Що не можна тримати у гаманці

Багато хто замислюється про те, який талісман покласти в гаманець для залучення грошей, але також і важливо знати, яким предметів у ньому точно не місце.

У всі часи люди дотримувалися певних правил і прикмет, щоб притягти до себе фінансові потоки.

Чому не місце у гаманці, на який покладена важлива місія зробити вас багатим?

Загалом-то, все, що не має відношення до грошей чи амулетів. Це:

  • касові чеки квитки громадського транспорту, кіно і театру;
  • візитки, якими ми маємо звичай захаращувати гаманці;
  • записки;
  • недійсні або прострочені банківські картки;
  • рецепти на ліки, особливо прострочені — вони можуть не давати нам одужати, і гроші будуть йти на ліки

Ті гроші, які ви знайшли чи виграли, так звані, шалені гроші, змова для яких є на нашому сайті, варто зберігати окремо.
Що не можна тримати у гаманці
В народних прикметах говориться, що вони можуть містити в собі негативну енергетику і серйозно зіпсувати ваші справи.

Чи можна носити фото в гаманці? Прикмети кажуть, що фотографії коханих і близьких людей можуть приймати на себе як хороше, так і поганий вплив грошей. Адже гроші не тільки володіють хорошою енергетикою, але і можуть нести в собі негатив від тих людей, які тримали їх до вас. А це загрожує невдачею, захворюваннями та іншими «серйозними проблемами». Наприклад, зображена на фото людина буде жадібною, або, навпаки, схильною до занадто легковажних витрат. Також фотознімки мають властивість переривати грошові потоки.

Гаманець – місце тільки для грошей і карт, на яких знаходяться фінансові кошти (але не кредитних!), а також для грошових талісманів, які приносять удачу. По фен-шую в гаманці можна тримати картинку із зображенням виноградної грони, листочка м’яти або зеленого чаю. Ніколи не залишайте гаманець абсолютно порожнім. У вашому портмоне повинна залишатися хоча б одна монета. Якщо спустошити гаманець повністю, він ще довго може залишатися таким.

Гроші повинні бути розсортовані по достоїнству та складені однією стороною. Не варто їх складати навпіл. Ніколи і нікому не показуйте наявні гроші у вас в гаманці.

Пам’ятайте, що гаманець – це дуже важлива складова частина фінансового успіху. Але він може приносити вам як грошову удачу, так сприяти втраті грошей з вашого життя. Тому ставитеся як можна серйозніше до його заповнення..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *