Що таке особиста щаслива купюра і як її розпізнати

Найсильнішим з грошових талісманів гаманця та й взагалі для залучення грошей є самі гроші. В грошової магії існує таке поняття, як щаслива купюра. Важливо знайти свою особисту щасливу купюру, яка буде показувати шлях великих грошей прямо до вас. Якщо її покласти в гаманець в якості талісмана, то фінансова енергія збільшиться в рази, а гроші потечуть рікою у ваші кишені.

Що таке особиста щаслива купюра і як її розпізнати

Яка банкнота буде вважатися щасливою купюрою, та як її знайти?

Кожна паперова купюра має серію з двох літер та номера з 7 цифр. Це імена грошиків і саме вони допоможуть вам розпізнати особистий талісман.

Способи розпізнавання щасливих грошей

Ясно, що купюри, чиї літерні серії збігаються з вашими ініціалами або першими складами вашого імені — це саме ваші гроші, здатні вам допомогти. Наприклад, купюра серії «ОЛ» підійде для Олексія, Олени та ін.

Якщо вам звичніше називати себе по імені та по батькові, то Дар’я Максимівна буде «ДМ». Часто чуєте своє прізвище, шукайте в серіях купюр її початкові літери: «ПЕ» — Петров і т. д.

Купюра також вважається щасливою, якщо її буквена серія збігається з вашими ініціалами. Наприклад, якщо вас звуть Лариса Самотненко, то купюра з буквеною серією «ЛС» стане вашим грошовим талісманом.

Розпізнати щасливу купюру можна також по числовий серії. Якщо перші цифри номеру збігаються з числом вашого дня народження, то ця банкнота — ваш талісман. Чим більше варіантів, тим краще. Але цифри повинні йти строго по порядку: дата, місяць, дві останні цифри року.

А вже якщо на купюрі збігаються й букви ініціалів, і цифри дати народження, то вам дуже пощастило!

Купюра, в номері якої є багато цифр 8, є щасливою. Адже згідно зі стародавнім китайським вченням фен-шуй, це саме грошове число. Якщо в серійному номері купюри йдуть три вісімки поспіль — то вона просто чарівна! Також щасливою купюрою буде та, в номері якої не менше чотирьох вісімок.

Той що приносить фінансову удачу вважається купюра, в номері якої присутні три цифри сім. В ідеалі йдуть підряд. Сімка несе в собі глибокий сакральний сенс і втілює успіх, досягнутий не працею, а по волі випадку, тобто — везіння.

В нумерології є таблиця числової відповідності букв алфавіту:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З І Ї Й К Л М Н О
П Р С Т У Ф Х Ц Ч
Ш Щ Ь Ю Я

Тепер визначте числовий код ваших ПІБ окремо, склавши всі цифри, й привівши їх до простого числа.

Наприклад, Ніна Іванівна Кошева.

Ніна 8+2+8+2=20=2+0=2

Іванівна 2+3+1+8+2+3+8+1=28=2+8=10=1+0=1

Кошева 5+9+1+7+3+1=25=2+5=7

Значить, ваші щасливі числа — 2, 1, 7. Шукайте купюри, номери яких починаються з цих цифр!

Ще варіант — коли перша цифра номера купюри збігається з Особистим Числом. Щоб його визначити, також вирахуйте три цифри, відповідні вашим ім’ям, по батькові та прізвища. Потім складіть їх до простого числа, яке й буде особистим, і шукайте чарівну купюру, у якій перша цифра номера буде точно такою ж.

Яка купюра може стати щасливою

Це:

  • будь-яка купюра з перших зароблених грошей;
  • купюра, отримана з рук людини, набагато багатшої за вас;
  • купюра з несподіваного і приємного заробітку, легко отриманого вами;
  • купюра, яка завалялася в кишені сезонного одягу, й випадково знайдена після тривалої перерви;
  • монета іноземної держави, провівши відпустку в якій, ви відчували приплив сил, щастя, активність, заряд бадьорості;
  • будь-яка інша купюра, яку ви самостійно наділили щасливою якістю.

У день отримання зарплати гроші не витрачайте. Вдома візьміть у руки всю суму й підкиньте вгору. Дозвольте грошам впасти на підлогу. Купюра, яка виявиться ближче всього до ваших ніг, і буде щасливою. Носіть її в гаманці до наступної зарплатні. Потім замініть купюру, що вірою та правдою прослужила цілий місяць на нову, обрану за тим же принципом, а стару витратьте.

Щаслива купюра та сіморон

Для тих, хто не знає, сіморон — це школа та методика психотренінгу, спрямована на розкриття вродженої геніальності кожної людини, вивільнення з нескінченного кола проблемних ситуацій та станів. Це практика з досягненням реального ефекту у будь-якій справі: налагодження стосунків з людьми, притягування грошей, виконання бажань й т. д.

Цікаві випадки стаються з людьми, які використовують в своєму житті сіморонські техніки для притягнення грошей та удачі. Багато сіморонщиків зберігає у своєму гаманці не одну щасливу купюру, а кілька.

У пошуку свого грошиа вони дивляться на серійні букви та збирають з них слово, яке залучає гроші, за допомогою додавання складів. Наприклад, можна зібрати три купюри, серійні літери яких всі разом складають слово БО-ГА-ТА.

На різних форумах, присвячених сіморону, люди ділилися своїми успіхами в залученні грошей й писали, що їм допомогли купюри, серія букв у яких складалася слово ЇХ-НА-НЯ-ЛИ. Ось і найнялися грошики до них на довгу службу!

З іноземною валютою, принцип той же. Тільки з поправкою на англійський алфавіт. Приміром, з букв різних іноземних грошей складіть речення «GO-ТО-ME» (англ. — «іди до мене»), весь світ розуміє англійську, а гроші — не виняток.

Знайдену щасливу купюру не можна витрачати НІКОЛИ. Вона завжди повинна бути при вас. Адже це не тільки магніт для нових фінансових надходжень, та сигнал для інших грошей, що ваш гаманець — комфортний грошовий будинок, але й нагадування про вашу грошову мету.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *