Що робити, щоб вийшла торговельна справа

Бувають ситуації, коли дуже потрібно укласти вигідну угоду або продати товар оптовому покупцю на велику суму. І ось товар відкладено, виставлений рахунок, а фірма не поспішає з його оплатою. У вас з’являються реальні сумніви, а раптом покупець купить товар у ваших конкурентів…

Щоб золота рибка залишилася у ваших руках, направити в потрібне русло ваші потоки грошової енергії допоможуть правильні настрої у вигляді заговорів та ритуалів на те, щоб торговельна справа вийшла.

Заговор на успішний результат «безнадійної» справи:

Я купець, завжди молодець.
Наш товар вам продам.
Грошик — до грошика.
Нам ваші гроші —
— Вам наш товар. Амінь.

Наговір на воду для оптових продажів

Обговоріть ці слова на воду, а потім збризкайте товар, який потрібно продати:

Справи, Господи, річок єси пречистими устами Своїми, бо без мене не можете творити ніщо, Господи мій, Господи, Вірою обійми душі наши, помози мені, грішному, рабу Твоєму (ім’я),
це наше життя торговлею, купівлєю, продажу, меняльству та у всьому. Ти, Владико Господи, зроби сам її в ім’я Отця й Сина та Святого Духа. Амінь.

Святий ангел Михаїл, у Твоє святе ім’я торгуємо, спаси, сохрани й благослови своїми святими молитвами раба Божого (ім’я) почати та совершати щасливу й благополучну торгівлю.
В ім’я Отця й Сина та Святого Духа. Амінь.

Заговір щоб справа зійшлася

Якщо вам для здійснення угоди потрібно буде виходити з дому, захистите себе від невдач, провівши такий ритуал перед виходом. Візьміть білу нитку й, зав’язуючи її вузлом, прочитайте заговір:

«Як цей зав’язаний вузлик, так би і у мене, раба (и) Божого (ї) Ім’я, справа (сказати яка) скоро зійшлася».

Покладіть нитку через поріг, ще 3 рази прочитайте заговір і йдіть по своїх справах.

Заговір на отримання потрібної суми грошей від операції

Вам знадобляться зелена свічка, рослинне масло, порошок базиліка. Напишіть на свічці своє ім’я та точну суму грошей, яка Вам терміново потрібна. Змастіть свічку маслом і обваляйте її в базиліці. Запаліть свічку, примовляючи: «Гроші приходять, гроші pacтуть, гроші дорогу в кишеню мою знайдуть!»

Заговір на перехресті, на вдачу в справах

Цей обряд виконується в складних заплутаних ситуаціях, коли необхідно повернути справу на свою сторону, вийти переможцем з халепи, змінити тривалу або завислу справу, коли не виходить іншими способами вивернути ситуацію на свою користь.

Вийти на перехрестя, в полі, там де немає людей, робити коли немає бурі, а дме нормальний вітер.

Проговорити голосно, стоячи обличчям на схід, 9 разів :

Виходжу я, раба (ім’ярек), з воріт у ворота – у чисте поле, заговором заговарююся, на всі 4 сторони поклоняюся. Бачу: лежить труна поверх землі, земля тої труни не приймає, вітер її не охолоджує, з неба дощ поливає. Лежить у тім гробі хвацько зубасте, собою головастое. Як гадина в труні распласталася. Беру я, раба (ім’ярек), від дупла осикового гілку сучнисту, встромлю єретику в черево погане, схороню в болоті смердючому. Послужи, вітер Аарон, вірою-правдою, силою рукою. Прошу, пособи у моїй справі, допоможи вирішитися ситуації (сказати, що потрібно зробити). Замикаю свої слова замками, кидаю ключі під горючий камінь Алатир. І як замки міцні, так і мої слова мітки. Амінь.

Прочитавши , йти не озираючись.

На першому перехресті, що зустрінеться вам на шляху, потрібно залишити відкуп – по жмені борошна на всі чотири сторони світу, починаючи зі сходу за годинниковою стрілкою, не повертаючись при цьому.

Обряд виконується незалежно від фази місяця – тоді, коли вам це потрібно.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *