Спекуляція

Якщо капіталісту не вдалася його спекуляція, про нього говорять: «Це нікчемна людина», а якщо спекуляція вдалася — просять руку його дочки.

Жан де Лабрюйер

Коли я уявляю собі ситуацію, при якій у мене виникнуть серйозні проблеми з грошима, я згадую про спекуляції. Спекуляція – це скупка і перепродаж за більш високою ціною яких-небудь затребуваних у суспільстві товарів і фінансових активів з метою наживи. Це дуже хороший метод заробітку грошей на різниці ціни при купівлі і продажу. Ті люди, які вміють спекулювати, без грошей ніколи не залишаться. І оскільки я колись навчився цьому вмінню, то тепер мені ніякі фінансові потрясіння не страшні, якщо тільки спекуляція не стане карна і їй буде заборонено займатися. Але оскільки поки спекулювати можна, значить, потрібно вміти це робити, щоб заробляти хороші гроші. І в цій статті я навчу вас, як заробити на спекуляціях. Гроші треба вміти робити на рівному місці, спекулюючи всім, чим тільки можна. Це зробить вас набагато більш пристосованими до життя.

Насамперед слід сказати, що до спекуляцій і спекулянтам слід правильно ставитися. Нас чого вчили і поки ще продовжують вчити, говорячи про спекуляції? Того, що спекуляція – це не добре, а то і дуже погано. Нам кажуть, що спекулянти – це паразити суспільства, які нічого не виробляють, але при цьому заробляють великі гроші, паразитуючи на чужій праці. Так-то воно так, але ж спекулянти надають нам свої послуги, спираючись на наші потреби. Попит народжує пропозицію і народжується ринок, і спекулянти – це невід’ємна частина ринку. У нас зараз ринкова економіка, і це означає, що спекулювати повинен вміти кожна сучасна людина, щоб у разі виникнення в нього фінансових труднощів, він міг прогодувати себе і свою сім’ю. А що стосується паразитів, то їх у нашому суспільстві і без спекулянтів вистачає, причому багато хто з них, на відміну від спекулянтів, взагалі ніякої користі суспільству не приносять. Одним словом кожна розсудлива людина повинна зрозуміти, що спекулювати – це добре, це чудово, це в багатьох випадках біса вигідно і зовсім не складно. Людям треба до біса собачим позбавлятися від усіх своїх внутрішніх гальм, що заважають їм добре жити і робити гроші. Хто хоче працювати на виробництві – будь ласка, вкалывайте, пашіте! Пашіте на заводах, фабриках, на каменоломнях пашіте, шахти спускайтеся і пашіте там – Батьківщина буде вам вдячна! В офісах своїх теж пашіте – це круто, це ж, ніби як інтелектуальна праця. Пашіте в школі за бомжатскую зарплату і потім скаржтеся на неї президентові, можливо, він і згадає про вас, згадавши про те, що сильній країні потрібні розумні люди, а не тільки безмозглое напівдике бидло. Загалом, працюйте там, де, як ви вважаєте, треба працювати, а людям не заважайте заробляти хороші гроші на різниці в ціні, займаючись спекуляцією.

Чи складно стати і складно бути спекулянтом? Та ви що, охренел чи що, задаватися таким питанням? Хорошим лікарем стати складно, вчителем, поважати, а не принижував дітей, теж складно стати вченим складно стати, і навіть слюсарем-сантехніком хорошим, стати складно, але ні як не спекулянтом. Але ось з-за всяких там гальм і дерьмовых установок в головах людей, вони не вміють займатися таким простим і водночас вигідним для них справою – вони не вміють спекулювати. Знаєте, от коли люди говорять про так званої підприємницької жилки, яка необхідна для вміння робити гроші, я замислююся про те, яким природному інстинкту ця жилка повинна відповідати. Власне, що від людини вимагається, щоб бути енергійним, цілеспрямованим, кмітливим і винахідливим? А я вам скажу, що потрібно. У нього повинні бути розвинені такі почуття як егоїзм, жадібність, почуття власної переваги, владолюбство, корисливість і навіть заздрість, щоб чоловік відчував себе некомфортно, з-за того, що у когось іншого є щось, чого немає у нього. Ну і, хіба всі перераховані вище якості людини не осуждаемы в нашому суспільстві, хіба вони не йдуть врозріз з християнськими канонами? А хіба комуністи не вибивали з нашого народу всі ці шкідливі, з їх точки зору, якості, щоб «не порушувати в людях приватновласницькі інстинкти»? Чому люди не мають підприємницької жилки, якщо вона від природи в них повинна бути? Вже чи не тому, що їхня психіка знівечена усіма цими догмами і заборонами, вже чи не тому, що їх перетворили на худобу, придушивши в них всяку ініціативність і прагнення до кращого життя? А тепер ось багато людей, не вміють робити елементарних речей, вони не вміють купувати щось за рубль, а продавати за три, а замість цього принижуються кожен день, працюючи за мізерну зарплату. Кошмар!

Думаєте, тільки комуністи і священики цим займалися і займаються, думайте, це тільки вони пригнічують в людині природне прагнення до кращого життя? Нічого подібного, зараз людям теж мізки промивають, придушуючи в них природні інстинкти і перетворюючи їх в дебільних споживачів. Нас вчать тому, як орати і потім відразу ж прожирать напаханное, а не того, як при мінімумі зусиль отримувати максимальний результат. Чоловік повинен бути правильним і жити правильно, працюючи на благо суспільства – хіба не цього нас вчать? Працювати ми повинні працювати, а не думати і не робити гроші. Я завжди говорив, що російська і світова класична література, у великій кількості, у великих дозах, так сказати, є отрутою для людського розуму, як, втім, і релігійна література, якщо її неправильно сприймати. Праведність і догмати – це, звичайно, добре, ніхто з цим не сперечається, але не для того ж вони існують, щоб з ним жити, чорт забирай! Людина – це перш за все тварина, а вже тільки потім людина, йому необхідно спочатку про тіло своє подбати, інстинкти свої задовольнити, а вже потім про вищі цінності думати. Ми не зможемо зробити людину людиною, якщо не задовольнимо його інстинктивні потреби. Не можна побудувати будинок, побудувавши одну тільки дах, повинен бути ще й фундамент – це аналогія. Так що ваша підприємницька жилка друзі – закопана під усім цим ідеалістичним шлаком, який ми вбираємо в себе як губка, навчаючись рабської способу життя і забуваючи про себе коханих. Міняйте свої погляди на життя, починайте думати про власне благо, про власну вигоду і ви відкопати і пробудете в собі свою підприємницьку жилку. Адже спекулювати може навіть дитина, не кажучи вже про здорову утвореної детине.

Таким чином, щоб стати спекулянтом, необхідно переглянути свої переконання, які, у разі, якщо ви ще не є спекулянтом, явно заважають вам правильно думати. Якщо ви читали мої попередні статті, то повинні розуміти, що я не культивую паразитичний спосіб життя, ідеалізму я приділяю більше уваги, ніж бездумного матеріалізму, бо саме ідеалізм дозволяє нам бути людьми, а не тваринами. Але, ніколи не можна впадати в крайність, настільки важливих для нашого життя питаннях, і якщо ви є настільки «правильною» людиною, що навіть не можете себе толком грошима забезпечити, тоді ви обов’язково дивіться на життя не під тим кутом. Тому ще раз повторю, дивіться на життя практично, не потрібно обмежувати себе в тих справах, які дозволяють вам зробити її краще, треба тільки грамотно контролювати, щоб не перетворитися в жере, срущий і трахающийся шлунок. Я не закликаю вас продавати за гроші все, включаючи власних матерів, я кажу вам про те, що в ринковій економіці – купувати дешево і продавати дорого – це нормально, це навіть необхідно для розвитку цієї економіки і для загального процвітання.

Спекулювати аніскільки не складно, я особисто в цьому переконався, коли вперше відмовився від «рала і мотики» і взявся за накручування відсотків. Потрібно тільки бути заточеним на вигоду і скрізь її шукати. Бачите ви, припустимо, дефіцит якого-небудь товару в тому чи іншому місці і попит на нього з боку населення – шукайте можливість цей товар дістати, щоб продати його людям. А якщо у вас це не виходить, тоді шукайте імітацію цього товару, щоб задовольнити потребу людей, хоча б на психологічному рівні. Коли людям щось дуже сильно хочеться – це чудова можливість для спекулянта зробити хороші гроші на цьому хотінні. Адже найголовніше, щоб потреба у людей була в чомусь, а можливість її задовольнити, завжди знайдеться. Ви також можете самі створити потребу в чому-небудь, що ви їм хочете і що ви можете їм запропонувати, але це вже більш складна задача, і про те, як її вирішувати, я напишу в своїх майбутніх статтях. В цілому, піпл нині ласий на все блискуче і гламурне, він схаває все, що смачно приготоване і красиво піднесли. Більшість людей поняття не мають про те, що їм потрібно і для чого, вони просто хочуть бути як всі, щоб у них було все те, що є в інших люди. Ну, хочуть і хочуть, це їх справа, нехай потребляють, лише б люди були щасливі, маючи всі ті іграшки, які вони хочуть мати. А про те, що правильно, а що ні, нехай думають ідеологи, це вони придумали економіку споживання, їм за неї і віддуватися. Ми просто граємо за тими правилами, які існують. Ми, я маю на увазі і спекулянтів, та споживачів, які працюють одне для одного.

І все ж, чим спекулювати? Може бути, є щось таке, чим вигідно займатися, і є те, з чим зв’язуватися не варто? Друзі, чим хочете, тим і спекулюйте, ніж вам зручніше спекулювати, тим і спекулюють. Всім, насправді, вигідно займатися, на що є попит у людей. Хтось автомобілі перепродує, хтось стільникові телефони, а хто-то пропонує людям розрекламовані диво-пігулки від усіх хвороб і люди їх купують. Ідеї можуть бути різні, в залежності від потреб споживачів, ваших можливостей і стану справ на ринку. Не дуже вигідно пропонувати людям те, чого і так всюди повно. Все-таки, бути тисяча першим продавцем справжніх американських джинсів зроблених в Китаї, зараз не так вигідно, не дивлячись на попит на них з боку споживачів, як, скажімо, спекулювати планшетами та іншими гламурними залізяками, до яких сьогодні споживач проявляє підвищений інтерес і пропозиція яких в деяких місцях обмежене. Головне, не забувайте звертати увагу на потреби людей, щоб не намагатися продати їм те, чого вони не хочуть купити. Враховуйте попит. Люди хочуть бананів? Відмінно, привезіть їм банани, нехай їдять їх, коли свої яблука набридли. Люди хочуть джинси і жуйку? Ну так які проблеми, продайте їм цю одяг для робітників і солодку гуму, нехай кайфують. Люди хочуть їсти отруту в гламурній забігайлівці, яку вони в кіно бачили? Ну так відкрийте Макдональдси, нехай їдять нездорову їжу – це їх справа. Лише народ був щасливий і працював, працював, працював, заробляв гроші і платив їх вам. І ми з вами бачимо, що як тільки все вищеперелічене і багато іншого було дано народу, народ став спокійнішим і удовлетвореннее. Бажана іграшка отримана – народ щасливий! Рано чи пізно їм, звичайно, це все набридне, але поки вони готові і можуть платити за те, що вважають цінним для себе. Так що все добре – спекулянти зробили людей щасливішими. Ну, а що ви готові запропонувати людям, на що ви можете заробити? Може бути, ви просто купіть картоплю на оптовій базі і перепродасте її на ринку? А що, я знаю людей, які таким чином дуже добре заробляють. У деяких випадках спекулювати картоплею вигідніше, ніж акціями на фондовому ринку, адже головне у цій справі – це щоб був попит з боку споживачів на вашу пропозицію, ну і щоб можливості у них було щось у вас купувати. Так що можливості споживачів теж враховуйте, вибираючи, чим вам спекулювати. Хотіти то ми всі багато чого хочемо, але от бажання наші, як відомо, не завжди співпадають з нашими можливостями.

Як почати спекулювати? Знаєте, деякі люди не вирішуються почати займатися спекуляцією, оскільки вони, за їх словами, звикли працювати на своїй роботі. І вони не хочуть від неї відмовлятися, навіть якщо їм мало платять. Їм подобається їхня робота, і нічого крім своєї роботи вони робити не вміють і не хочуть. На рахунок бажання, я нічого не можу сказати, бо кожному, як кажуть, своє. А ось що стосується вміння, то на це посилатися не варто, навчитися спекулювати при бажанні може кожен. Так, так, я стверджую, що спекулювати може кожна людина, і вміти тут не чого, це заняття доступно навіть дітям. Люди лише повинні мати хорошу мотивацію, щоб не просто щось робити, а робити це добре. А що-то добре людина здатна робити тільки в тому випадку, якщо він це робить в першу чергу для самого себе. І спекулянти працюють на себе і для себе, не для дяді, а для себе. Вони хочуть отримати прибуток від своєї діяльності, а не світ зробити кращим, гроші є для них стимулом, вони спекулюють заради них. Але займаючись своєю егоїстичною діяльністю, вони разом з цим роблять краще і навколишній їх світ. Адже це теж щось значить, для людини, яка не просто хоче заробити грошей, але і якийсь сенс надати своїй діяльності. Так, якщо до цієї справи з розумом підійти, тобто, якщо ще й правильну ідеологію запропонувати суспільству, а не просто грошима його стимулювати, все-таки жити заради тільки одного споживання, як-то не дуже цікаво, тоді це суспільство можна буде підняти на нову, більш високу щабель розвитку. Адже погодьтеся, капіталізм, з усіма його достоїнствами, теж не найкращим чином сприяє творчої і творчої праці. Адже коли люди націлені тільки на гроші, вони шукають найпростіші шляхи їх заробітку, тому від спекуляцій вони не рідко переходять до шахрайства та обману, причому в такій його формі, при якій суспільству завдається непоправної шкоди. Так що без ідеалізму нікуди, одними шлунками і серцями жити не станеш, потрібно ще й голову включати. Подумайте, наскільки ви будете корисні суспільству, якщо займетеся спекуляцією потрібних йому товарів, купуючи у вас що, люди будуть відчувати радість. Підігрійте свій інтерес до грошей більш високими цілями, і тоді вам буде простіше зважитися на обговорюваний нами вид діяльності.

Що стосується можливостей, то їх, на мій погляд, і за моїм особистим досвідом, сьогодні повно. Хочете, фізичними товарами торгуйте, хочете віртуальними, з чим вам зручніше мати справу, з тим і майте. Я в свій час, чим тільки не спекулював, але зараз, звернувши свій погляд на інтернет, я зрозумів, що можна заробляти хороші гроші, навіть дупу свою не відриваючи від стільця. У своїй статті «Як заробити гроші в інтернеті» я писав про те, як можна займатися спекуляцією в інтернеті, можете вивчити цей матеріал, якщо вам, як і мені, інтернет для заробітку ближче, ніж щось інше. Продавати людям можна що завгодно, вони за все готові заплатити, лише б ви були до місця, і лише б вашу пропозицію виглядало красиво. Особливо вигідно продавати те, що людям пропонують по телевізору, тому що рекламовані товари людьми сприймаються як статусні товари. Раз щось рекламують, значить, це щось вартісне, за цим товаром сила, за ним стоять солідні люди, які поганого народу не запропонують. Натовп примітивна і прямолінійна, думати вона в принципі не здатна, вона тільки тупо реагує на все те, що блищить і красиво виглядає. Тому важливо вміти грати на почуттях людей, займаючись спекуляцією, і не намагатися включати мізки, інакше ви не тільки нічого не продасте людям, але вони ще і зненавидять вас. Люди не люблять думати, особливо про те, наскільки вони дурні. Тому, вирішивши зайнятися спекуляцією – намагайтеся спекулювати тим, що добре рекламується, навіть якщо мова йде про повному лайні. Справа не в товарі, справа в його образі, в тому, які почуття він викликає у людей. Бабуину необхідно захоплення ним іншими бабуїнами, тому є якась блискуча і пищащая штучка це викликає захоплення – він сорочку останню продасть, але купить її. Вам, як спекулянту, потрібно тільки опинитися в потрібний час у потрібному місці з цією штучкою.

Спекулянт – це взагалі не стільки підприємець, скільки чарівник, який народжує людям те, чого вони, на їх думку, потребують. Люди хочуть який-небудь товар, спекулянт їм його дістає. Коли народ готовий був цілий рік не жерти, лише б накопичити гроші на видак, щоб потім дивитися за нього тупі американські бойовики, від яких ще більше тупеешь. Ну як можна було не задовольнити їх потребу, як можна було не дістати людям цю іграшку. Багато на продажу цих видаков зробили величезні гроші, вони просто діставали ці відаки і перепродували їх з офигенной націнкою. Сьогодні люди теж багато чого хочуть – ловіть момент, спекулюйте, робіть гроші на цьому людському матеріалі, який капіталісти дбайливо вирощують для ринкової економіки. Хто його знає, що буде завтра, раптом знову всі ці заборони почнуть вводити, це не можна, то не можна. Нам з вами не можна буде нічого, а обраним буде можна все. Так що гроші потрібно робити сьогодні, купуючи і перепродуючи все, що піпл хоче. Це краще, ніж працювати за зарплату, оскільки спекуляція розвиває мисливські навички у людини, тоді як робота на господаря перетворює його в дворового пса. Хочете пахати на заводі, за ганебну, особливо для мужика, зарплату, хочете на полях вмирати, вирощуючи жратву для нахабних свинорылых кнурів, палець об палець не ударяющих, хочете баржі по Волзі тягати? Мені чомусь здається, що ні, не хочете. Я, звичайно, перебільшую, але хто його знає, куди ми прийдемо завтра, може і до бурлаков у нас дійде. Так що спекулюйте, поки є така можливість – рубайте бабло, а не вмирайте за гроші.

Головною метою спекулянта, безумовно, є прибуток. Все, що він — спекулянт робить, він робить заради грошей. Власне кажучи, якщо б він не думав про гроші, він не був би спекулянтом, він був би ким завгодно, але тільки не спекулянтом, бо у спекулянтів сама культура мислення замішана на грошах. Спекулянти вічно шукають, на чому б їм нажитися, щоб таке купити і потім перепродати, щоб отримати прибуток. Ці люди полюють за грошима. А спекулювати сьогодні можна багатьом, навіть «повітрям». Скажімо, торгівля на ринку Форекс трейдинг на фондовому ринку – це чистої води спекуляція, яка самим щасливим, або краще сказати, самим просунутим спекулянтам, приносить гарний прибуток. Але якщо для торгівлі на фондовій біржі і біржі Форекс потрібно володіти певними знаннями, все-таки з трьома класами освіти туди краще не сунутися, то для спекуляції товарами народного споживання великого розуму не треба. Ви самі бачите, хто займається торгівлею на наших ринках. Це далеко не інтелектуали. І що цікаво, гроші вони заробляють не маленькі, будинки, квартири, машини купують, займаючись торгівлею, а точніше спекуляцією.

Так, що не кажи, а спекулювати завжди було вигідно, хоч і не дуже цікаво. Все-таки, щось купити і потім перепродати це за більш високою ціною, це не те, що що-небудь зробити, щось створити. Спекулянти нічого не роблять, нічого не створюють, нічого не роблять, вони просто перепродують уже кимось, щось створене і придумане, а якщо говорити про біржі Форекс і фондовому ринку, то там вони взагалі повітря один одному перепродують. Але гроші вони роблять гарні і їхні послуги потрібні суспільству, тому бути спекулянтом вигідно, а на мій погляд ще й престижно. Адже люди самі себе годують, а не принижуються перед рабовласниками за жебрацьку зарплату, як же їх за це не поважати? Роблячи своє маленьке і одночасно велика справа, спекулянти привносять у цей світ більше радості і щастя, задовольняючи потреби споживачів і заробляючи на цьому хороші гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *