інформації, то її відсутність у лоха і наявність у лохотронщика дозволяє останньому здійснити розлучення більш, скажімо так, просунутого лоха, який вміє хоч трохи думати. Простий приклад – всілякі контори, які пропонують вкласти у щось свої гроші, з метою їх швидкого примноження. Людина, яка не розбирається в тому, як взагалі працюють гроші, як і за рахунок чого вони примножуються – легко може повісити на такий розлучення. Ось так влаштовані лохотрони, так вони працюють – відсутність у людини інформації та наявність слабкостей (нездатність контролювати свої інстинкти), на яких він дозволяє грати іншим людям, робить його лохом.

Давайте тепер подумаємо, чому люди стають лохами. У сенсі лохами за життя, а не тими, хто може лохануться в певній ситуації, тому що лохануться можуть всі. Лох звичайний (лох) – це не тільки продукт системи, але і продукт природи. Як мені колись казав один з моїх вчителів, який вчив мене укладати вигідні угоди – в цьому світі є лохи, а є пробиті лохи, які ведуться взагалі на все, на будь-розлучення. Пробиті лохи – це лохи, яким взагалі по барабану, хто і скільки разів їх лошил. Їм хоч сси в очі — все божа роса. Їх ще називають базовими лохами, яких можна проганяти через одну і ту ж ж дурилку нескінченне число разів. Як казав цей чоловік, вчила мене премудростям життя, не зрозуміло, на хріна взагалі працювати в цьому світі, коли в ньому стільки лохів, за рахунок яких можна безбідно жити. Потрібно тільки протоптати для них стежину, по якій вони будуть нести в ваш кишеню свої гроші. Самі лохи ніколи не кінчаються, біда лише в тому, що у них швидко закінчуються гроші. Так що важливо вміти схопити лоха швидше, ніж його схопить хтось інший. Звідки в цьому світі лохи, та ще й в такій кількості, однозначно сказати складно. Одних з них породжує природа, інших суспільство. У мене є деякі міркування на цей рахунок, ними я поділюся нижче.

На мій погляд, лохами люди стають з двох причин. Перша – це які-небудь фізичні проблеми з мозком. А друга причина – це погану освіту і заодно небажання вчитися – лінощі розуму, яка виникає як раз із-за поганого освіти і виховання. Фізичні проблеми з мозком виникають з різних причин. Самі знаєте, скільки буває хвороб, в тому числі і вроджених. Також різного роду фізичні недоліки можуть виникнути через недоїдання, шкідливого для здоров’я способу життя, різного роду травм мозку і так далі. Дурні люди адже зовсім не дбають про своє здоров’я і здоров’я своїх дітей. Уявіть собі мати, яка будучи вагітною – п’є, курить, неправильно харчується, недоотримує білки, які дуже важливі для розвитку дитини, в тому числі і його мозку, та ще й постійно нервує, ошиваясь з якими-небудь козлами. Ну і хто у неї після цього народиться? Дебіл? Даун? Олігофрен? Імбіцил? Висока ймовірність, що це буде далеко не самий повноцінний дитина. Далі багато залежатиме від живлення цієї дитини та її виховання, навчання. Погане харчування негативно позначиться на його фізичному розвитку, а погане виховання і чорне освіта негативно вплинуть на його психіку і розумові здібності. Таким чином одна тупа потвора може відтворити іншу тупу потвору і суспільство отримає низькоякісний людський матеріал, який з високою ймовірністю стане гопником, бидлом, лохом. Не завжди, звичайно, в сім’ї придурків народжуються придурки, але все ж ймовірність цього досить велика. Ось так лохи відтворюють нових лохів.

Тепер давайте поговоримо про те, як слід поводитися з лохотронами і лохами. Боротися з лохотронами або скаржитися на них – безглуздо. Ну, за винятком тих ситуацій, коли лохотронщики усувають один одного як конкурентів. А намагатися позбутися від лохотронів, як від явища, це все одно що боротися з вітряними млинами. Лохотрони були, є і будуть завжди і скрізь, де є не просто лохи, а взагалі люди. Тому що лохотрони – це свого роду закон природи. А в природі, як відомо, виживає той, хто або найкращим чином пристосований до існуючих умов, як говорив Дарвін, або хто хитріший інших, як я вважаю. Якщо забороняти лохотрони, тоді вони просто будуть видозмінюватися і почнуть по-іншому обчищати лохів. Адже від заборони того чи іншого лохотрону сам лох нікуди не дінеться, він залишиться. А як же можна мати лоха і не обчищати його? Це як мати яблука в саду і не є їх. Просто зазвичай одні лохотронщики топлять інших або сама держава виступає в ролі лохотронщика, тому прибирає своїх конкурентів в особі інших лохотронщиків. Ось це єдина причина, по якій забороняють лохотрони. Ось заборонили казино і ігрові автомати і що прийшло їм на зміну? По-перше, казино з’явилися в інтернеті, грай-не хочу. По-друге, всякі там форекс-брокери тільки так лошат людей. Мої дані теж мабуть є в базах цих виродків, адже в молодості я захоплювався форексом. Тому вони мені телефонують час від часу, але я не відповідаю. Бо знаю, що єдина мета цих контор – витягнути з мене гроші. Я тільки одного не можу зрозуміти – навіщо садити на телефон тупих сопляков, які самі не розуміють, що несуть. Мабуть, вони теж лошат, обіцяючи золоті гори. Коротше кажучи – на місце одних лохотронів прийшли інші і так буде завжди. Бо поки живий лох, просто неможливо його не розводити. Та й сам лох завжди знайде де і на чому лохануться. Він же не хоче вчитися, працювати, думати, тому завжди потрапляє в які-небудь неприємності.

Як же нам поступати з лохами? Знаєте, друзі, я вважаю, що тут все залежить від того, ким кожен з нас себе вважає. Лохів можна обманювати, а можна грамотно з ними працювати, не завдаючи їм великої шкоди. На прикладі великих світових компаній ми з вами бачимо, що можна прекрасно жити, практично нікого не кидаючи і не обманюючи. У всякому разі очевидним чином, коли лох залишається взагалі ні з чим. Тобто, можна експлуатувати лохів, не завдаючи їм серйозної шкоди і при цьому навіть роблячи їх щасливими. Адже, приміром, коли лох купує “яблучну” продукцію, його ж ніхто не дурить – він отримує бажаний товар, а компанія отримує гроші і всім добре. Інша справа, що з точки зору здорового глузду, зовсім необов’язково купувати такі дорогі речі, коли є більш дешеві, але не менш функціональні і практичні аналоги. А заощаджені гроші краще витратити на щось більш корисне, скажімо, на своє здоров’я і навчання чи на здоров’я і навчання своїх дітей. Але, що краще, а що гірше, нехай лох сам вирішує. Нехай він сам відповість собі на питання: на фіга йому дорогий товар, коли можна придбати більш дешевий, але не менш якісний, або навіщо йому кар’єра, з-за якої він гробить своє особисте життя, або для чого йому гроші, заради яких він готовий матір рідну продати, або на дідька він шукає пригоди на свою дупу і так далі. Нехай лох сам визначає своє місце в цьому житті, а нам потрібно тільки вибір йому надати. Лохи адже постійно прагнуть виділитися на тлі один одного, хочуть долучитися до еліти, хочуть бути крутими, точніше, здаватися. І заради цього вони готові на все. А оскільки всередині у них нічого немає, ніж вони могли б продемонструвати, похвалитися, з допомогою чого могли б виділитися, то їм доводиться компенсувати це зовнішньою атрибутикою – дорогі телефони, машини, одяг та інше барахло. Лохи люблять понти, бо без понтів вони порожні. Даючи їм ці понти, ми можемо зробити їх щасливими, а себе за рахунок них багатими. Так що, як такого кидалова тут немає і в той же час лох акуратно стрижеться. Ось це, я вважаю, найкращий спосіб поводження з лохами. Треба просто дати їм те, від чого вони будуть щасливі, згідно з тим переконанням, що їм нав’язані, і хай вони живуть в своїх віртуальних світах. А всі ці фінансові піраміди, всілякі кидалова, секти, прямі наїзди братков і тому подібні класичні лохотрони – це груба, тупа, брудна робота, без якої цілком можна було б обійтися. Але я розумію, кожен робить те, що вміє. Зрештою, гроші і владу можна отримати за допомогою різних способів.

Тому, якщо ви все-таки вважаєте, що лохів треба стригти по повній програмі будь-якими способами, то Бог вам суддя. Але не забувайте про те, що за певних обставин ви теж можете здорово лохануться, якими б розумними ви себе не вважали. Лохотрон – це свого роду природний відбір. Його жертвою може стати кожен, хто вже якщо не дурень за життя, то принаймні втратив пильність в певний момент. А конкретні лохи – це слабкі люди і природі вони не потрібні, їй потрібно, щоб виживали найкращі представники нашого виду. А кращими є насамперед ті, хто виживають і домагаються великого успіху. Тому так чи інакше, але люди все одно будуть один одного експлуатувати і перегравати один одного. Просто повторю, лохотрони можуть бути очевидним кидаловом, а можуть бути цілком нормальними для самих лохів компаніями, які будуть давати лохам всяку нісенітницю, приміром, ті ж понти, а лохи натомість будуть віддавати їм свої гроші. В останньому випадку стрижка лохів може стати постійною і безболісною процедурою. Більше того – вона ще може і їм приносити користь. Адже граючи в споживання лохи далеко не завжди купують лише непотрібні їм речі, вони і багато потрібного, корисного набувають. Так що я за цей варіант.

І все ж, коли ми говоримо про лохотрони, ми найчастіше маємо на увазі відверте шахрайство, коли лохи самі добровільно віддають свої гроші, але нічого натомість не отримують. Для деяких хитрожопых людей – це дуже швидкий і відносно легкий шлях до грошей. І ось що цікаво – ми живемо в інформаційному столітті, всілякої інформації всюди повно, хороших книг морі, в тому числі і безкоштовних, всяких університетів у кожному місті багато і кожен другий громадянин має вищу освіту, а лохів менше не стає. Дивно, чи не так? Деякі навіть вважають, що лохів стає тільки більше. Мовляв, сите і безтурботне життя розслаблює людей, і вони ще сильніше тупіють. Не знаю, чи так це насправді, але те, що лохів у нас багато, видно з численних лохотронам і афер, в тому числі і з боку держави. Мимоволі виникає питання, а може воно так і повинно бути – може одні люди повинні розводити інших, щоб здійснювати той самий природний відбір, при якому слабкі вимирають, а сильні йдуть далі? І ніякі знання не змінять цього – суспільство завжди буде ділитися на експлуататорів і експлуатованих. А лохотрон – це просто один з інструментів експлуатації людьми один одного.

Та й потім, без лоха і жизнь плоха. Ну не будуть же благородні люди оскверняти своє ім’я таким жахливим видом діяльності, як робота. Он, Ошо, вивчав у дитинстві нібито марну для заробітку грошей філософію, а потім поїхав в Америку розводити лохів і вельми успішно. Все краще, чим орати з ранку до ночі на злиденній батьківщині. А скільки у нас «Остапів Бендерів», які знають 400 і більше порівняно чесних способів відбирання грошей у населення. Ну не станете ж ви пропонувати цим людям роботу, в самій-то справі. Ось успішні технарі створюють високотехнологічні компанії, які приносять їм великі гроші. А успішні гуманітарії створюють ілюзії, за які довірливі лохи з задоволенням платять. Кожен виживає, як може. У кого-то життя важка і похмура, а у кого-то просто казка. Як, наприклад, у одного мого знайомого, який тримав казино, коли вони ще були дозволені. Він дякував Богові за те, що той створив таку кількість лохів, за рахунок яких він купався як сир у маслі. Він говорив, що його годують лохи, які несуть в його казино свої гроші і за це він їх обожнює. Ну хіба не мають права такі люди жити красиво за рахунок тих, у кого замість голови дупа? Не він же цих лохів створював, він просто ними користується. Не буде він користуватися, будуть користуватися інші. Такий вже закон природи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *