Великі гроші

 Нажити багато грошей — хоробрість, зберегти їх — мудрість, а вміло витрачати — мистецтво.
Бертольд Авербах
Гроші бувають великими та маленькими, так само, як і люди, але це якщо в цілому дивитися на них. А от якщо дивитися на великі гроші, з точки зору управління ними, то вони мало чим відрізняються від маленьких грошей. У цій статті дорогі друзі, я хотів би поговорити про великі гроші, бо мені відомо що вони з себе представляють, на відміну від багатьох з вас, хто про них лише мріє. Я звичайно не скажу, що у мене були прямо-таки величезні гроші, які дівати було нікуди, але все ж це були вельми пристойні суми, якими мені необхідно було грамотним чином розпорядитися.
 Великі грошіУ мене були як свої власні, так і чужі гроші у великій кількості, й повинен сказати, що вони ні як не позначалися на моєму внутрішньому стані. Чому? Та тому, що гроші не псують і взагалі ні як не змінюють людей, якщо ті готові до них, а от коли гроші немов сніг на голову звалюються, ось тоді чекай неприємностей, особливо якщо мова йде про великі гроші. У своїй статті, яка називається “Економія грошей“, я пишу про те, що саме економія грошових коштів, є першим кроком до великих грошей. Це якщо звичайно ви не геній, та не можете зробити багато грошей відразу, шляхом втілення в життя якогось геніального плану.
Звичайно мова йде не про заробіток грошей, багато заробити просто неможливо, багато можна тільки вкрасти, якщо говорити грубо або зібрати з великого числа людей, якщо говорити м’якше. Але важливо навіть не це, важливо вміти керувати великими грошима, що між іншим не так просто. Я ось знаю про те, що багато людей думають, й мені навіть про це часто говорять, що якби у них багато грошей, вони неодмінно б ними розпорядилися належним чином і точно вирішили б свої фінансові проблеми раз та назавжди. Типу, вся біда в тому, що цих грошей немає, а от вміння ними розпоряджатися є.
Але це не так, повірте мені, багато грошей нічого не вирішує, якщо ви не можете грамотно розпорядитися тією сумою, яка у вас вже є, то й великі гроші будуть проходити через вас як вода крізь сито. А який тоді сенс у великих грошах, вони тоді акумулюються для вас у великі проблеми, тільки й всього.

Де живуть великі гроші

Якщо ви думаєте про великі гроші, то напевно ставите питанням про те, де можна взяти такі гроші. Врешті-решт, скільки думки по голові не ганяй, грошей від того більше не стане, якщо нічого не робити. А думки про гроші, а головне сильне бажання їх мати, та у якомога у великій кількості, людей часто призводить до думки про легкі та швидкі гроші, що цілком природно, враховуючи наші великі бажання.
У статті, яка так і називається “Легкі гроші“, я пишу про те, що таке легкі гроші, до чого може призвести гонитва за такими грошима, та про те чи є такі гроші у природі взагалі. Втім що там говорити, якщо хтось в гонитві за великими та легкими грошима, втрачає останнє що у нього є, то очевидно, що хтось це набуває, а значить і багатіє. Тому для нього мрії про великі та дуже швидкі гроші, не просто мрії. І все ж де вони живуть, ці великі гроші, як ними обзавестися, що для цього слід робити?
Насамперед слід зауважити, що гроші самі по собі нічого не значать, а от люди, які за них працюють – ось хто виробляє справжні цінності, й у людей, навіть у багатих, грошей дуже багато. Більше гроші водяться там, де є влада, це очевидно. Станете чиновником – будете мати можливість оббирати народ. Гроші є в бізнесі, який також оббирає народ, але менш цинічно, все-таки люди платять не за повітря, а за товар або послуги. Ну й звичайно ж гроші живуть у ваших головах. Якщо ви знайдете спосіб вилучити у великої кількості людей хоч трохи грошей, в цілому це вийде дуже навіть пристойна сума.
Розумієте, до чого я хилю, зараз можна робити все що завгодно, не забуваючи тільки платити податки. Можете хоч виганяти диявола, хоч торгувати повітрям, чи реально продавати щось цінне, наприклад інформаційний товар через інтернет. На жаль, користуючись такою ось свободою, багато хто даремно обманює людей. Так звані лохотрони, стали вже настільки частим явищем, що вже не знаєш де правда, а де брехня. По мені це просто прояв слабкості та нахабства, адже помилитись може тільки обмежена у своїх знаннях людина, чим і користуються шахраї, в той час як цілком можна заробити дуже великі гроші, практично не працюючи, та бути корисним іншим людям.
До того ж це не рішення проблеми з грошима на довгостроковій основі, в той час як шахрайство вкрай обмежує подальшу роботу з людьми, довіра яких сильно підривається. Загалом суть така: гроші перебувають у людей, і будь-яка можливість, яку надає нам життя, в плані обдирання цих людей, і є спосіб отримати великі гроші, які, як ви розумієте, є результатом чужої праці. Не концентруйте свою увагу на конкретній діяльності, якщо вам потрібні гроші, думайте образно, заглиблювайтеся в суть, і потрібні ідеї неодмінно відвідають вашу голову. Ось наприклад у мене був один знайомий, який говорив, що великі гроші можна тільки на нафті заробити, сів на трубу та качай нафту, й робити нічого не треба.
Ну так, це дійсно так, враховуючи велику потребу величезного числа людей в нафті, на ній можна багато заробити, але хіба це єдиний спосіб, хіба більше нічого немає? Звісно ж, є, є багато чого, при чому, зовсім не обов’язково, що ви будете багато працювати, просто якщо включити голову, то в цьому житті можна знайти теплі місця. Є види діяльності, займаючись якими ви можете мати багато грошей, та є діяльність, дохід від якої мінімальний. У школі вас звичайно вчать того виду діяльності, яким в здоровому глузді ніколи займатися не будеш, в той час як більш вигідні варіанти, для більшості людей є темним лісом.
Багато хто не вміє займатися бізнесом, тому що поняття не мають що це таке. Хтось працюючи на себе називає це бізнесом, хтось називає бізнесом навіть роботу на іншу людину, парадоксально. Адже в бізнесі й живуть великі гроші, тому як бізнес працює з великим числом людей, як багатих, так і не дуже. Чим він успішніший, тим більше в ньому обороти, та тим більше в ньому залишок, що називається чистим прибутком.

Політика та великі гроші

Але бізнес аж ніяк не найкраще в цьому житті, є ще політика, а отже й влада, до якої так сильно прагнуть деякі люди. Це недарма. Якщо ви займаєтеся бізнесом, то ні ви, ні ваші гроші в ньому заробляють, ні сам бізнес, не захищені від тих, хто у вас все це може відібрати. Люди бізнесу підкоряються закону, а закон пише законодавча влада, вірніше вона його вигадує, а розробляють та пишуть його розумні хлопчики й дівчатка, яким вистачає розуму лише на догідливість і послужливість.
І якщо ти придумуєш закон, якщо ти робиш таким чином насильство над усіма, над ким захочеш, то хіба будуть у тебе проблеми з грошима. Це найбільш мала з проблем, які взагалі можуть бути. Бувши при владі, думаєш тільки про те, як її зберегти та як зробити її абсолютною, що цілком природно та нормально, а гроші, вони навіть не потрібні, якщо влада дійсно велика. Гроші, звичайно, дають владу, у своїй статті під назвою “Сила грошей“, я про це писав. І можна скільки завгодно міркувати про можливості грошей, про те, яку владу вони дають людині, але те, що сама влада може дати вам стільки грошей, що у вас очі вивалятися, це точно. Владою вигідно займатися, але й важко водночас, це вам не огірки на городі вирощувати, тут особливе мислення вимагається, яке необхідно розвивати. А люди тим часом, кажуть що вони поза політикою, що влада їх не цікавить і що у них інші життєві інтереси, ніби ця позиція відчуженості зробить їх життя простішим.
Ніхто з нас не любить підкорятися волі інших людей, ніхто не хоче бути рабом у цьому житті, й разом з цим, всі хочуть добре жити. Але при цьому, мало хто робить все необхідне для цього, вважаючи за краще вірити у всякі авантюри та дива, ніж поглянути правді в очі. Так, влада не для діточок, там серйозні люди, які не пощадять і матір рідну заради влади, але хіба це страшно, якщо врахувати, що той хто поза владою, є лише вівцею, яку завжди можуть з’їсти? Вирішуйте це питання для себе самі, зрештою ця стаття не про владу, а про гроші, але про великі гроші, а це багато значить.

Управління великими грошима

Яким би чином ви не мали великі гроші, ними треба вміти розпоряджатися, що я вже підкреслив вище, а тепер розповім про це детальніше. Гроші дають вам силу та владу, а бувши при владі, ви маєте можливості, грамотне використання яких, дозволить вам постійно примножувати свої гроші. Ось чому багаті стають ще багатшими, тому що вони вміють поводитися з грошима, а бідні зрозуміло стають ще біднішими, бо вони цієї навички не мають. І я вам настійно рекомендую почати розпоряджатися спочатку маленькими грошима, загалом тими, які ви зараз маєте й наявності.
Зробіть із тисячі – дві, навчиться економити, навчіться грамотно зберігати свої гроші, щоб не втратити їх. До речі, у своїй статті, яка називається “Де зберігати гроші“, я розбираю це питання з різних точок зору. Таким чином, взявши під контроль невеликі кошти, керуючи ними настільки грамотно, наскільки це взагалі можливо, ви не тільки аналогічним чином зможете управляти й більш великими сумами, але й значно наблизитеся до них. Це взагалі природно, особа, яка вміло керує грошима, просто не може бути бідною, вона автоматично прийде до великих грошей, як людина, що риє яму, рано чи пізно її викопає.
А ось якщо ви не вмієте керувати грошима, от тоді, навіть з урахуванням того, що у вас вони з’являться, ви просто не зможете їх утримати, та в підсумку втратите, так і життя ваше погіршиться. Не думайте, що не вміючи керувати маленькими грошима, ви навчитеся керувати великими, це не так, у вас тому й немає грошей, що ви не знаєте що та як з ними робити. Колись я мав мало грошей й зрозуміло не багато розуму, тому втрачав те що мав, потрапляючи у різні авантюри, помиляючись та допускаючись серйозних помилок. В результаті я втрачав гроші, це було дуже сумно, але на щастя я втрачав невеликі гроші, не маючи великих, тому відносно дешево вчився на своїх помилках.
Звичайно втрати як такі в житті неминучі, ви завжди будете щось втрачати, особливо гроші. Життя, як відомо складається з чорних і білих смуг. Але навіщо робити помилки, зміст яких зводиться до елементарних в розумінні речей, навіщо наражатись на граблі, які ви в принципі можете обійти, маючи лише уявлення про їх наявність. Це ні до чого, й ви не допустите помилок з грошима, якщо ви спочатку навчіться керувати ними, а потім вже робити їх в потрібній вам кількості. Власне одне й призводить до іншого.

Втрачені гроші

Втрачені гроші, це друзі не ті гроші, які ви втратили в прямому сенсі цього слова, а гроші, яких ви ніколи не мали, це великі гроші, які щодня проходять повз ваші руки, осідаючи в чужих кишенях і роблячи чуже життя кращим. І це дійсно великі гроші, й це дійсно сумно, коли починаєш це усвідомлювати, хоч і цілком природно. Це я до того, що якщо ви хочете заробити дійсно великі гроші, вам необхідно ризикнути грошима маленькими, але не в плані їх вкладення, як вам радять різні розумники, охочі нагріти на вас свою лапу, а в плані відмови від роботи за них.
Тобто, я хочу сказати, що поки ви працюєте за копійки, намагаючись якось підняти свою заробітну плату, ви втрачаєте масу можливостей, можливість почати робити дійсно нормальні гроші, а не гнатися за дрібницею. Можливо в політику підуть не всі, можливо далеко не кожному вдасться вести великий бізнес, але хоча б працювати на самих себе можна, для цього не так вже й багато треба. Трохи розуму додати, та взяти на себе відповідальність за самих себе. Люди часто дуже засмучуються, коли втрачають гроші, особливо невеликі, але якось байдужі до того, що навколо них є люди, які мало працюють, але багато заробляють.
Тільки вдумайтеся в ту кількість грошей, яку ви втрачаєте кожен день. Вони цілком могли б бути вашими, ви ні чим не гірші тих, хто гребе їх як лопатою. Моя стаття під назвою “Час і гроші“, допоможе вам поєднати два ці поняття між собою. Я вважаю, що вам корисно буде почитати її для повного усвідомлення саме цих моїх рядків. Я вам тут не рецепт розповідаю, як зробити мільйон за пару днів, досить вже вірити у всю цю нісенітницю, просто налаштуйтеся на потрібну розумову хвилю й ви зрозумієте самі, що та як робити, щоб заробити багато грошей.
Можна зробити й десять мільйонів за годину, але для цього треба розуміти принцип заробляння великих грошей, а це неможливо зробити людині, яку чверть життя вчили тримати мотику в руках та орати з ранку до ночі. Не просто великі, а величезні гроші проходять повз вас, і вони можуть осідати в кишенях людей, декого з яких ви б назвали відвертими ідіотами. А вони між тим, навчилися такій важливій справі, як заробляння грошей. Ви можете бути дуже розумною й освіченою людиною, страшно начитаною та добре вихованою. Ви взагалі можете бути гарним, таким, що всім подобається, але якщо у вас немає грошей, якщо ви не навчилися їх робити, вас завжди будуть копати під зад.
Так влаштований світ, нічого з цим не поробиш, слабкі люди – це бідні люди, й щоб стати сильним, треба стати багатим, або отримати владу, а потім отримати гроші, а з їх допомогою управляти людьми. Тому скільки б вам не було років і як би ви не ставилися до грошей, вивчайте їх, заглиблюйтесь в їх суть. Я напишу ще не одну корисну статтю для вас, в тому числі й про те, як створювати бізнес у звичайному житті та в інтернеті, як залучати людей до свого бізнесу, як бути посередником між замовником та виконавцем, маючи з цього відсоток, усе це та багато іншого ви знайдете на цьому сайті.
Але щоб все це сприйняти, щоб навчитися жити як людина, необхідно мати бажання, це найскладніше повірте мені, не технічні знання, а питання бажання. Тільки маючи бажання вивчати питання грошей, у вас будуть гроші, дійсно великі гроші, й нехай вони не найважливіше в житті, але вони повинні бути, щоб розуміти це, інакше це пусті слова та не більш того.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *