Вкладення грошей

Ваш головний актив — це ви самі. Вкладайте свій час, свої зусилля та гроші в навчання, підготовку та підтримку вашого самого головного активу.

Том Хопкінс

Вітаю вас, дорогі друзі! Давненько я нічого не писав для цього сайту, давненько. Все, розумієте, справи, справи, доводиться крутитися-крутитися, все-таки часи нині непрості, розслаблятися ніколи. Але зате тепер я порадую вас дуже хорошою, дуже актуальною для нашого часу статтею, присвяченої такої важливої теми, як вкладення грошей. Те, що гроші потрібно вкладати, ви й без мене чудово знаєте, бо гроші без вкладень – це, по суті, мертвий капітал. Тому у розумних людей гроші працюють, а не лежать без діла. А ви, шановний читачу, розумний адже людина, чи не так? Звичайно, розумний, адже якщо ви є постійним читачем цього сайту, то з фінансовою грамотністю у вас має бути все в повному порядку. Отже, ми з вами разом будемо шукати спосіб змусити наші гроші працювати і розмножуватися. Але знати про вкладення грошей, це одне, а вкладати і вкладати успішно свої гроші, це, друзі, зовсім інше. Малість помилишся, і все втратиш. А ось якщо вкладати вдало, то як мінімум збережеш, а як максимум приумножишь свої гроші, а заодно і безцінного досвіду наберешся. Гаразд, не будемо говорити, давайте краще подивимося, куди і в що сьогодні можна вкласти гроші, щоб заробити.

Логіка вкладення грошей досить проста, її можна виразити за допомогою одного старого анекдоту про американського мільйонера, якого запитали про те, як йому вдалося розбагатіти.

Мільйонер відповів:
— Коли ми з жінкою приїхали в Америку, у нас було всього 2 центи.
Ми купили 2 брудних яблука, вимили їх і продали за 4 центи. Потім
купили на них 4 яблука і продали за 8 центів.
— А потім?
— Потім померла моя бабуся і залишила нам у спадок 2 мільйони
доларів.

Жарти жартами, але ж так буває, я маю на увазі приклад з яблуками, а не з померлими багатими бабусями чи дідусями, тільки треба дивитися на цей приклад в більш широкому сенсі. Адже з чого починається бізнес – з хорошої ідеї, вірно? Що ми таке вигадуємо, у що варто вкласти гроші, час, сили, щоб потім потиснути хороший урожай. Отримати гроші у спадок – це не для нас, бо це від нас не залежить. Ми з вами люди дорослі, серйозні, розумні, нам треба не чекати і сподіватися, а думати і робити, щоб отримати результат. Так ось, я знаю одного відомого банкіра у нашій країні (не сам особисто знаю, а з розповідей про нього), який починав з продажу турецьких і китайських шмоток, потім на відаки та інші дивовижні заморські штучки переключився, заради яких люди в дев’яності роки по півроку не жерли, лише б їх купити, ну і в кінцевому рахунку банк відкрив свій. Ось і потім скажи, що Росія – країна можливостей. Головне, я вважаю – знайти свої брудні яблука, в сенсі – знайти з чого почати. Якісь гроші у нас у всіх є, чи не так? А ось у що їх почати вкладати, щоб примножити – ось це найважливіше питання. І універсальної відповіді на нього немає – в кожному конкретному випадку може бути своя ідея. Треба тільки сам зміст цього майстерності вловити, тоді і потрібні ідеї в голову прийдуть. Одне можна сказати точно – нам з вами потрібен чесний бізнес, ну наскільки це можливо, а не такий, який ми можемо отримати по рогах. Так що вкладати гроші потрібно законні справи, благо таких справ повно в наш час.

Деякі люди вважають, що для вкладення грошей потрібно, щоб цих грошей було багато, тоді їх можна буде пустити в справу. А з копійками, нібито, робити нічого, крім як витрачати їх на всяку нісенітницю. Цікаво, з чого це вони взяли, що той же мільйон примножити простіше, ніж, скажімо, тисячу рублів? Кількість грошей, якщо і шкодить вмінню їх вкладати, то тільки тоді, коли цих самих грошей дуже багато, а розуму мало. Я так розумію, люди просто чули від когось про те, як примножуються мільйони, і думають, що теж зможуть це зробити, в той час як думати і знати – це зовсім різні речі, і дай більшості людей мільйон, нехай навіть не рублів, а доларів, і я вас запевняю – вони його скоріше просрут, ніж примножать. Тому що приручення грошей сама по собі справа непроста, а приручення великих грошей і зовсім схоже на приборкання стихії. Я був свідком цього неодноразово, коли люди втрачали великі гроші, намагаючись їх примножити, тому знаю, як це буває. Якщо людина не вміє розпоряджатися маленькими грошима, якщо він не знає про те, куди вкладати гроші і як їх вкладати, то неважливо, скільки у нього їх, і з великими грошима буде непросто впоратися. Хоча, безумовно, бувають винятки. Так що, все-таки, не гроші, а знання та досвід – ось що необхідно мати, щоб вкладати гроші вміло і тим самим примножувати їх. Я б назвав цей процес – полюванням, в якій зброєю для нас служать гроші, а здобиччю все те, у що їх можна успішно вкласти. Підкреслюю, успішно. А щоб добре полювати – потрібно бути хорошим мисливцем, мати необхідні знання і чуття, одного лише рушниці недостатньо. Вам потрібні знання про гроші, якими я з вами з задоволенням поділюся.

Перед тим, як запропонувати вам кілька актуальних на мій погляд варіантів вкладення грошей, я б хотів дещо сказати про те, куди вам свої гроші вкладати небажано, враховуючи особливості нашого часу. Все-таки, ви напевно читали вже на цю тему на інших сайтах, і тому мої поради можуть суперечити тому, що ви вже знаєте. І щоб ви не заплутались у цьому питанні, я повинен чітко і зрозуміло викласти свою позицію. Так ось, думаю, про банки вам в черговий раз говорити не потрібно, про них ви і без мене знаєте, про те, які там зараз відсотки за вкладами, які ризики (відкликання ліцензій), які взагалі у них намічаються перспективи. Не скажу, що це для вас не варіант, я маю на увазі банківські вклади, у мене у самого деяка сума грошей у банку лежить навіть в декількох банках, але це не заробіток, і навіть вже не збереження своїх грошей, так як інфляція у нас все-таки вище, ніж ті відсотки, які сплачують банки. Та хрін його знає, що там буде далі, з нашими-то проблемами в економіці. До того ж, у кризовий час тримати гроші в російських банках, все-таки небезпечно, є ризик втратити їх. Ви до цього повинні бути готові, якщо тримати свої гроші в банку – морально готові. Система страхування внесків (ССВ), в Росії як ви знаєте, має максимальний розмір страхового відшкодування до 1,4 млн. рублів. Це зараз. Наскільки вам це підходить – вирішуйте самі. Якщо грошей у вас небагато, можете і в банку їх тримати, щоб хоч трохи врятувати від інфляції. Але поки що банки ми відсунемо бік – зараз вони нам не особливо цікаві. Для мене реальне вкладення грошей передбачає їх багаторазове збільшення у відносно короткі терміни, а не вся ця тягомотина з крихітними по відношенню до інфляції відсотками.

Далі по розкрученості у нас йдуть всякі там форекс, памм-рахунки, бінарні опціони і тому подібні напрямки, які ніби як обіцяють великі доходи, але на ділі, отримати ці доходи ой як нелегко. Про ризики в цій справі вам ніхто правду говорити, ясна річ, не стане, тому що їм це невигідно, але ви майте на увазі, що інвестування грошей у Форекс вимагає від людини більших знань і умінь, і я б навіть сказав, чуття. По собі знаю – я вкладав гроші в Форекс. Я непогано заробив таким чином, але потім втратив майже всі зароблені гроші з-за власної дурості. В цілому залишився в плюсі, але при цьому всі звивини про ці форесы-хренорексы поламав. Всі ці речі – для професіоналів, які знають той же Форекс вздовж і впоперек. А для простих людей це справа дуже ризикована. Такий заробіток з вкладенням грошей вимагає особливий знань. І якщо ви ні чорта у всіх цих форексах не тямите, краще не вкладайте в них гроші, так як без необхідних знань і досвіду роботи в цих системах, ви нічого в них не заробите, тим більше зараз, коли соціальний дарвінізм з-за кризи набирає обертів і тому брокерські контори все частіше просто спускають гроші своїх клієнтів. Так що якщо раніше ще можна було ризикнути і самому набити шишки за свої гроші, спробувавши вкласти їх у ті ж памм-рахунку, то зараз, коли кожна копійка на рахунку, торгівля на Форекс стає небезпечною грою, і я вважаю, що краще все-таки обходити стороною всі ці контори. Це як з шуллерами в карти грати – шанс виграти є, але він невисокий. На фондовий ринок я б теж сунутися не став на вашому місці. Якщо ви не мільйонер, у якого повно вільних коштів і фінансових радників під рукою, тоді не лізьте в цю справу. Там своїх шахраїв вистачає. Ну і я сподіваюсь, у вас вистачить розуму на те, щоб не вкладати свої гроші у всілякі там Нью-Васюки, яких в інтернеті повно. І що тільки лохотронщики сьогодні не пропонують – і новий вид транспорту побудувати, зрозуміло, на народні гроші, і створити безкоштовний інтернет, і в предмети мистецтва вкласти гроші пропонують, загалом, ідей маса. Їх суть зводиться до того, що вони всі розповідають вам про те, як заробити в інтернеті з вкладенням грошей у щось незвичайне і високоприбуткове. Хоча здавалося б, якщо це так вигідно, що ж ти сам на це не заробляєш? Загалом, не лошитесь, не годуйте Остапів Бендерів, обіцяють влаштувати вам міжгалактичний шаховий турнір. Це я вам коротко пояснив, куди вам – простим трудягам, не слід вкладати свої гроші, якими б красивими гаслами вас не залучали. А куди гроші вкладати? Давайте подивимося.

Нерухомість – комерційна, житлова, а також земля – ось це хороший варіант, враховуючи, що вартість на деяку нерухомість, хоч і несуттєво, але знизилася. Банально? Так, але зараз це реально вигідно вкладати гроші в нерухомість. Не можу говорити за всі міста нашої Великої і Неосяжної, але в моєму місті і комерційна і житлова нерухомість дешевшають, і як я дивлюся по новинам, в інших містах теж, навіть у Москві. Тому одна моя знайома вже підшукує собі квартирку в столиці, хоче її купити для подальшої здачі в оренду, а в перспективі, коли ціни сова підуть вгору і для перепродажу. Так що якщо у вас грошей на це вистачає і особливо ламати голову над тим, як краще розпорядитися ними, ви не хочете – вкладайтеся в нерухомість. Поки криза, вона буде недорогий, а як тільки нафта знову подорожчає, або, що малоймовірно, в нашій країні пройдуть реформи, економіка диверсифікований і почне розвиватися – ціни на нерухомість знову полетять на небеса. Так що зараз для покупки нерухомості самий час, ви ж пам’ятайте золоте правило: купуй дешево, продавай дорого, чи не так? Ну так от, купуйте, поки дешево. Будь-хто, хто зараз розповідає про те, куди вигідно вкласти гроші, вказує на вигідність покупки нерухомості. Тільки не здумайте брати участь у пайовому будівництві, інакше з високим ступенем ймовірності будете обмануті. Один мій знайомий нещодавно погорів на цьому – його просто кинули, як це зазвичай буває в нашій країні. І начебто суд був і всі факти шахрайства компанії-забудовника були представлені, але що користі, який в нашій країні може бути суд. Загалом, гроші йому не повернули. І за моїми даними, в переважній більшості випадків, людей в таких ситуаціях кидають – так що не ведіться на дешевизну. Вкладайте гроші тільки в те, що існує, а не обіцянки.

Якщо ж ви який-небудь бизнесок замутити плануєте і хочете вкласти свої гроші саме в цю справу, то на мій професійний погляд і гострий нюх сьогодні доцільно відкривати – комісійні магазини і магазини з дешевою жрачкой, пардон, їжею. Так, так, я не жартую, я сам особисто знаю людей, які відкрили саме такий бізнес, і він у них ніби як попер. Я розумію, що це не швидке вкладення грошей, тут час потрібно, щоб з’явилися покупці, щоб обороти зросли і все таке, але сама по собі тема дуже хороша, робоча. Якщо ви не знаєте про те, як почати свій бізнес, то почитайте мою статтю на цю тему, тут в принципі нічого складного немає. А поки я наведу вам дві найсвіжіших і найрезультативніших по прибутковості прикладу в цій області. Одні хлопці, яких я непогано знаю, відкрили магазинчик в підвалі (досить дешева оренда), у якому продають і купують б/у комп’ютери і комп’ютерні комплектуючі. Вони купують у людей комп’ютери і комплектуючі дешево, а продають з пристойною націнкою, і торгівля непогано йде, тому що підтримані комп’ютери набагато дешевше, ніж нові в звичайних магазинах, але при цьому вони робочі і на них теж є гарантія. Зрозуміло, що техніка не нова, тому й дешева, але зате робоча, а це головне. Зрозуміло, вони все це справа перевіряють, налаштовують, збирають, чистять і так далі, в тому числі і різного роду послуги надають, по ремонту і налаштування комп’ютерів. І на все це вони дають гарантію, що особливо важливо для б/у товарів, які можуть виявитися несправними. І головне – клієнти у них є, і гроші заробляються. Звичайні магазини цим сьогодні похвалитися не можуть. Чимало магазинів, у тому числі й комп’ютерних, в моєму місті закрилося останнім часом, тому що у них сильно впали продажі. Люди зараз тягнуться до дешевого, так як на дворі криза, тому вигідно і навіть в якійсь мірі модно відкривати комісіонки. Подумайте над тим, щоб вкласти гроші в такий бізнес.

Інші хлопці відкрили в моєму місті кілька невеликих магазинчиків з дешевими речами та їжею (не Fix Price), у них там все дуже дешево коштує. Звичайно, виручка не велика, але вона є. І людям дуже зручно і вигідно отоварюватися в таких магазинчиках. Народу, як я з’ясував, у них багато, хоча вони конкурують з тим же Fix Price. Особливо продукти і товари першої необхідності люди добре розкуповують. Народ зубожів, гроші рахувати почав, тому зараз люди шукають де дешевше купити найнеобхідніші для життя речі. Життя в кредит для багатьох закінчилася, тепер людям доводиться жити за коштами. А їжа і товари першої необхідності завжди користувалися і будуть користуватися попитом. Загалом ось такі варіанти ви можете розглянути для себе. Знайдіть постачальників дешевої їжі, одягу, інших потрібних для життя речей і сміливо відкривайте свій бізнес – клієнти будуть, запевняю вас. Вчіться працювати з бідними людьми, їх зараз буде ставати з кожним днем все більше і більше. Така вже наша реальність.

Але, звичайно, класна тема для вкладення грошей – це IT-індустрія. А саме, інтернет. Куди ж ми без нього, рідного. В інтернеті зараз саме час вкладати гроші, хоча просадка тут теж досить відчутна. Тим не менш, інтернет комерція набирає обертів, і поки наша (і не тільки наше держава шукає способи придушити всяку свободу в інтернеті, за допомогою всіляких заборон, щоб перешкодити його розвитку, активні люди, користуючись цією свободою – заробляють в мережі дуже хороші гроші. Взагалі, інтернет чудово показує нам, як без всякого регулювання з боку держави люди можуть організовуватися і створювати щось корисне один для одного. Тут вам і фінансові послуги прекрасно розвинулися, яким можна довіряти, і торгівля, без всяких косяків, і всякого роду сервіси для заробітку грошей, завдяки яким люди змогли вже якщо не заробити, то хоча б підзаробити. При цьому держава взагалі ніяким боком до всього цього відношення не має. У мене є стаття, присвячена тому, як заробити гроші в інтернеті, можете її почитати, щоб зрозуміти, що тут взагалі можна робити. Я ж буду слідкувати за її актуальністю і додавати до неї нові способи заробітку. Ну і ми з вами розуміємо, що як тільки в інтернет прийдуть представники влади – нам доведеться забути про будь-яку свободу, про якісних та доступних за ціною послуг, про творчий бізнесі і тому подібних речах. Але не про це зараз мова. Зараз мова про те, куди можна в інтернеті гроші вкласти. А вкласти їх можна, насамперед, власний сайт, блог, форум, у власну групу в соціальній мережі (це зараз ще краще), в інтернет-магазин/магазини, які торгують як своїми, так і чужими, тобто, партнерськими товарами і послугами, а також партнерські програми, це коли за допомогою контекстної реклами, тізерів банерів та інших рекламних інструментів ви рекламуєте чужі товари і послуги і отримуєте свій відсоток з продажів. Окрім цього, варто сказати, що реклама в інтернеті постійно розвивається і вдосконалюється, тому ви можете і рекламою зайнятися, наприклад, можете навчитися писати рекламні статті на замовлення. Загалом, варіантів повно.

Я не скажу, що це прямо-таки золота жила, але гроші заробити в інтернеті можна, якщо вкласти їх у правильне справа. І краще вкладати їх у власні проекти, підкреслюю, у власні, а не чужі, і не у всякі лохотрони, типу лотерей, букмекерських контор, казино і тому подібних речей. Ось, до речі, один мій знайомий вирішив зайнятися такою справою, як видача кредитів в інтернеті, наївно вважаючи, що цей бізнес в мережі розвинений краще, ніж у звичайному житті. Він вірив, що йому його гроші будуть повертати і планував як справжній лихвар розбагатіти таким чином. Він думав, що багатство і гроші легко прийдуть до нього за рахунок тих, хто не вміє жити за коштами. Природно, в кінцевому рахунку обдурили – йому не повернули гроші. Причому, як я з’ясував, що в цій справі обманюють не тільки і, мабуть, навіть не стільки позичальники, скільки самі біржі, які створюють вигаданих позичальників (мертві душі), з вигаданої бездоганною кредитною історією, які потім кудись раптово зникають з грішми своїх кредиторів. А вам пропонують в кращому випадку – звертатися до суду. В якому ви, природно, нічого не доведіть. Загалом – це не заробіток – це спосіб втратити свої гроші. Ну які кредити, ви самі подумайте – хто буде в мережі брати кредит під шалений відсоток, крім шахраїв? Та й сама видача кредитів – це дуже складний бізнес, в якому без колекторів ніяк не обійтися. Не на порядність ж людей ви будете сподіватися – даючи їм гроші в борг, вам потрібна сила, з допомогою якої ви будете повертати свої гроші, бо більшість людей розуміють тільки силу. Тому не будуйте ілюзій щодо подібних способів заробітку грошей – вкладайте гроші в інтернеті у свої власні проекти, або проекти добре знайомих вам людей, яким ви довіряєте. Тільки в цьому випадку ви зможете реально заробити.

І якщо ви все зробите по розуму – то дуже навіть непогано заробите. Я ось на цьому сайті поки (на момент написання статті) нічого не продаю, ніякі свої або чужі товари і/або послуги. Бо цей сайт, він, розумієте, насамперед, для душі. Але якщо б я щось продавав, то запевняю вас, гроші я б заробляв нормальні, я б зміг до цього прийти. Тому що я знаю, що потрібно запропонувати людям, щоб вони захотіли це купити, що їм потрібно і що їм допоможе. Тобто, я знаю, що потрібно людям і в майбутньому обов’язково запропоную їм це. Мені просто зараз ніколи цим займатися – у мене є інші джерела доходу, більш, на даний момент, для мене актуальні. Але якщо в майбутньому я буду використовувати цей сайт для якого-небудь конкретного заробітку – я вам обов’язково детально розповім про те, як я це роблю. А поки що – рекомендую вам вивчити способи заробітку в соціальних мережах, це на сьогоднішній день найбільш перспективний з моєї точки зору напрямок. Трохи пізніше я напишу на цю тему статтю, де докладно поясню, як вкладати гроші в розкрутку своєї групи/груп в соціальних мережах і як на цьому заробляти. А поки, пошукайте самі інформацію на цю тему. Вона не нова, але і не вмерла, і не вмре ще довго. Благо, в інтернеті цієї інформації достатньо, тільки вона не завжди якісна, на жаль, тому що багато з тих, хто пише на цю тему – самі не займаються подібним бізнесом.

Так що, друзі, вкладення грошей в інтернеті – справа хоч і непроста, для непідготовленої людини, але дуже вигідне, завдяки, поки ще наявною в мережі свободу. Тому якщо ви знайдете тут свою нішу, вклавши в неї певну кількість грошей – їх можна непогано заробити. Деяким своїм знайомим я рекомендував купувати готові сайти на біржах сайтів, тобто вкладати свої гроші у вже готові, розкручені сайти з доходом. Це дуже зручно, оскільки можна відразу купити курку, що несе золоті яйця, але ризиковано, тому що ця курка може виявитися хворий, тобто, сайт може виявитися неякісним, з накрученими показниками. Тим не менш, всі, кому я це радив зробити і кому допомагав вибрати відповідний сайт для купівлі – купили собі дуже вигідні проекти і зараз мають непоганий і здебільшого пасивний заробіток з них. Остання вдала покупка, яку зробив один мій знайомий близько року тому – це сайт будівельної тематики, він купив його за чотириста з гаком тисяч рублів. Після незначної доробки, сайт став приносити йому близько п’ятдесяти тисяч рублів на місяць, за рахунок контекстної та банерної реклами, прямих рекламодавців і частково з продажу партнерських товарів. Потім доходи трохи просіли (через кризи), незважаючи на зрослу відвідуваність сайту і тепер складають близько тридцяти тисяч рублів на місяць, і це друзі – практично повністю пасивний дохід. Сайт вже себе окупив, і тепер є дійною коровою, яка постачає свого власника непоганими грошима, навіть незважаючи на кризу. А в перспективі, коли економіка в нашій багатостраждальній країні відновиться і люди знову почнуть активно витрачати свої гроші, цей сайт стане ще більше доходів приносити. Загалом, покупка виявилася дуже вигідною. Так що думаючи про те, як заробити більше грошей за допомогою вигідного їх вкладення – розглядайте інтернет в першу чергу. Мати свій проект в мережі – це цікаво, вигідно і просто круто. До речі, групи в соціальних мережах, наскільки мені відомо теж можна купувати, тільки я поки ще не знаю, де і як це краще зробити, тому позитивних прикладів подібних покупок я вам привести не зможу.

Ще я хочу вам порекомендувати – купувати американські долари. Це вкладення грошей не стільки заради їх примноження, скільки заради збереження. Так вже влаштована наша економіка, наша влада влаштована, таке вже у нас у всіх, як у народу, розвиток, що російський рубль є хріновою валютою. Рублю довіряти не можна, через нього влада вже неодноразово обманювала, а точніше, грабувала свій народ. У нас тому зараз і забороняють, а вірніше, вже заборонили биткоины (на момент написання статті, судячи з новин), що вони є серйозною конкуренцією рублю – в биткоины люди вірять більше, ніж рубль. А будь-яка валюта тримається передусім на вірі в неї людей. Я зараз в це заглиблюватися не буду, скажу тільки, що для збереження грошей, насамперед для збереження – в рублях їх краще не тримати! Ось американські долари – це реальні гроші, а рубль, на жаль, немає. Американський долар, яким би незабезпеченим він не був, зі слів деяких економістів, навіть незважаючи на роздуту проблему з усім цим американським зовнішнім боргом, дозволяє людям не тільки зберегти, але і в деяких випадках навіть примножити свої гроші. Це не ми з вами так придумали, що одна валюта краще іншого – це так світ влаштований, нам же потрібно тільки підлаштовуватися під нього найкращим для нас чином. Так що якщо у вас багато грошей і ви хочете, хоча б зберегти їх – купуйте долари. Я це радив, раджу і будуть радити, бо сам так роблю. На рахунок євро нічого не можу вам сказати, а от долар я вірю, принаймні до тих пір, поки світ є таким, яким він є сьогодні.

Мало не забув такі важливі речі згадати, як здоров’я і освіта – в них вам обов’язково потрібно вкладати свої гроші, незалежно ні від чого. Якщо грошей у вас небагато, якісь там жалюгідні копійки накопичені, на які навіть кімнату в комуналці не купиш, то не треба намагатися виростити з них грошове дерево, вкладаючи у всілякі авантюри – вкладіть їх краще в себе. Відпочиньте, просто відпочиньте від роботи, від всієї цієї щурячою метушні, в якій сьогодні живуть люди, почитайте розумні книги і статті на моєму сайті, відвідайте якісь семінари і курси, на яких навчають яким-небудь корисним для життя навичкам – ви багато чому навчитеся і завдяки своєму професіоналізму зможете в майбутньому заробити багато грошей. Це відмінний спосіб використовувати свої гроші з розумом. Подумайте самі, навіщо людині гроші, якщо не для того, щоб робити з їх допомогою насамперед себе самого краще? Якщо ви будете розумним і здоровим, тоді і грошей зможете багато заробити. Мало того, ви зможете ними і насолодитися повною мірою, маючи гарне здоров’я і правильні погляди на життя. Тому про себе треба думати в першу чергу. Харчуйтеся нормально, сьогодні з усіма цими продовольчими ембарго і санкціями продукти стали дорожче, а якість їх сильно погіршився. Воно і раніше було хріновим, а сьогодні деякі продукти взагалі стали справжньою отрутою. Я ось, наприклад, молоко і молочні продукти взагалі зараз не вживаю, не хочу пхати в себе це лайно, яке буде підривати моє здоров’я. Так що дивіться – здорове харчування і взагалі здоров’я – це дуже хороша інвестиція – це інвестування грошей у себе. А чим краще ви будете, у всіх сенсах, тим більше у вас будуть потребувати. Тупі і хворі люди нікому не потрібні. Конкуренція на ринку праці підвищується – роботодавцям потрібні здорові, енергійні, активні, розумні люди, які б працювали і приносили користь, а не лежали б на лікарняних і не тупили б на роботі. Я навіть знаю приклади, коли на хорошу роботу не брали людей тільки через те, що вони курили і мали незначні проблеми зі здоров’ям, тому що все це негативно позначається на продуктивності праці. Так що не думайте, що вкладення грошей у себе – це так, дрібниці. Це дуже серйозне вкладення. Потрібно лише правильно його робити. Про це ми з вами ще як-небудь поговоримо більш докладно. Головне, щоб ви розуміли, що життя заради грошей, коли людині плювати на себе-він думає лише про те, щоб гроші заробити великі – це справжнє божевілля. Про себе спочатку думайте, а вже потім про гроші. Так що здоров’я і освіта – це те, у що варто вкладати гроші завжди!

Ось такі способи вкладення грошей я можу вам на сьогоднішній день запропонувати, друзі. Як бачите, нічого лівого я вам не пропоную – тільки те, що дійсно працює, без всякого обману. Я пишу тільки про те, що сам знаю, в чому сам переконаний і чим сам користуюся. Так що якщо і є ще якісь хороші варіанти вигідного вкладення грошей в наш час – мені вони поки не відомі, я їх не перевіряв, і тому вам радити не буду. Я дорожу своєю репутацією, вірніше, репутацією свого сайту. Ось так. Вкладення грошей – це свого роду гра, і виграє в ній той, хто діє за ситуації, думаючи про завтрашній день. Сьогодні вигідно вкладати гроші в одне, завтра буде вигідно їх вкладати в інше, післязавтра в третє. Так що тримайте ніс за вітром разом зі мною і не баріться, будь-які вигідні справи треба робити на скоряк, поки, так би мовити, гаряче. Трохи забаритеся, пропустіть вигоду, і потім будете говорити, що треба було зробити так, так. Заднім розумом ми всі сильні. Але вершки завжди знімають ті, хто думає наперед, хто на крок попереду інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *