Знак Зодіаку Рак і гроші

Раку дуже важливо мати «свої» речі, «свої» гроші. Так він відчуває себе в повній безпеці. Витрати у Раків досить практичні, зазвичай вони набувають лише предмети першої необхідності. Люблять потішити своїх близьких, купуючи їм подарунки. Раки — мінливі натури, які заробляють та витрачають гроші за настроєм.

Раки акуратні й працьовиті. Бувши поціновувачами смачної та корисної їжі, часто знаходять своє покликання у харчовій промисловості, стають гарними кухарями та рестораторами. Крім того, Ракам підходить робота з дітьми.

Ще одне можливе джерело великих прибутків – робота з антикваріатом та предметами мистецтва, оскільки Раки люблять красиві речі, володіють бездоганним смаком і завидною інтуїцією в цій області.

Підходять представникам цього знаку також землеробство, сімейний бізнес, торгівля нерухомістю.

Грошові характеристики Раку

Фінансове кредо: «Алтин сам ворота відчиняє, так розчищає шлях».

Ставлення до грошей: як до соціальної або кар’єрної сходинки — чим більше грошей, тим більше поваги, тому що Раки бояться майбутнього, а гроші є для них захистом від майбутніх проблем.

Особисті якості:

 • скупі Раки у побуті економні, люблять відкладати гроші на чорний день, завжди мають заначку;
 • надзвичайно прив’язані до тих цінних речей, якими володіють;
 • готові ретельно обдумувати всі покупки та інвестиції;
 • люблять демонструвати свій достаток.
 • бачить в грошах джерело власної свободи та незалежності;

Позитивні риси:

 • вміє першими прийти до поставленої мети;
 • не переоцінює значення грошей, хоча дуже потребує впевненості, що зможе купити все, що захоче.
 • у справах спирається тільки на факти, а не особисті думки;
 • у своїй діяльності використовує новітні досягнення, не боїться нововведень та неосвоєних просторів, обожнює співпрацювати з іноземцями;
 • володіє особливим нюхом на те, що ще лише зріє, але обіцяє принести хороші плоди, вкладає свої гроші зазвичай у щось нове й перспективне.

Заради грошей здатний:

 • поводитися як прихований агресор, тихо-мирно розширювати життєвий простір, майже не порушуючи законів;
 • ридати та скаржитися на злиденне життя, на те, що «грошей немає й ніколи не буде», якщо Рак дожив до того, що доводиться робити замах на відкладене;
 • маніпулювати тими, хто йому необхідний;
 • ходити в одязі, яка вимагає заміни, але не від скупості та бідності, а тому що по-справжньому звик до неї;
 • поставити собі за мету якомога більше заробити, оскільки з кількістю грошей у Раку зростає гордість за себе.

Грошовий гороскоп Рака

Чим більше у Рака грошей, тим більше він себе поважає! Ще б. Знак грошей Раків — Лев! З кількістю грошей зростає гордість за себе. Ви не помічали скільки Раків-начальників? Тому що Рак визначає сам що робити, як робити. Так, щоб всі попадали. Або так, щоб ніхто й не зрозумів. Чому? Рак — знак води, а у воді все спотворюється, двоїться, розпливається. Тому є різні типи Раків!

Одні воліють заробляти гроші на «командних» посадах, інші, Раки-самітники, сидять в своїх норах, й незрозуміло, власне, звідки у них гроші беруться. Одні демонструють свої досягнення, вимахуючи особняки з фонтанами та басейнами, викладеними рожевим мармуром, які казна-звідки взялися. Інші ридають й сякаються в жилетку (вашу) та скаржаться на «гірке» злиденне життя. Не вірте Раку що волає, його голосіння пов’язані з тим, що йому довелося взяти одну монетку з запасів, які призначені для заначки на чорний день. Сама заначка — свята й недоторканна.

Що таке «немає грошей» у Раку та Водолія означає абсолютно різні речі. Тому якщо Водолій чує, що у Рака немає грошей, він може йому щиро поспівчувати, оскільки він знає, що таке «грошей немає» — це означає немає нічого, не рахуючи мінусів і кишень з дірками. У Рака «грошей немає», якщо він дожив до того, що доводиться робити замах на відкладене. Втім, зазвичай до цього не доходить. Рак починає стогнати задовго до цього несамовитого моменту.

Одне передбачення цього «кошмару» позбавляє Раку спокою та сну. Якщо ви бачите Рака у побитих міллю спортивних штанях (пам’ятаєте Андрія з «Зупинки на вимогу»?) не поспішайте дарувати йому нові. Він носить їх не з бідності, а тому що він зрісся з ними. Вони — рідні. До нових речей Раки повинні звикнути. Ну, а коли звикнуть, не здумайте викидати, вважаючи зношеними. Більшої образи як зазіхнути на його добро Раку нанести важко.

Не важливо будинок це, дружина або старий рушник, який використовувався як ганчірка й був вивішений на кущик просушитись. Це його — Рака — й не чіпай! Інакше почуєш Левиний рик. У будь-який цінності, що належить Раку, є частка його самого, коханого. Рак повинен себе любити, інакше він загине. Тим не менш вкладають Раки свої гроші зазвичай у щось нове, перспективне.

Раки володіють особливим нюхом на те, що ще тільки зріє, чого ще немає, але загрожує стати прибутковим, бо хто перший, той, звичайно, й знімає вершки. Так от, де можна відсьорбнути цих самих вершків, Раки знають відмінно. Ось вам і Рак, який задкує назад, а встигає хапнути першим. Задкує, видно, він для відводу очей. Але пам’ятайте — «хто перший — той останній, хто останній, той перший». Ніби адже тримається за своє майно, труситься, а здатний ризикнути як ніхто. Й виграє!

Навчитися цьому не можна, як би ви не спостерігали за Раком. Навіть якщо ви працюєте з ним пліч-о-пліч. Щоб бути віртуозом «вершків», треба народитися Раком. Попри те, що Рак по суті традиціоналіст, носиться зі своїми «вічними цінностями» як із писаною торбою, він тим не менш у своїй діяльності (ми говоримо про діяльність, що приносить відчутний дохід у твердій валюті) використовує новітні досягнення науки й не боїться нововведень та просторів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *