Швидкі гроші

Роби сьогодні те, чого інші не хочуть, завтра будеш жити так, як інші не можуть.

Джаред Лето

Швидкі гроші – це такі гроші, які можна отримати, добути, дістати протягом короткого відрізку часу, зробивши для цього щось таке, чого ви раніше не робили або робили, але дуже рідко і на що не кожна людина може зважитися. Можна, звичайно, для отримання швидких грошей скористатися кредитом, взявши гроші в борг під відсотки в який-небудь мікрофінансової організації, де потрібно лише пред’явити паспорт і тоді ви відразу ж отримаєте певну суму грошей готівкою або на картку. Але для того, щоб взяти кредит, великого розуму, погодьтеся, не треба. А ось для того, щоб без кредиту обзавестися швидкими грошима – треба подумати. Давайте-но я вам розповім про те, як я здобуваю ось такі швидкі гроші, коли мені треба вирішити якісь свої нагальні проблеми і завдання. Можливо, ви теж зможете скористатися моїм підходом для вирішення цього питання.

Перше, що я роблю, коли мені потрібні швидкі гроші – це налаштовуюся на високу активність. Я прекрасно розумію, що для видобутку певної суми грошей, мені потрібно буде напружитися і бути в такому напруженні якийсь час. Це може бути кілька годин, а може й кілька днів, в залежності від того, скільки грошей мені потрібно, як швидко їх потрібно дістати і що заради них мені доведеться робити. Друге, про що я думаю – це проблеми інших людей, які я можу вирішити. Або ще можна подумати про бажання інших людей, які я можу задовольнити. Але найчастіше мова йде саме про проблеми. Справа в тому, що більшість людей сильніше всього рухає страх, біль, страждання, а не бажання і мрії, тому якщо орієнтуватися саме на ці почуття, то можна швидко знайти собі клієнтів, які будуть готові заплатити гроші за вирішення своїх проблем. Третє, що я роблю, – це створюю план вирішення тих проблем, які я збираюся допомагати комусь вирішити. Це потрібно зробити заздалегідь, щоб потім надати людині практично готовий план дій. Багато проблем мають схожу структуру, тому до їх вирішення цілком можна підготуватися. Наприклад, ті ж борги, в яких деякі люди грузнуть по вуха, можна віддати кількома способами, яких не так вже й багато. Просто для конкретної людини треба підібрати відповідний йому спосіб і допомогти їм скористатися. І нарешті четверте, що я роблю – це шукаю клієнта, того самого людини, якій може знадобитися моя допомога. І коли я цієї людини знаходжу, то переконую його почати співпрацювати зі мій. Я пропоную йому вирішити його проблеми – швидко і якісно. Це, до речі, найважливіше – переконати людину почати з тобою працювати. І оскільки я володію потрібними навичками продажів, то мені часто вдається це зробити. Ось, власне, і все, що я роблю, щоб добути швидкі, ну а для когось, відносно швидкі гроші. За вирішення своїх проблем, якщо це важливі проблеми, і ви даєте людям гарантію того, що ви можете їх вирішити – вони готові заплатити хороші гроші.

Ну а потім, друзі, мені доводиться працювати в поті чола, щоб вирішити проблему людини. Тут, самі розумієте, все залежить від компетенції і працьовитості. В цілому, не так складно вирішити ті проблеми, яких ви реально розбираєтеся. Я навіть намагався вирішувати такі проблеми віддалено, через інтернет, але поки це не дуже добре у мене виходило. Люди просто не слухали моїх порад і не виконували мої рекомендації по самим різним причинам. А в реальному житті я все робив сам – сам допомагав людям впоратися з тими чи іншими проблемами, знаходячи і усуваючи їх причини. В основному це були проблеми з бізнесом і фінансовим плануванням. Тобто це ті проблеми, в яких я добре розбираюся. Через інтернет такі проблеми, як виявилося, вирішити непросто, адже в цьому випадку доводиться покладатися на тих, чиїми діями ти керуєш. Але люди не завжди роблять те, що ти їм говориш. Вони ж всі розумні – самі все знають і вміють. Тому, коли ти просиш їх зробити те-то і те-то, то вони часто вважають, що все це нісенітниця і проблема в іншому, тому і потрібно робити щось інше. Ось теж цікаво, коли люди приходять до лікаря, наприклад, до стоматолога, то вони не вчать його, що і як йому треба робити, не сумніваються в його компетенції і довіряють йому. А коли справа стосується тих речей, якими вони займаються, але при цьому невдале, чомусь вони думають, що все одно треба зробити по-своєму, навіть якщо всі їх попередні дії виявилися неуспішними. Так що деякі види послуг людям дуже непросто робити віддалено. І ніякі знання про гроші тут не допоможуть. А от коли ти сам все робиш, то позитивний результат є завжди. Враховуйте це, бажаючи заробити швидкі гроші запропонованим мною способом. Пам’ятайте, що відповідальність за результат треба брати на себе і самому робити основну роботу – інакше люди можуть відмовитися від ваших послуг чи будуть розчаровані якістю. А це в свою чергу негативно позначиться на вашому подальшому співробітництві з ними.

Так от, повертаючись до теми швидких грошей, хочу додати, що їх не так складно заробити навіть не дуже грамотному людині. Адже навіть неосвічена людина може зробити щось потрібне для інших людей. Зрештою, в цьому житті завжди є брудна робота, яку нікому робити, але за яку можуть непогано заплатити. Я б, звичайно, рекомендував вам навчитися деяким важливим для життя речей, залежно від того, в якій області ви більш або менш добре міркуєте або хочете думати. Але ви вже вмієте і знаєте, можете успішно розпоряджатися для заробітку певної кількості грошей. Головне, що від вас потрібно – знайти клієнта і домовитися з ним про співпрацю. Сенс будь-якої діяльності, що приносить гроші – це продаж. Продажі дозволяють людям обмінюватися цінностями. Неважливо, що ви продаєте – які-небудь товари або послуги – ви повинні розуміти, що для укладення угоди, вам необхідно переконати людини, людей, в корисності співпраці з вами. Я авансом брав у зовсім незнайомих людей досить-таки великі гроші, щоб вирішити свої поточні проблеми, а потім відпрацьовував їх. Люди мені довіряли, тому що я вмію входити в довіру, і я їх, звичайно ж, не підводив. Багато з них є моїми партнерами протягом довгих років. Таким чином я переконував людей в тому, що я саме та людина, яка може вирішити їхні проблеми – і саме це приносило мені гроші. Не мої знання, навички та не сама робота – це все було потім. А саме вміння переконувати людей у необхідності співпраці зі мною – ось що приносило мені гроші, в тому числі і швидкі гроші.

Тільки дуже важливо розуміти, що та робота, яку ви збираєтеся зробити для людей – повинна бути в чомусь реально складною і незвичною для більшості людей. Тому що в іншому разі ваші клієнти будуть порівнювати вас з іншими виконавцями, які можуть і ціну більш цікаву запропонувати свої послуги та багато чого ще. Щоб такого не сталося – ви повинні зайнятися тим, чим не кожна людина займеться. Ну ось, наприклад, пам’ятаю по молодості вдарила мені сеча в голову – мій, на той момент, супутниковий інтернет вийшов з ладу, і мені потрібно було терміново вирішити цю проблему – тарілку на інший супутник переналаштувати. Час було 12 годин ночі і я готовий був заплатити будь-які гроші, аби мені допомогли вирішити цю проблему. Я обдзвонив масу фірм, які писали про те, що працюють цілодобово, але ніхто з цих балаболов не приїхав до мене – всі пропонували відкласти до ранку. А вранці, хлопці, ви мені вже на хрін не потрібні будете – я знайду тих, хто зробить роботу дешево, а не швидко. Так я і не вирішив цю проблему в ту ніч. А хтось просто не заробив гроші, набагато більші аніж ті, що зазвичай платять за таку роботу. Розумієте тепер, що я маю на увазі, кажучи про таку роботу, яку не кожен захоче або зможе виконати? За швидкі гроші і працювати треба швидко та/або дуже добре, або сама робота повинна бути такою, якої інші люди уникають. Можна і лайно з забившегося унітазу вичерпати за гроші, якщо це комусь потрібно, а ви нічого іншого робити не вмієте. Саме так і робляться гроші швидко – люди беруться за таку роботу, за яку інші не візьмуться за тим чи іншим причин. І такої роботи, я вам скажу, до фіга. І ті, кому дійсно потрібні гроші, причому швидкі – не гребують і не бояться за неї братися. При цьому бажання обзавестися швидкими грошима не завжди приводить людей до конструктивних думок, на жаль. Зараз я ось дивлюся, дуже багато люблять брати швидкі гроші онлайн – зайшов на сайт, заповнив форму і отримав гроші на карту – іди і користуйся. З одного боку, будь-яка фінансова послуга, якою б вона не була – краще її відсутності. Але з іншого боку, для вирішення багатьох проблем і завдань не потрібно влазити в борги під шалені відсотки, можна просто заробити потрібну суму грошей. Тому що життя в кредит, скажімо так, не найспокійніша. І я не бачу сенсу її таким чином ускладнювати, якщо є альтернативні варіанти.

Подумайте тепер, що ви взагалі вмієте робити і що у вас є, що ви можете запропонувати іншим людям. У нас же у всіх, чорт візьми, є руки і голова на плечах, які можна прикласти до чужих проблем. Для цього, звичайно, потрібно буде напружитися, але якщо гроші вам дійсно потрібні швидко, то хер не напружитися. У дитинстві, пам’ятаю, я розвантажував фури з апельсинами, щоб заробити грошенят, потім займався перепродажем кольорового металу, потім вже розумніші роботу робив на комп’ютері і так по наростаючій. Я мало не позбувся цього навику – робити швидкі гроші з допомогою разової підробітку, коли влаштувався на найману працю. Вона ледь не вбила в мені мисливця, перетворюючи мене на слухняного і безвольного пса на ланцюгу, готового на все заради кістки (зарплати). Впевнений, що багатьом людям саме той спосіб життя, яким вони живуть – ходять на роботу, приходять з роботи, потім знову йдуть на неї і так по колу, якраз і заважає заробляти швидкі гроші. Адже коли ти чекаєш зарплату цілий місяць, або півмісяця, з урахуванням авансу, то ти просто не можеш повірити в те, що можна піти і щось зробити, і відразу отримати за свою роботу гроші. Ти до цього не звик. Тому коли люди не можуть розібратися з питанням: що робити, якщо терміново потрібні гроші, я рекомендую їм подумати про те, які свої послуги вони могли б продати іншим людям, щоб вирішити якісь їхні проблеми. Тільки швидко, без всякої метушні і соплів.

Зрозуміло, щоб щось продати – треба володіти навичками продажів. Адже яким би класним людиною ви не були, що б ви там робити не вміли, люди не стануть з вами співпрацювати – не знаючи нічого про вас і не довіряючи вам. Але що стосується продажу, то цю тему я розкриваю в інших своїх статтях. Вчіться переконувати людей, домовлятися з ними, укладати з ними вигідні угоди – це навіть важливіше самої роботи, яку ви продаєте. Може ви і не свою працю вирішите їм продати, а когось іншого, а самі виступите в ролі посередника, що тут різні варіанти можуть бути. Головне – знайти клієнта, бажано гарячого, у якого є якась гостра проблема і домовитися з ним про співпрацю. Обіцяйте йому вирішити проблему швидко і якісно. Самі ви це будете робити або з чиєюсь допомогою, це неважливо. Важливий результат. Так що дійте і швидкі гроші вам забезпечені. Ну а якщо робити вам ні хріна не хочеться, тоді беріть швидкий кредит, так робить більшість людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *