Скоріпон та гроші: як заробити по-справжньому багато грошей

Скорпіон не з тих, хто буде сидіти на своїх капіталах або чахнути над златом. Його гроші завжди в обороті, хоча іноді «працюють» на когось іншого. Скорпіона не потрібно вчити управлінню фінансовими потоками – він народжується з цією здатністю та розвиває її протягом усього життя. Будучи натурою надзвичайно різнобічною, представник цього знака здатний вкладати гроші у підприємства різного профілю, не особливо переймаючись з-за неминучих втрат. Він може не знати, якою сумою має в конкретний момент, але при необхідності швидко складе ідеальний фінансовий звіт.

Грошові характеристики скорпіона

Заради грошей здатний

 • невтомно працювати, навіть якщо робота буде небезпечною;
 • підтримувати відносини з неприємними особами, виявляти високу ділову активність, «обростаючи» корисними зв’язками;
 • ризикувати великими сумами в надії отримати величезний прибуток;
 • зважитися на сумнівну угоду або покластися на удачу.

Ставлення до грошей:Скоріпон та гроші: як заробити по-справжньому багато грошей

 • прагне заробляти більше, побоюючись безгрішшя;
 • ризикує великими сумами та може втратити все у один момент;
 • щиро радіє своїй здатності заробляти по-справжньому багато.

Позитивні риси:

 • відповідальність при вирішенні фінансових питань, здатність розпоряджатися своїми і чужими грошима;
 • успішність, здатність «притягувати» гроші та вміння керувати ними;
 • щедрість;
 • здатність ризикувати, якщо цього потребують близькі люди.

Фінансове кредо:

«Кожен виживає, як уміє!»

Особисті якості:

 • завидна інтуїція, яка дозволяє досягти успіху в найскладніших справах;
 • безмежна віра в себе, яка деколи породжує помилки і прорахунки;
 • схильність змішувати ділові та особисті інтереси;
 • можуть довго відмовляти собі в задоволеннях, але про близьких людей намагаються подбати найкращим чином.

Грошовий гороскоп скорпіона

Загальновідомо, що саме Скорпіон є жаданим «грошовим мішком». Ось вона печера Алі Баби — «все в килимах і дзеркалах — вах!». Скорпіон відповідає за спільні гроші і гроші вашого партнера, грошей інших людей.

Скорпіон — знак водний. Вода, як відомо, великий ілюзіоніст. Що в глибині — не знає ніхто, на поверхні те, що вам показують, не більше. Вода дає зорове спотворення (зазвичай предмет у воді здається ближчим та крупнішим), засунути руку страшно — хто знає, що за рідина, може сірчана кислота, залишишся без руки (в кращому випадку). Ви вважаєте, що я про воду? Це я про чужи гроши.

Гроші — потужна енергія, тому вам дано їх стільки, скільки ви в змозі їх витримати. Ви думаєте чому гроші в бізнесі весь час в русі? Енергія повинна бути в русі, інакше вона розчавить вас, роз’їсть, знищить (як джин із лампи: викликав відправляй куди слід, інакше задушу). З силою треба вміти справлятися. Скорпіон це вміє, бо саме він бореться зі стихією, хоча не бореться, він нею керує (він підсвідомо знає закони).

І знову-таки таку рису, як жадібність, Скорпіону не припишеш. Гроші у нього в обігу, готівки майже немає. Він знає, що чим більше запустити в оборот, тим більше повернеться, хоча часом може повернутися не прибуток, а щось інше. Але Скорпіон на те й Скорпіон, що він любить ризик — це його стихія. Гроші у нього постійно «ростуть» і носяться по всьому світу. Запитайте у великого бізнесмена, скільки у нього грошей на даний момент, навряд чи він вам відповість. Не тому, що не хоче розкривати комерційну таємницю, а тому, що його гроші кожну секунду множаться або навпаки. Його капітал починає жити сам по собі, й вже він диктує бізнесменові умови. Тут тільки встигай крутитися. Саме тому, що гроші живуть своїм, не завжди нам зрозумілим, життям, загальний капітал важко привести до спільного знаменника.

Склали разом капітали (великі, дрібні, по п’ятірці, все одно), вклали кудись, отримали прибуток і поділили як домовлялись. Почалися непорозуміння. Пам’ятаєте, у воді все здається ближчим (ось він, прибуток!) і крупнішим? Отримавши на руки, бачиш, що мало, значить, хто винен? Ага, той, хто надув. Два плюс два в бізнесі далеко не чотири. Все, що завгодно, тільки не чотири. Все це Скорпіон підсвідомо знає, бо до грошей ставиться, ну не те, щоб як до іграшок, він любить гроші вивчати.

Основний знак, що дає фінансистів, економістів та банківських працівників — це Скорпіон (та його похідні). Один із способів спілкування з грошима — це пропускати їх крізь свої руки. Через банки тече величезна маса грошей. Працівник банку сам не володіє цією масою, але він її просіює, перенаправляє, поляризує. Скорпіон також відноситься до своїх грошей. Гроші — це енергія. Взяв — віддав. Віддав — взяв. Скорпіони ніби знають, що як тільки віддадуть, тут же отримають нові. Звідки? Чи Не все одно! Не намагайтеся вчити Скорпіона берегти гроші та вкладати їх. Він знає, що надійніше всього зберегти гроші — це від них позбутися, пустити в оборот. Скорпіон надає їм свободу, інакше вони підуть самі. Така ось арифметика. Якщо ви вирішите робити все, як Скорпіон, повторюючи за ним кожне дію, то гарантую вам повне банкрутство, навіть якщо у вас і початкових грошей було більше і партнери надійніши. (Як у казці «Царівна-Жаба»: у Василини розлилося озеро з лебедями, а інші нареченої гостей кістками закидали).

Якщо будете катувати Скорпіона, благати розповісти вам «сценарій дій», він пояснити не зможе. Він просто знає все про гроші. Звідки? Сорока на хвості принесла. Решта — ризик. У Скорпіона страх відсутній. Єдине, що його лякає, що покине його улюблене істота, а він без любові не жилець. Любов — та ж енергія життя. Скорпіон може злякатися post factum, але не в момент. Він не боїться втратити гроші. Він розуміє, що насправді він нічого не втрачає, а завжди набуває: свободу, знання, досвід, можливість. Все має свою ціну.

Варто взяти на замітку одну особливість Скорпіонів. Якщо вони вкладають кудись гроші, то вони капітал дроблять та вкладають у декілька підприємств, причому різного профілю. Друге, вони не бояться множити чужий капітал, знаючи, що завжди отримають свою частку, в грошах або іншому — це Скорпіона не хвилює. Скорпіон не зачеплений емоційно за гроші, саме тому їх так багато проходить крізь їх руки. Скільки у кого грошей — це для Скорпіона інформація і не більше, що б про нього не говорили. А скільки грошей осідає у «воді» скорпіона? Та хто ж це знає! Й ніколи не дізнається! Але фінансовий звіт буде без сучка і задирки..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *