Телець та гроші: як Тельці притягують фінанси

Тельці, які нерідко здаються оточуючим виключно меркантильними та безпринципно-жадібними, насправді просто дуже практичні. Вони не витають у хмарах, розуміються на реальних зручностях, цінують комфорт. Крім того, ці люди наділені добротою та почуттям справедливості, й багато на що готові заради своїх близьких.

Грошові характеристики Тільця

Ставлення до грошей:

 • повага, що граничить з поклонінням;
 • хоче мати фінансову свободу;
 • використовує, щоб доставити собі задоволення;
 • бачить в грошах спосіб самоствердження, джерело впевненості у собі.

Фінансове кредо:

«Якщо ви такі розумні, то чому такі бідні?»

Особисті якості:

 • невтомно трудиться, легко знаходить нові джерела енергії;
 • рідко говорить про гроші та цінності, якими володіє;
 • наділений економічною інтуїцією, та комерційною жилкою;
 • прагне багато заробляти, щоб виглядати значним у власних очах;

Позитивні риси:

 • не жадібний, але практичний та розважливий, коли справа стосується витрат, розуміється на вигідних капіталовкладеннях;
 • працездатний, сповнений ентузіазму, здатний надихати оточуючих;
 • не витрачає гроші даремно, вважаючи за краще купувати потрібні речі, займатися будівництвом або облаштуванням житла;
 • не шкодує коштів на навчання, підвищення кваліфікації.

Заради грошей здатні:

 • брати на себе велику відповідальність;
 • на найважчу працю, а от безкоштовно навряд чи захоче працювати;
 • домагатися гармонійних відносин у родині або трудовому колективі.

Грошовий гороскоп Тільця

Енергія Тільця — це та енергія, що необхідна для підтримки життя у нашому тлінному тілі. Ось бідний Тілець і запрограмований на заробляння грошей. А що йому залишається робити? Це його завдання. Гроші еквівалентні енергії виживання, якщо так можна виразитися. Телець відповідає за постачання себе життєвим паливом. Зупинитися у своєму процесі, він не може: енергія повинна заповнюватися, адже процеси життєдіяльності йдуть, не питаючи є у вас запаси палива чи ні.

Венера — його система цінностей, у тому числі й матеріальних. Венера є управителем Тільця, що дає Тельцю можливість вільно спілкуватися з грошима. У Тельця ніколи не виникає питання, що з ними робити, куди й скільки витратити. Цінності, в тому числі гроші, є суттю Тільця. У всіх книгах по астрології пишеться, що Телець — знак, що вміє «робити» гроші та знає як, де їх дістати або заробити. Телець володіє вродженим почуттям грошей.

Знак, звідки Телець черпає енергію, Близнюки. Саме тому Телець «знає» та «вміє». Тому що Близнюки всі знають та в принципі вміють (тобто знають «як»). Енергію Телець поглинає з навколишнього його простору. У поняття простору входить абсолютно все, що знаходиться в полі зору, або діяльності Тільця. Телець відчуває, де пахне грошима. Пояснити як — Телець не зможе, тому що знання його підсвідоме.

Близнюки хочуть знати все, й про все, та прагнуть в цьому бути першими. Якщо Близнюки для Тельця енергія грошей, то звідси випливає, що Тельці про гроші знають всі та вважаються в плані грошей неперевершеними, тобто першими. Гроші Телець воліє матеріалізувати в зручності та «вічні» цінності, тобто в те, що зберігається максимально довго. Телець практичний, але не жадібний. У нього немає поспішності у витраті грошей. Телець любить доставляти собі задоволення та робити дорогі подарунки своїм коханим і близьким.

Майте в своєму оточенні Тільця й багато речі, необхідних у господарстві, вам купувати буде не потрібно. А вже для своєї зручності він тим більше грошей не пошкодує, бо, на відміну від інших, розуміє, що він не витрачає гроші на щось, а просто їх перевтілює.

Вкладає гроші Телець цілеспрямовано, та так, щоб вони приносили дохід. Телець не пошкодує грошей для навчання як свого, так і своїх дітей. Це теж вкладення грошей, яке дасть потім свою віддачу. Телець як ніхто розуміє, що для того, щоб водилися гроші, необхідно, щоб вони знаходилися й постійному русі. Витратив – утворився простір, який треба заповнити. Застій грошей для Тельця означає їх втрату. Поспостерігайте за Тільцями. Гроші в панчосі вони не тримають. Гроші у них дихають. До речі, Тельцям не властиво афішувати кількість належних їм грошей цінностей. Це також знаходить своє астрологічне пояснення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *